Skocz do zawartości
Prezes1352

Case czy New Holland oba z AdBlue

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Prezes1352    14

Szczeże mówiąc to mnie nie obchodzi teraz case puma albo NH t7.220 bo to na przyszłość. Mowa tutaj o mniejszych modelach jak byś kolego nie zauważył. A te są identyczne i nie próbuj mi tu kitu wciskać bo to jedno i to samo jest..

MaTeUsZ92    6

nie będe się rozpisywał ,na sam wstęp mozna zauważyc gorszą jakośc materiałów w kabinie (plastiki)o rozbudowanch zegarach na słupku "A" w porównaniu do zegarów pod kierownicą też nie będe sie rozpisywać mało kto wie że NH i Case maja inne "komputery"od sterowania dawką paliwa stwierdzone na Faktach Puma 155 i NH T6080PC case palił mniej od nh o średnio 1,5 2 litry na 1h orki (taki sam rozmiar opon,takie same warunki na polu,podobne pługi) niewiem z czego wynikała różnica w cenie kilku tys miedzy maxxumem EP a T6 ale albo niebyły tak samo wyposażone albo po prostu deler zrobił cie w H...maxxum był w wersji mc czy x-line ,a że mowa o mniejszych to zauważyłem .Sam porozmawiam z kilkoma delerami i sie dowiem jak jest z tą ceną .a nh był droższy jeszcze po duzych obniżkach :blink: , mi to się cholernie nie zgadza ktoś tu ci ładną ścieme wcisnoł ale co ja moge wiedzieć :) jak każdy jest mądry :lol: B) :wacko:

honest    2

Ja bralbym ten który ma lepszy serwis. W moim rejonie /małop/ dużo lepsza opinie ma diler nh wiec brałem ńh.

Wiadomość z agroFakt.pl

gutmen123    8

koledzy orientuje się jak wygląda cena maxxum 110 ep z amortyzacją kabiny, pompa 113 l/min, opony 18.4 R38. Ja dostałem cenę 195 netto i nie wiem czy to dobra cena >

2013    1

jaka jest cena new holland T6.140? i ile on pali?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się