piotrek07935

New Holland 841 prob.nierozwiąz. prosze o pomoc

Polecane posty

Witam,

Przy prasowaniu sianokiszonki otwiera sie tylna klapa prasy. O tym problemie juz pisalem. Rozebrałem ta kostke nad podbierakiem. Po zlozeniu problem nie zginal. Przeszkadza to w tym ze ta klape trzeba ciagle dociskac z traktora. Prosze o natychmiastowa pomoc, bo stoimy z robotą.

Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

Po mojemu to wina hydrauliki, masz gdzieś zajechaną albo w prasie albo w ciągniku. Lepiej jeśli byś miał zabezpieczenie klapy wtedy siłownik ni musi trzymać bo są zamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boo45    29

tak jak pisałem w innym wątku, przepuszczają Ci najprawdopodobniej siłowniki[w srodku jest przepływ], także albo regeneracja albo zawór zwrotny [http://allegro.pl/zawor-zwrotny-sterowany-zamek-hydrauliczny-i2373327015.html ], tylko jeśli w środku siłownika jest przepływ zawór nic nie da. Samemu za regenerację nie wiem czy warto się brać jest wiele firm które się tym zajmują, jakby co to schemat siłownika podawałem w poprzednim wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D6206A    0

Witam . Gdzies kiedys ktoryś z was pisal ze na prowadnicach lancuchow dolnych ma poliamid . Jak jest zamocowany? jakiej szerokosci , na cala szerokosc prowadnicy czy tylko srodkiem lancucha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj