Skocz do zawartości
pacio68

Sklep Farmtrac Fanshop

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

michal1993    350

Fajny, fajny, niedługo pomyślę o jakiś zakupach. Pendrive wpadł mi w oko... Bardzo podoba mi się ten sklep, tym bardziej ,że jak bym miał kupować nowy ciągnik to by był na pewno Farmtrac.

bamber60    0

ludzie z farmtrakiem dajcie sobie spokuj podkusiłem sie i kupiłem sam traktor spisuje sie dobrze ale jeśli codzi o części to olewają klienta ne łożysko sprsęgłoweczekam jużdwa miesiące:(

stop    91

A gdzie zamawiałeś to łożysko, że tyle czekasz? Raczej jak w Mrągowie jak coś się zamówi to na drugi dzień już jest. Też mam 555dt i widzę poprawę jeśli chodzi o części ile masz motogodzin i jakie objawy zużycia tego łożyska, jakieś inne awarie były?

bamber60    0

2388 motogodzin a chodzi mi o łozysko od womu to od jazdy dostałem w u nich a łożyska po prostu już grają  zamowiłem w mragowie i twierdzili że zamuwili u producenta i czekam już dwa miesiące

bamber60    0

innych awarii nie było mechanik mówił że sprzegło siadło od tura i wymieniałem tarcze a przy okazji wymieniam te łożyska

stop    91

AHA to OK, ale z łożyskiem to faktycznie mogli by dobrać jakiś zmienik aby wymiary się zgadzały no chyba że na gwarancji i trzeba oryginał. Ogólnie nie jest to taki zły ciągnik przecież wiadomo można by pewne rzeczy popoprawiać ale już o tym pisałem - to nie ten temat na forum.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez wojtal82
      witam wszystkich użytkowników farmtraca lub ewentualnie mechaników tych ciągników.
      mam problem z modelem 690 ma ok 3 lata i ok 300mth.
      dochodzą niepokojące odgłosy skrzypienia ze skrzyni biegów i nie wiem jak to "ugryźć"
      podobno wyszła jakaś trefna seria któregoś łożyska na jakimś wałku w skrzyni...
      może ktoś miał taki problem albo naprawiał coś podobnego to proszę o podpowiedź...
      dodam jeszcze że to skrzypienie pojawia się podczas jazdy i do przodu i do tyłu..

• Przez ludwik1977
      Witam wszystkich. Mam następujące pytanie: czy coś wiecie na temat ciągnika FARMTRAC 9120 DTn (chodzi mi bardziej o wady niż zalety) bo przymierzam się do zakupu jego i chcę coś więcej wiedzieć?? np faktyczne spalanie przy pługu 4 obrotowym, talerzówce 3m i agregacie uprawowo-siewnym aktywnym. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuję przeczytam każdą
    • Przez Adam2940
      Mam Farmtraca 555DT i jestem ciekaw czy ja mam tylko pecha czy te traktory troche sie psują. Stan licznika 330MTG, traktor jest z marca br.

1. wymiana pompy wtryskowej ponieważ ciągnik jak był zimny chodził ładnie a jak sie rozgrzał to robił się głośniejszy - nie pomogło. Pompa fabrycznie uszkodzona. Ciągnik nie zbiera sie na obroty
      2. Druga wymiana pompy. Ciągnik ładnie pracuje ale dalej zmienia głos.
      3. kierownica ciężko się kreci. Wymiana pompy wspomagania. Nie pomogło. Źle przykręcony orbutrol. podkładki załatwiły sprawę.
      4. Pękła guma koło drążka od hamulca. Wylał się olej. Awaria osunięta bez problemu.
      5. Odpadło koło pasowe z silnika. Ścięło śruby. Na szczęście udało się wykręcić. Awaria usunięta.
      6. Obrotościomierz.
      7. Ciekną szybko złączki hydrauliczne
      8 Siedzenie skrzypi jak szalone... Pomimo dwukrotnego smarowania przez mechanika
      9 No i jeszcze się drzwi zacięły...

Jak na nowy traktor to wydaje się trochę dużo tego... Serwis też pozostawia sporo do życzenia ze swoją opieszałością.

W codziennie pracy ciągnik sprawuje sie super.