przemusss123

Sitno 2012

Polecane posty

dralo5    27

A jutro już będą już wszyscy wystawcy sprzętu rolniczego? Czy jutro raczej tylko zwierzęta? I do której jutro będzie otwarte?

Edytowano przez dralo5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie korbanków pisze:

Od 29 czerwca do 1 lipca 2012 zapraszamy Państwa do Sitna na XXVI Wystawę Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych. ....

Chyba od jutra też są i maszyny :D ale chyba zaryzykuję i pojadę ;)

Edytowano przez przemusss123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrocomplex    2

Witam całą ferajnę

 

Ja byłem dziś i mało się działo, ale zostaje aż do niedzieli, także zapewne się jeszcze wystawa rozkręci,

choć juz dziś można było zobaczyć wiele zabawnych zdarzeń np firma sprzedając McCorniki załadowała na naczepę ciężaróki ładowarkę i rozsiewacz oraz pług, to zamiast na końcu wjechać ładowarką na placu to wjechali na początku i ja sobie spokojnie idę a oni dumają jak zjechać ładowarką gdy jeszcze maszyny są pomiędzy nią a najazdami, człowiek się uśmiał. Kolejny przykład firma sprzedająca John Deera tak ustawiała sobie maszynki, że aż zablokowali się całkowicie i ich sąsiedzi musieli odkopywać bo nikt nie mógł wjechać ani wyjechać

 

Pozdrawiam

Wesoły emeryt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

Ja jutro jadę bo w niedzielę za dużo ludzi jest :) na 100 % będę na stoisku Korbanka czyli MRMZ z Wierzchowisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

agrocomplex ale gadasz głupoty.Najpierw została załadowana ładowarka u jednego gostawcy póżniej samochód pojechał do Kvernelanda i tam zostały ładowane inne maszyny. Nikt się nie zastanawiał jak mamy rozładować bo mieliśmy załatwiony rozładunek inna ładowarką z widłami paletowymi.Jak pewnie nie zauważyłeś my w ładowarce mamy szuflę zamontowaną.

Edytowano przez grzesiu09091987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
bo mieliśmy załatwiony rozładunek inna ładowarką z widłami paletowymi

grzesiu ale gadasz głupoty

tak się składa że też widziałem jak wasz sef ganiał do Roltexu a później do Rolmaxu po ładowarkę i niebieski wam "graty" ściągał, zamiast pomyśleć jeden z drugim zadzwonić do kierowców aby ładowarka u Kvera stanęła z tyłu, to na stoisku obu wymienionych firm handlowcy mieli niezły ubaw z waszej ładowarki bo twierdzili, iż jest tak dobrze że aż musieliście innych wołać bo się baliście rozładować swoją. A tak na marginesie ta szufla to przyspawana? bo jakoś później zdaje się z rozsiewaczem nią jeździliście :D

no chyba że zaraz się dowiemy i to była zmowa obu firm Rol**xu że niebieski wam ją zdejmował

 

Panie Sebastianie ciągnik zamówiony?

 

Podsumowując wystawę to piknik :o

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

Wystawa faktycznie przypominała piknik. Bardzo rozczarowała mnie postawa Panów z Rolmaxu, prosilem czterech żeby mi otworzyli TD, ale żaden nie miał kluczy i nie wiedział gdzie są. Jestem zainteresowany tym traktorkiem, ale jak ta firma ma takie podejscie i do serwisu i obsługi posprzedażowej to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Ja nie wiem czy tam pojadę 2 raz bo słońce praży a obejście praktycznie zajmuje 2 - 3 godzinki jak byłem na agrotechu zwiedziłem może dopiero połowę albo mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

Ja byłem dziś i mało się działo, ale zostaje aż do niedzieli, także zapewne się jeszcze wystawa rozkręci,

choć juz dziś można było zobaczyć wiele zabawnych zdarzeń np firma sprzedając McCorniki załadowała na naczepę ciężaróki ładowarkę i rozsiewacz oraz pług, to zamiast na końcu wjechać ładowarką na placu to wjechali na początku i ja sobie spokojnie idę a oni dumają jak zjechać ładowarką gdy jeszcze maszyny są pomiędzy nią a najazdami, człowiek się uśmiał.

Z boku pewnie śmiesznie to wyglądało :), ale było tak jak pisze grzesiu. Firma spedycyjna dostała 2 adresy, które musiała odwiedzić, tak wyszło że pierwszy strzał poszedł pod ładowarkę.

 

grzesiu ale gadasz głupoty

tak się składa że też widziałem jak wasz sef ganiał do Roltexu a później do Rolmaxu po ładowarkę i niebieski wam "graty" ściągał, zamiast pomyśleć jeden z drugim zadzwonić do kierowców aby ładowarka u Kvera stanęła z tyłu, to na stoisku obu wymienionych firm handlowcy mieli niezły ubaw z waszej ładowarki bo twierdzili, iż jest tak dobrze że aż musieliście innych wołać bo się baliście rozładować swoją. A tak na marginesie ta szufla to przyspawana? bo jakoś później zdaje się z rozsiewaczem nią jeździliście :D

no chyba że zaraz się dowiemy i to była zmowa obu firm Rol**xu że niebieski wam ją zdejmował

Kolego nie musisz nam planować planu logistycznego. Sami sobie z tym bardzo dobrze radzimy, już przed wystawą byliśmy po słowie w sprawie rozładunku. Czwórkę obrotową Kvera trochę jest niebezpiecznie dźwigać na pasach, dlatego woleliśmy ściągnąć ją paleciakiem. Żadnej zmowy nie było, chociaż sądząc po twoim stosunku do nas, miałbyś fantastyczną pożywkę, bo tylko potrafisz nas negować, ale widocznie taka już twoja natura, bądź jesteś skumplowany z naszą konkurencją i dlatego obrałeś taki punkt widzenia.

Mimo wszystko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj