Skocz do zawartości
padelec

Rozsiewacz Promar - będzie siał?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
padelec    1

Chcę kupić rozsiewacz nowy polski Promar 600 l i zastaniawiam się czy będzie on chodził i sypał nawóz równo? Wiadomo cena jest dość niska i trochę odstrasza, jednakże dealer ma tylko takie i miałbym go w cenie innego sprzętu. Jak myślicie brać go? :wacko:

within    5

A czego ma nie siać. Równo żaden nie będzie siał. Dużo zależy od ustawienia łopatek, granulacji nawozu i pogody. Chcesz mieć równo posiane to kup sobie Amazona z GPS. WG mnie to będzie siał jak ten z Brzegu, a o wiele tańszy.

Wiadomość z agroFakt.pl

BUSTED    57

te rozsiewacze robi tata mojego kolegi już kilkanaście lat chwalą je sobie nawet robi jeszcze opryskiwacze ciągane i sporo idzie za granicę

padelec    1

Nie ku... będzie orał pole

A co ty chcesz za pare stów rewelacji nie będzie

za pare stów? cie chyba po*****o :D jak 4600 to dla Ciebie pare stów kolego...

korbi555    69

łoo..

Sory stary myślałem że chodziło ci o te po 500zł ;)

To nie lepiej kupić jakiś zachodni?

padelec    1

heheh, pewnie, że rozsiewać :lol: korbi555 - zachodni pewnie, że lepiej, ale i duuuużo drożej, a mam do dyspozycji około 5 tys. i jak już zaznaczyłem wcześniej dealer u którego biorę już coś innego ma tylko takie. Raczej go wezmę, zobaczymy. Zawsze będzie lepiej siał niż stary jednotarczowy :) mam nadzieję!

padelec    1

No właśnie na PROW, poza tym on po zwrocie wyniesie ok 2 tys., a jak używane oglądałem za takie pieniądze to szkoda gadać... badziewie, a tu nowy to niech nawet będzie trochę gorzej rozsiewał to myślę, że bardziej się opłaca B)

henes    11

Kupiłem ten rozsiewacz w ubiegłym roku.Jego zalety oprócz niskiej ceny to ocynkowany,niski zbiornik,równomierny wysiew i ani jednej granulki saletry na ciągniku-co zaskoczyło mnie najbardziej.Wadą jest zbyt bliskie zawieszenie przy ciagniku co bardzo utrudnia jego zaczepianie do mojego Zetora 7211.

Zamierzam też sobie sprawić taki rozsiewacz. Co o nim powiecie po prawie 2 latach użytku? Lepiej ocynk czy malowany? Może jakieś fotki :D

Farmerski    9

Witam, również chciałbym poznać opinie na temat tych rozsiewaczy, mam zamiar taki kupić. 600l

rudinho11    23

Ja wybrałem rozsiewacz PROMAR DRN w full opcji, za około 11 netto mam zbiornik 1400 litrów z kwasówki, co najlepsze to przekładnia, talerze, mieszadło do Kuhn/Rauch wiec na pewno będzie wysiew ok, a kwasówka na pewno dłużej posłuży od malowania nawet kuhna. Do tego cena to praktycznie połowa nowego kuhna ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się