ORION1

Claas ARES

Polecane posty

Bartorol    0

Jestem posiadaczem Aresa 640rz. Wszystko było ok. Gdy pożyczyłem wujkowi go to po oddaniu przestały działać szybkie biegi. Na żółwiu wszystkie biegi działają, a na zającu żaden bieg nie chce wskoczyć:P Czy ktoś ma dla mnie jakąś rade albo pomoc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Bo to licytacja jest :)


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad ma aresa 557 2007 r. ładnie chodzi z pługiem 6 skibowym ,jest świetnie wyposażony w środku tylne bliżniaki spokojnie uciągnie 18 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matix    0

mam claasa 656 ciągnik ma ok 2000mth i nic sie nie stało od nowego odpala w ciezkich mrozach POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

wałek wom nie kręci się a kontrolka mruga zamiast palić się stale przy włączonym wom, pacjent to ares 656, wie ktoś gdzie szukać przyczyny ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRTVP    0

Ja mam Aresa 836RZ i ciągną ostatnio frez bardzo ciężka maszyna rzadko stosowana (3m) i dośc głęboko paliwa nie mówie ale trochę spalił ale tak to jestem z niego zadowolony jak ktoś chce go obejrzec w pracy to na yt kanał PGRTVP i widziałem jak jakiś koleś nagrał jeszcze mojego Claasa mixolaj999 z gruberem 6m Dobra maszyna


I love MTZ, I'm MTZ fan, bigest fan in the world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRTVP    0

Info dla zonk. Jeżeli to tak ci przeszkadza to jedynie podpięcie pod komputer wyjaśni tą sytuację ;]


I love MTZ, I'm MTZ fan, bigest fan in the world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didrzej    4

Co sądzicie o Ciaas Ares 657 jest to dobra maszyna,ile pali,czy jest awaryjna, jaki tam jest silnik, warto ją kupić dodam że ciągnika będę potrzebował głównie do transportu i czy wie ktoś jakie są na nim obroty wałka zależnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz4    0

co sądzicie o claas ares 557 ;)

Mam aresa 557 od nowego w tej chwili ma ok 500 h , zacznę od wad; wymiana filtrów i oleju to ok.3 tyś no to tyle . W zeszłym roku ściągałem sąsiadowi pług 4 obracaną na resorze podnosił bez problemu , polecam jestem z niego zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMI697    0

Od czego w ARESIE jest taka pomarańczowa kontrolka przy podnośniku bo u mnie czasami zaczyna mrugać wszystko działa tylko po jakimś czasie jazdy zaczyna mrugać nie mam instrukcji od niego może tam coś pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad00017    17

Przeanalizowałem ten temat i co: każdy ma inne zdanie ja zresztą też. Fendt bardzo dobre ciągniki, ale tylko te starsze nowe to tylko przepłacanie za nazwę. Mój znajomy ma Fendt-a 309C nowy ciągnik i już ok 30 tys. w niego władował a to pompowtryski a to sprzęgło bo oczywiście cały napęd jest hydrauliczny. Newholland- badziew jakich mało sąsiad jest posiadaczem NH TD80D wieczny problem z linką od sprzęgła ( przeciera się ) przy włączania WOM jeden wielki zgrzyt, przy zmienianiu kierunku jazdy-zgrzyt, i niby jest w czołówce a dllaczego bo tani i w full wypasie. O Massey Ferguson się nie wypowiem bo niemam z nimi doczynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matix    0

Mam claas 656 rz ciągnik ten u mnie pracuje od 2006 r ma juz 2100mtg brak do niego zazuceń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

brat w aresie 656 ma juz 4700 mth 2004 r.

z poważniejszych awarii, chłodniczka oleju, łozysko podporowe wału napędowego na przód, komputer wom(zrobione obejście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sports2011    0

Hejka wie ktos cos o Aresie 620 RZ? Spalanie itp czy sa awaryjne ? mam do kupienia 4200 mtg i nie wiem czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

Jeżeli Renówka ma tyle mtg to powinna być dobra

Edytowano przez kamil1616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanGal    0

Mam Aresa 836 Rz (200KM) i mam problem. W 2012 roku zaczą gorzej palić charczał metalicznie przy odpalaniu ale za 2-3 razem łapał i puźniej było już cacy. Dzisiaj dałem mu nową baterię myślałem że to jej wina ale teraz po zimie już nie mogę go odpalić dam wam film może coś doradzicie ja wnioskuję że rozrusznik stracił zęby ale nie jestem peeny.

 

Link do filmu z odpalania: http://www.youtube.com/watch?v=s02wjWBifCE&list=PLl3HCAyA6Qq1JgI6FVCZmwbwbPX1Dc-YW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thomek    50

do wymiany bendix czyli sprzęgło jednokierunkowe w rozruszniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

witam. Gdzie w aresie 577 podłączona jest masa, ma ktoś może schemat całej elektryki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

Witam dawno nikt nic tu nie pisał to ja się bym chciał zapytać osób wiedzących coś na temat wymiany oleju w claasie Aresie ja mam akurat 696RZ i chciałbym olej w silniku wymienić czy wie ktoś może jak stary spuścić?? W którym miejscu jest śruba spustowa oleju silnikowego ?? Byłbym wdzięczny za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

kolego tomasso, musisz odkręcić wąż po lewej stronie na dole bloku silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Czaro_1990
      Witam wie ktoś może od czego jest czujnik zaznaczony na zdjęciu? 

    • Przez Mietuch2
      Witam. Mam dość dziwny problem związany z ciągnikiem Claas Nectis 257 VL. Po odpaleniu na desce wyświetlają się (pikają) dwa trójkąty (zdjęcie), które uniemożliwiają jazdę. Żadne inne kontrolki towarzyszące się nie wyświetlają. Były sprawdzane wszelkie czujniki, przewody, ale bez skutków. Sama deska była także rozbierana. Z instrukcji wynika, że te właśnie trójkąty powinny się pokazać dopiero jak zapali się kontrolka np. ciśnienia oleju, ręcznego, lub błędu elektronicznego i reszta. A nic innego nie wyświetla się. Czy ktoś miał może podobny problem i byłby w stanie pomóc / podpowiedzieć ? Dziękuję 

       

    • Przez michal24041994
      Witam, posiadam classa 697 atz 2008r od jakiegoś czasu zauważyłem brak mocy,ciągnik nie kopci nie szarpie po prostu tak jakby odpadło mu parę koni,pod lekka górkę zamiast 40 wyjeżdża 33 na pusto z ciężarem wiadomo masakra,kiedyś miałem problem,przejrzałem forum wiem ,że sterownik lubi paść,jest jakiś sposób żeby go sprawdzić domowymi sposobami ? Albo polecicie firmę, która to zrobi i nie będzie naprawić sprawnego? Aaa i jeszcze jeden objaw ciągnik zawsze miał obroty 860 a teraz na 940 lecz jak podciągnę pedał w górę to zejdzie do 860 ale kompletnie nic nie grzebałem przy lince, może to być powiązane? 
      Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ma123
      Witam tak jak w tytule  kupię heder do mercatora 3.60m wschodnia polska 
    • Przez ClaasAres123
      Witam,
      Od pewnego czasu silnik w moim traktorze, pracując na wolnych obrotach, uzyskuje temperaturę maksymalną. Pracując na najwyższych obrotach, pod dużym obciążeniem, temperatura jest ok. Wymieniłem termostat, obydwa czujniki temperatury, lecz na wolnych obrotach dalej się grzeje. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj