Mattti

Samochód dla ROLNIKA [Połączone]

Polecane posty

kokoman0    305

Kumpel ma taka xare picasso zdaje mi się, że nawet z takim silnikiem i jest z tego samochodu bardzo zadowolony. Jedynie na co narzekał to to, że siedzenie kierowcy szybko się przetarło mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumaa87    84

RAV 4?? dla mnie to jest żałosny samochód dla kobiet i w miasto bardziej.

Jeśli chodzi o terenowy w nie drogi samochód to najlepsza jest Honda CRV:D

 

 

Honda CRV-samochód "terenowy" :lol: Dobre, dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Co powiecie o Skodzie octavi 4x4?

Interesuje mnie właśnie ta:


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbozowy    29

kolega ma taką samą to nie boi się żadnego śniegu, i dużo lepiej się prowadzi niż ta zwykła wersja. ma jakąś benzynę w turbo z założonym LPG i nie narzeka na nią. tylko jest po jakiś modyfikacjach i ma ponad 200 koni teraz i skrzynie z audi TT.


Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

koledzy a co powiecie o VW Sharan i pochodne ?(czyli Ford Galaxy i Seat Alhambra) W tej chwili mamy Passat B3 1.9TD i super samochód, ale rdza zrobiła swoje. Samochód jak to u rolnika, czasami przyczepka na hak, w pole pojechać bo coś nawali, itp. i jesteśmy ciekawi jak Sharan by sobie z tym poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Apropo skody super autko ,ja mam audi a6 kombi 4x4 rewelacja na zime idzie jak czolg pod warunkiem że sie nie powiesi na podwoziu ,poza tym przestronne i duży kufer z płaską podłogą na gospodarstwo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin309    7

Ford Galaxy dobry samochód tylko z silnikiem 1.9TDI 110 km ja mam 90 trochę za mało ale daje sobie rade rdzy nie widać tanie w utrzymaniu... polecam subaru legacu z silnikiem 2.2 bardzo dobry i oszczędny samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dobre to one może kiedys były. Napewno nie będzie tak niezawodny jak passat b3. Fakt te vany sa pakowne ale już mocno zużyte. Jednak sharan będzie najlepszy najgorszy jakościowo ford i seat w sumie też. Niby to to samo ale nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Co powiecie o Skodzie octavi 4x4?

Interesuje mnie właśnie ta:

http://www.youtube.com/watch?v=EwGbYFNH-aM&feature=youtu.be

Ja mam taką i stanowczo polecam bardzo fajnie się nią jeździ dzięki temu, że z tyłu jest wielowahacz. Moja jest w wersji wyposażenia celebrate. Aha lubią w tym samochodzie padać różne czujniki (takie mniej ważne) np. u mnie padły czujniki cofania (czasami działają jak im coś odbije) i czujnik tempomat nie działa chociaż czujnik w skrzyni dobry ale ja w takie pierdoły nie wnikam. Wozi mój tyłek od punktu A do B bez niespodzianek i mnie to cieszy :).

Edytowano przez kokoman0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin309    7

a trochę się z Tobą nie zgodzę mój ford jest z 96r a nie ma żadnego pryszcza rdzy nie widać rocznie robi u mnie 50-60 tysięcy km i żadnej awarii oczywiście oleje końcówki itp wymienia się, ford jest najlepiej wyposażony i jest najtańszy a nie odbiega w niczym sharanowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Forda np z 2002r kupisz 5-7tys taniej niż volkswagena więc jaki jest sens płacić tyle za inny znaczek i słabsze wyposażenie? Znajomy ma Galaxy 115KM 1.9TDI i narzeka że deko słaby na tą masę i wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

jak w tej chwili mam 75KM w Passacie kombi to i te 110KM wystarczy :D Ostro sie nie jeździ to musi wystarczyć. No właśnie jak patrze to Galaxy wychodzi sporo lepiej niż Sharan. Można taniej kupić i z lepszym wyposażeniem. Że wytłuczone... Przecież to nie nowy samochód i swoje przejechane musi mieć :D Zastanawialiśmy sie nad Transporterem T4, ale są jeszcze bardziej wytłuczone. A co do innych marek, to ciężko coś znaleźć fajnego w kwocie ok .10000zł. Jedynie Reno Espace, ale jakoś nie mam przekonania do Francuzów.

Edytowano przez rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin309    7

110 KM wystarczy ja jak wspominałem mam 90 i na autostradzie nie ma problemu 170km/h transportery fajne samochody ale powyżej 10 tysięcy to jednak bus ich się nie oszczędza moim zdaniem nie warto dopłacać do marki jak znajdziesz sharana w podobnej cenie sharana i galaxy to wiadomo ze sharan będzie gorzej wyposażony i z większym przebiegiem... Espace bryłę nawet ładna ma tylko ten licznik na środku i elektroniczny nie podoba mi się to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nawet bardzo-jak na swój przebieg (323 tys-oryginalny) auto sprawuje się nadzwyczaj bezawaryjnie.No i nie strach nawet polną drogą jechać-mimo sportowego zawieszenia prześwit ma całkiem,całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

właśnie też przeglądając oferty zauważyłem że Galaxy jest lepiej wyposażony, młodszy i tańszy niż Sharan, więc pewnie macie racje że w Sharanie płaci sie za znaczek VW. A jak z częściami do Galaxy ? Nie wykończy mnie później utrzymanie tego auta ? I silnik w Galaxy jest Forda, czy taki sam jak w Sharanie czyli VW ?

Edytowano przez rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin309    7

części są wszystkie takie same jak w Sharanie. Silniki skrzynia wszystko takie same jak w VW przynajmniej w modelu z 96r tak jest... na szczęście nie miałem żadnych problemów... samochód godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28751

nie wszystkie silniki są takie same w Sharan/Galaxy, o ile 1.9TDI to konstrukcja VW, to z benzynowymi silnikami było już różnie, i z tego co pamiętam Volkswagenowskie 2.3 V5 zastąpiono 1.8 produkcji Forda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28751

ręki sobie uciąć nie dam, większość silników była wspólna, ale były też wyjątki, bardzo możliwe że to 2.3 to był silnik Forda, a w VW był zastąpiony jednostką 1.8T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez AroniowyLiść
      Jako, że w wątku o Rolnikach Podlasie rozwinął się temat poboczny o motocyklach, to tutaj w hyde parku zakładam nowy wątek, bo tam nam zaraz admin posprząta offtopic  
      Zapraszam do udzielania się wszystkich motocyklistów w tym wątku, może jakieś wspólne latanie, albo spotkanie forumowych motocyklistów by się udało ogarnąć
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj