Skocz do zawartości
grz261

jumz d65 dane techniczne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
JUMZ
grz261    0

witam, posiadam jumza, niedawno robiliśmy remont silnika i właściwie cały czas jest jeszcze na dotarciu, a że będzie mi potrzebny do przewożenia sianokiszonki to muszę wiedzieć jaki on ma udźwig, szukałem tego w internecie ale nie mogę tego znaleźć

Karol323    69

Udźwig słyszałem że ok 2t ^^ Bele 160x120 Woził tylko śmiech :) talerzówka 1t też tylko że przód podnosi :) Więcej nie podnosiłem heh

Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Wiadomość z agroFakt.pl

wieslaw16    46

Witam mam też jumza i książki, piszą że udzwig podnośnika to 800kg,w jumzie rolniczym 6AM.

grz261    0

800kg?? chyba coś źle wyczytałeś, nie możliwe że tak mało, to przecież 3p ma udźwig 1200 a jest o sporo mniejsza

Mariuszczs    23

2 tony dźwiga śmiało, ale niestety przewraca się traktorek do tyłu. Przewoziłem na żurawiu tokarkę 2 tonową.

xsc    54

Udzwigu ma napewno wiecej niz mozliwosci. Przod ze standardowymi obciaznikami przewaza.

Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

mefix17    8

Przód zdecydowanie za lekki do możliwości

Przez co mam cały przód rozbity po jeździe z ciężkim drzewem podpiętą prawie 0.5 t wciągarką

grz261    0

no to będę musiał obciążenie dorobic, co nie jest dużym problemem;) , dzięki za odpowiedź:D

mefix17    8

Też tak ojcu gadam, że trzeba by było mu obciążenie dorobić, ale jak grochem o ściane

W zetorze też zauważyłem że przodek za lekki, bo podpiąłem mu 4 "zgrabne: sztuki

Pójść, poszedł, ale straciłem możliwość skręcania XDD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Karwan91tdi
      Witam kupiłem ostatnio mtz 82 z 1984 r usterki w nim to nie działający przekaźnik wom oraz z hydraulika gdyż siłownik podnosi tylnie cięgła do góry a po powrocie dźwigni w pozycje 0 cięgła samoczynnie opadają . Czy ktoś może mi poradzić jakie mogą być przyczyny podanych usterek?
    • Przez mateos09
      Witam proszę o weryfikację silnika zamontowanego w jumzie. Zazwyczaj były to jednostki d65 ten na zdjęciu  rozni sie tym że z lewej strony nie jest plaski wlew oleju na bliżej sprzęgła  no i brak pokrywy rewizyjnej. Co to za silnik  ? 

• Przez mateos09
      Witam proszę o weryfikację silnika zamontowanego w jumzie. Zazwyczaj były to jednostki d65 ten na zdjęciu  rozni sie tym że z lewej strony nie jest plaski wlew oleju na bliżej sprzęgła  no i brak pokrywy rewizyjnej. Co to za silnik  ? 

• Przez rastafarmer
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Jestem nowym użytkownikiem- pomimo tego że przeczytałem regulamin, proszę o troszeczkę wyrozumiałości i uwagi jeśli robię jakieś błędy
      Mianowicie posiadam MTZ-ta 82 z przednim napędem. W najbliższym czasie chciałbym wymienić w nim opony z przodu.
      Fabrycznie mam wstawione 11,2 R20. W związku z powyższym mam do Was pytanie- czy jest możliwość wstawienia opon 12,4 R20? Czy to się wszystko "zgra" bez wymiany tylnych opon?
      Proszę o porady i uwagi.
      Pozdrawiam!

Szymek
    • Przez Marcin1987
      Mam pytanie skierowane do właścicieli Mtz-ów i nie tylko czy przy ujemnej temperaturze macie problemy z uruchomieniem silnika bo podobno ruskie ciężko odpalają zimą chyba że ktoś ma rozrusznik ''planetarny'' to jest dużo łatwiej ja swojego mam na tym fabrycznym i mam go dopiero od lutego czekam na wasze wypowiedzi Pozdrawiam