nasil90

Czy ktoś z Was jest chory

Polecane posty

Gorzupiak    1

DawidMalw to chyba normalne bo ja też to mam... a ile masz lart bo ja 13 i 177 cm i 50 kg :f


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
heh to masz niezla przemiane materii :D

ja jak bylem na tabletkach zjadlem 3i pol talerza zupy...heh praktycznie sam makaron z czubkiem i tylko polany pomidorowka...a za godzinke juz cos szamalem bo glodny bylem:D ale juz teraz jez normalnie i tez mam prawie 70kg na 185 wzrostu

 

 

OJ po lakach tak zawsze jest. Masz szczęście, że doszedłeś do normy. :D W jednym szpitalu nie miałam apetytu to schudłam 20kg. w 2 tyg. ;), a w drugim żarcie było OK (ale mało) i do tego leki co za skutek uboczny miały żarłoczność. Zjadałam 3 obiady i do tego jeszcze za jakieś pół godziny taką gigantyczną czekoladę. Już ponad półtorej roku po odstawieniu leków, a ja dalej nie mogę dość do normalnej wagi. Raz jest lepiej raz jest gorzej, do tego jeszcze wskazania genetyczne i jest niezła opuchlizna "głodowa". :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1
W jednym szpitalu nie miałam apetytu to schudłam 20kg. w 2 tyg. ;),

ja przez 13dni przytylem18kilo!!!!!!!!!

ale natychmiast wrocilem do normy jak przestalem brac taxy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Ja byłem chory na nerke miałem na mniej kamienie ;) i miałem operacje w Warszawie w "Centrum Zdrowia Dziecka" ale i tam jeżdze co 6 miesiecy na przegląd ale to było w 2002 roku czyli dawno już wszysto jest ok i tak sobie zyje z 1 nerką lekarz powiedział ze piwo jest dobre na nerki wiec trzeba zażywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
A ja to jestem chyba chory na jedzenie.Rano potrafię zjeść pół bochenka chleba,za jakąś godzinę jakieś ciastka,owoce itp,później mam obiad (13-14) -też dużo(szczególnie jak jest kotlet ;) ),po obiedzie znowu jakieś smakołyki,później coś w stylu "przed" kolacji(18-19),zaś kolacja(21-22) i na końcu jeszcze z pół litra kakao lub płatek z mlekiem.

A ważę niecałe 60 kg przy ok 180 cm wzrostu.

Czy to normalne???

 

ja też lubie zjeść,teraz w wakacje to przykładowo jak wstane o 7 bo jest jakies zajęcie przy domu to zjem 3 kabanosy,z 5 kromek chleba lub weki zalezy co jest, pozniej coś jeszcze przekasze, pozniej obiad pełny talerz zupy,(najlepiej jak żurek na swojskim króliku :) ) pozniej znow cos sie zje i na kolacje tez sie coś tresciwego znajdzie mam 65 kg i ok 170-175 wzrostu dokładnie nie wiem bo sie dawno nie mierzyłem :D

pozatym ODPUKAĆ nie choruje na nic poza delikatną alergią ktora obiawia sie przy suszeniu siana bo na kurze itp jestem obojętny,. a najciekawsza jest moja babcia bo często chodzi i narzeka że tu ją boli tam ją boli, a jak były czersnie to po drzewie chodziła :) a ma 71 lat :D


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No ja mam coś z nogami i stopami jak tochę jest chłodniej to zaraz mnie koski u nóg bolą i to jest nie do wytzymania...

Albo jak zastają mi się kolana i noge wyrzucę prze siębie to zaraz mi sie kości wyłamują.

Aha i mogę strzelać karkiem, jak przestawię szyję to zaraz gruchot, że wszyscy słyszą, tak samo z palcami u rąk ;) Aha i nos też ale trzeba go ręką ruszyć :D

Czasami też kręgosłup wyłamię, doktor powiedział, że nic złego ze mną nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidJD    0

A ja choruje na nadcisnienie tetnicze i arytmie serca mimo to nie powinienem pracowac ciezko ale coz jak trzeba to trzeba :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakrzewiak    8
Ja mam chory kręgosłup. Od czasu do czasu nie mogę chodzić oni siedzieć muszę leżeć na podłodze

ja mam to samo do tego jeszcze nerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

a ja miałem w jednym wypadku 9 złamań. Ale troche mnie poskręcali na śrubki i po roku doszedłem do siebie. Ale pare miesięcy sobie pojezdziłem na wózku.

 

i wrzody żąłądka jak już dostałem kase z SPO


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luke371    42

DawidMalw: ja też tak mam 16 lat i waże 55 kg a jem jak "świnia" xD co godzinke coś jem szczególnie na wakacjach.Kolega miał już 2 przepukliny i operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Ja chyba nie mam jednej nerki od urodzenia. Do tego jeszcze ta krosta na czubku prawego ucha niby to nie choroba chyba będę musiał ją usunąć.


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
DawidMalw: ja też tak mam 16 lat i waże 55 kg a jem jak "świnia" xD co godzinke coś jem szczególnie na wakacjach.Kolega miał już 2 przepukliny i operacje

Słuchajcie ja też mam 16 lat i też kiedyś jadłem jak"świnia" ale teraz to wogule mi się jeść nie chce zobaczycie przejadłem się chyba wy też pewnie to będziecie mieli.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

może nie tyle przejadleś się co skończyleś rosnąć (nie do końca ale juz tak szybko nie rośniesz)

A ja jak pewnie większość mam problemy z kręgosłupem nie dolegliwe ale są ,aby nie powiększały się (za szybko ) a mianowicie stać bez ruchu 1 godzinę ledwo dam rady ,jak śpię to też się przekręcam co 2-3 godz ,ale jak chodzę i coś robię to nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Nie ma czym się chwalic ale ...,od urodzenia posiadam tylko 9 palcy u rąk i w dodatku dwa są tylko normalnej długośći, a reszta jest krótsza, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić!!


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4
może nie tyle przejadleś się co skończyleś rosnąć (nie do końca ale juz tak szybko nie rośniesz)

A ja jak pewnie większość mam problemy z kręgosłupem nie dolegliwe ale są ,aby nie powiększały się (za szybko ) a mianowicie stać bez ruchu 1 godzinę ledwo dam rady ,jak śpię to też się przekręcam co 2-3 godz ,ale jak chodzę i coś robię to nic .

 

 

Witam w gronie połamańców ja doświuadczyłem nieprzyjemnośći wysunientego dysku jakbu tebo było mało po dwóch tygodniach chorowania niewiem jak to się stało ale obudziłem się w niedziele i chyba w czasie snu znów mi dysk wyskoczył i od nowa łamaniea a tu dopiero 32lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek89    1

Ja mam odciety palec wskazujacy u prawej reki i dlon mialem przecieta na pol- to sprawka mojej inteligencji gdy bylem maly oraz MF 255 i jego paska klinowego:)

 

moj dziadek ma wycieta krtan i w wieku 75 lat nadal robi na gospodarce

 

To tyle z wypadkow powazniejszych u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Ja od drugiego roku życia choruje na nerki tzn. konkretnie to się nazywa zespół nerczycowy podobno w woj. lubelskim takich przypadków jest dosłownie kilka, no ale niestety ja tego sobie nie wybrałem i trzeba tak żyć, raz na jakiś czas badania i wizyta u lekarza i tak sie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

ja choruje na cukrzyce 2 lata mam 21 lat nigdy nic nie złamałem a do tej choroby idzie sie przyzwycziaic ale te kłucie i to ze trzeba jesc a jak sie rano wczesnie wstaje to sie nie chce :) myslałem ze jako jedyny w tym wieku jestem chory na af na cukrzycy a tu jest paru co tez maja problemy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Wywloke temata i też sie pochwale :) Złamań nie miałem ale często dokucza mi kręgosłup, przewlekłe ale upierdliwe i bolesne. Jakiś czas temu doszły szumy uszne, a ostatnio problemy z sercem i silne osłabienie... Okrutnie wpienia człowieka jak chce/musi coś zrobić a zwyczajnie nie da rady, czasami nawet nie mam siły siedzieć przy kompie a co dopiero zrobić coś w obejściu, a krowy trzeba nakarmić i wydoić na czas. Narazie robie badania i mam nadzieje że szybko mnie naprawią, bo długo tak nie pociągne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mirasek" tak się składa że mam to samo co ty tylko mnie bolą stawy:kolano głównie ale teraz przestało i serce też nie pracuje jak trzeba byłem na badaniach ekg echo serca i lekarz kazał mi wszamać dużo magnezu bo to może wystąpić przes osłabienie organizmu oraz stres a jak wiadomo go w życiu nie brakuje

wszystkim życzę zdrowia

pozdrawiam.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

ja miałem hekardię serca ale tylko wiosną potem juz mi przeszło została już tylko cukrzyca ale to chyba nie przejdzie :):) ale już i z tym sobie radzę naj większy problem był z dawaniem insuliny podczas orki ale dałem radę bez zatrzymaywania ciągnika :):)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ1    0

A ja używam Alveo i odkąd to stosuje nie narzekam grypa mię jakoś omija (odpukać) polecam to wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj