Skocz do zawartości
master228

Jak podłaczyć silniczek wycieraczki ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Silniczek
master228    0

Witam !

Mam pytanie, mianowicie czy silniczek wycieraczki wystarczy tylko podłączyć pod + i - akumolatora i bedzie dobrze ?

Wiadomość z agroFakt.pl

ja podłączyłem do akumulatora i było dobrze tylko sprężyne musiałem troche rożciągnąć bo silniczek był za słaby i teraz jest ok :)

master228    0

ok plus do gniazda lampy przenosnej, a minus do kabiny. Aha i jak sie nazywa taka wtyczka ? bo nie posiadam takowej ..

kamilc360    11

ja w 3p mam podłączone pod 3 bezpiecznik licząc od góry, a - idzie po śrubie od silniczka do ramy kabiny i wszystko działa jak należy

seweryn20    582

Jeżeli żaden z pinów nie jest podłączony do obudowy silniczka to nie ma to znaczenia. Ale jeśli jeden z nich jest podłączony do obudowy to on będzie minusem.

beczka57    82

Ja mam kable od wycieraczki puszczone pod bezpiecznik, tylko nie pamiętam który od góry. Ale podłączałem pod ten co trzeba wcisnąć kluczyk żeby działał.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stefek1991
      witam mam pytanie. Nie wiecie ile moze kosztowac naprawa całej instalacji elektrycznej razem z lampami itp.
    • Gość ziomek16142
      Przez Gość ziomek16142
      Witam. Mam u siebie pożyczoną na jakiś czas C-360 3P 85 rok i od pewnego czasu brak świateł stop (gdy hamuje ). Hamulce sprawne, ale świateł brak. Przygotowuje go na przeglad i takie pytanie: Jak to naprawić ?? Jakaś pompa,czujnik, czy wina bezpieczników ??
    • Przez Klimston
      witam załozyłem do swoje 60tki alternator firmy Delco 12v 100a z astry f i na wolnych obrotach ładowanie wynosi 13/13.6v a na wysokich 14.8/15.1v .w astrze ladowanie bylo 14v/14.5v nie wiem w czym jest przyczyna. pozdrawiam
    • Przez Sqowron
      Witam wszystkich potrzebuje schemat podłączenia alternatora, z regulatorem napięcia RC212D. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez MarcinOtna
      Witam!
      Posiadam taki alternator: i chciałbym zapytać jak go połączyć z nową zakupioną instalacją elektryczną(dedykowaną pod alternator) oraz jaki regulator napięcia do tego właśnie alternatora?

Z góry dziękuje za pomoc
      Pozdrawiam!