Mattti

Samochód dla ROLNIKA [Połączone]

Polecane posty

jahooo    9228

a ten silnik to maszDTI,  DTL czy DTH ? A może fiatowski CDTI montowany w Oplach ?

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16854
DTI 101KM. to pierwszy wypust zafiry. przed liftem nawet. zaleta sa tez dodatkowe 2 fotele chowane w podlodze (bardzo duzego) bagaznika. pasazerom nawet takim gabarytowym jak ja wystarczaja nawet na dluzsze trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Dti, dth i dtl jako silnik niebył zły tylko osprzęt do d*py. @Bananek to się ciesz że ci pyrka bo nawet niebędziesz wiedział kiedy jak ci się sypie pompa. Brat miał wektre 2.0 dth i było ok i aż nagle w trasie zgasła i już nie odpalił. Diagnoza - sterownik pompy naprawa 2 tysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

To właśnie o tym piszę, 2000 naprawa pompy, i wyjęcie i włożenie 700-800zl. Osobiście tej pompy nie wyciągałem jeszcze, i raczej już nie będę, ale widziałem ile jest przy tym roboty, to dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16854
jak sie posypie to nastepny sie kupi. biedy nie ma. tu wg mnie tez jest jakas wyzszosc starszych aut nad nowymi. w starszym naprawa glowna to koszt 2000+, w nowych serwis + czesci wychodzi dwa razy tyle.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119
1 godzinę temu, stempos1980 napisał:

Dti, dth i dtl jako silnik niebył zły tylko osprzęt do d*py. @Bananek to się ciesz że ci pyrka bo nawet niebędziesz wiedział kiedy jak ci się sypie pompa. Brat miał wektre 2.0 dth i było ok i aż nagle w trasie zgasła i już nie odpalił. Diagnoza - sterownik pompy naprawa 2 tysie

W oplu najlepsze byly silniki 1.7 90 km isuzu bodajże np.w astrze 3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Ten crashtest to moim zdaniem ustawka żeby pokazać że plastikowe gówienko może być lepsze jak szwedzki czołg.Co do 2,5 tdi zależy na jakim oleju śmigał i co ile interwały,ale krajowe egzemplarze odpuść bo to będą w 90% wyjeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

2.0dti przecietny silnik nie byl jakis super bezawaryjny, 1.7 isuzu dosyc udana jednostka slabsza ale dosc pancerna.

A co do aut to stare graty nie maja stref zgniotu i mimo ich gabarytow sa mniej bezpieczne jak smarty...

Nie ma co zaprzatac sobie glowy starymi gratami, jak chcecie sie czuc bezpiecznie to jak najnowsze! Nowa corsa przy zderzeniu ze stara audi 100 zrobila by z audicy sieczke :)

stare to jest dobre wino nie auto ;) a jak ktos woli jezdzic starym kapciem marki premium to juz jego sprawa, ale ja mam beke jak ktos kupuje passata b5 albo audi a4 b5 i sie lansuje na wsi jakby nowego mercedesa kupil. A lepiej by zrobil jakby kupil w tej cenie 5 lat mlodszego opla ktory jest bezpieczniejszy mniej awaryjny i pewnie lepiej wyposazony ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

Możesz znaleźć dobrze doposazonego golfa III czy IV, i golasa VI czy VII, rocznik nie ma nic do rzeczy, tak jak i kiedyś, tak teraz auta mogły być w różnych bardzo rozbieżnych wersjach wyposażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Krzysiek3110 napisał:

@songo audi A6 z 2002 ma grzane siedzenie, skoda octavia z 2014 już nie (wersja active)

Widzisz nie wiem jak corsa c ale corsa d z 2006r tez moze miec grzane siedzenia, ba grzane siedzenia ma tez klasa a z 98r. Grzane siedzenia nie jest to jakis nadzwyczajny bajer sam mam w focusie i nie korzytam brat w astrze h tez ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek3110    239

grzane fotele to tylko przykład, miałem tu na myśli teorie o nowszych = bezpieczniejszych samochodach, nie zawsze tak musi byc wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Wszystko zależy od wersji wyposażenia danego samochodu co będzie miało w sobie. Ale jak to powiedział mój znajomy czym więcej pierduł w samochodzie tym więcej kłopotów i nerwów jak się posypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, Krzysiek3110 napisał:

grzane fotele to tylko przykład, miałem tu na myśli teorie o nowszych = bezpieczniejszych samochodach, nie zawsze tak musi byc wg mnie

A od kiedy to grzane d*py sprawiaja ze auto jest bezpieczniejsze?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
10 godzin temu, mf362 napisał:

 

A nikt na codzien nie będzie bral udzialu w teście zderzewiowym

Wystarczy, że weźmiesz udział w takim teście tylko raz.

Kilka lat temu w usa przeprowadzono crash testy, ale nietypowe, bo zderzenie 1/4 szerokości auta, przy bodajże 100km/h, czyli najczęściej spotykane na drogach, a  nie standardowe 1/2 szerokości auta, ok. 60km/h.  Wyniki: tylko w volvo i saabie była szansa na przeżycie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

A jakoś ostatnio volvo nie uzyskało żadnej gwiazdki w teście zderzeniowym

jak dla mnie suzuki Jimny najbezpieczniejsze , kolega rozwalił doszczętnie a nawet zię nie zadrapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czasami ma się fuks, kumpel w Punto 2 przyrznal w betonowy słup ogrodzenia cmentarza auto doszczetna kasacja zadko uchodzi z życiem bo takim dzwonię, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co nie zmienia faktu ze bezpieczniejsze jest nowe auto w nowej technologii jak stare. Kiedys nie bylo kolumn kierowniczych skladanych i przy kolizji jak silnik do auta nie wpadl i nie zabil to kierownica to zrobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez AroniowyLiść
      Jako, że w wątku o Rolnikach Podlasie rozwinął się temat poboczny o motocyklach, to tutaj w hyde parku zakładam nowy wątek, bo tam nam zaraz admin posprząta offtopic  
      Zapraszam do udzielania się wszystkich motocyklistów w tym wątku, może jakieś wspólne latanie, albo spotkanie forumowych motocyklistów by się udało ogarnąć
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj