bigosek54

Problem 5080R [Przypomnienie o przeglądzie]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bigosek54    1

Witam! Mam problem w mojej R-ce. Po włączeniu zapłonu włącza się alarm dwukrotnie krótki,trzeci długi i znowu dwa krótkie to samo dzieje się po uruchomieniu ciągnika. Nie wiem co to może być i pytam bo może ktoś z was miał podobny problem lub wie o co chodzi. Jeżeli nikt nie będzie wiedział to zadzwonię do serwisu bo może wystarczy coś dolać lub dokręcić. :huh:

Edytowano przez bigosek54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SebsoN    23

danieloz22 Ma chyba rację


"I will never put my name on a product that does not have in it the best that is in me." JOHN DEERE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

przeglad ewentualnie zapchany filtr lub drobna awaria. :huh: ale na 95% przegląd trzeba zrobić. ;) a ile dokładnie masz MTH ?? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

A ile kolego ma już mth?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

Teraz już sprawdziłem i mam 265 więc wszystko się wyjaśniło. Dziękuję wszystkim za pomoc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie chciałbym dublowac tematu wiec pisze tu.

 

problem polega na tym ze JD po odpaleniu nie rowno pracuje na niskich obrotach :mellow: . na wysokich jest juz ok.

czasem zapala sie kontrolka od swiec zarowych i wykrzyknik. :wacko: i moze mi ktos powiedziec co to moze byc?? :huh:

 

 

juz naprawione. gdyby komus sie przydarzylo jednak to trzeba spusci wode z obu filtrow. a ja supscilem z jednego i dlatego byl problem, paliwko chrzczone stad przyczyna B)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    52

Witam! Mam problem w mojej R-ce. Po włączeniu zapłonu włącza się alarm dwukrotnie krótki,trzeci długi i znowu dwa krótkie to samo dzieje się po uruchomieniu ciągnika. Nie wiem co to może być i pytam bo może ktoś z was miał podobny problem lub wie o co chodzi. Jeżeli nikt nie będzie wiedział to zadzwonię do serwisu bo może wystarczy coś dolać lub dokręcić. :huh:

 

mam dokładnie takie same objawy w mojej ''R-ce'' jak wyżej kolega opisuje, z tym że wcześniej zapalała się co jakiś czas na parę sekund potem gasła i znowu na nowo się zapalała kontrolka ''P'' od hamulca ręcznego przy tym zapalaniu kontrolki nic nie piszczało,sprawdzałem odruchowo za każdym razem hamulec ręczny ale wszystko w porządku (nie używam go w cale) teraz zaczęło piszczeć tak jak powyżej kolega opisuje,a z kontrolką się uspokoiło ,mało tego to w czasie jazdy dwukrotnie włączył mi się taki alarm ,mam zrobione 260 godzin ,przegląd zrobiony z tym że filtry paliwa nie zostały wymienione przy przeglądzie ,nowe leżą na półce,zastanawia mnie czy czasem nie będzie to wina filtrów ,jak panowie myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

W instrukcji jest napisane, że się wyłącza po 5 uruchomieniach, ale u mnie jak zaczęło piszczeć przy 250mth tak piszczy do dziś (310,mth), już się trochę przyzwyczaiłem do tej "piszczałki"


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    52

Dzwoniłem do serwisu ,powiedzieli aby jeździć i nie martwić się takimi usterkami ,jeśli będą się jeszcze powtarzać to podjadą i sprawdzą, ewentualnie usuną przy przeglądzie 500 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUSI    2

Prz większej zawartości siarki w paliwie okresy miedzyprzeglądowe zmniejszone są do 250 mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obikey    0

Kasuje się to piszczenie następująco:

-ustawić na gazie ręcznym 1500 obrotów

-co najmniej pięć razy (albo dokładnie 5) z rzędu zapalić i zgasić ciągnik

- koniec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żeby nie spamować zbednymi tematami zapytam tu.

 

Mam problem w swoim JD 5080R. :( Wariuje mi predkosciomierz. Gdy jade stałą predkoscią on skacze pokazując rózne predkosci mimio ze praca silnika jest normalna :huh: . Wygląda to tak jakby pasek od prdkosciomierza był luźny, ale nie wiem czy wogole cos takiego jest, jezeli tak to gdzie?? :blink: :blink: :blink: Może ktos ma jakies pomysły co z tym zrobić :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek92    43

witam wszystkich tak jak w temacie w ciagniku john deere 5100r przy przebiegu 250mth po zalaczeniu zaplonu nastepuje dlugotrwaly dzwiek pozniejj dwa razy lub trzy razy piknie i dalej dlugotrwaly dzwiek i przestaje cala czynnosc trwa ok 10sek nic sie nie pokazuje na liczniku ani niebieska informacja ani stop ani zolte ostrzezenie i aktualnie mam 260mth i nadal to jest co to moze byc pozdrawiam

Tematy połączone. Pisz wolniej używając polskich znaków i interpunkcji!

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

może zebrało się trochę wody i wystarczy spuścic , mi pikało przy 850 h - wymieniłem filtry i przestało

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj