PSTP

Tractorpulling w Polsce

Polecane posty

mariuszd93    559

A ja uważam że to ze sportem nie ma nic wspólnego :P z rolnictwem tym bardziej :P a to forum rolnicze podobno....? to zabawa dla znudzonych dużych dzieci które nie mają co robić z kasą :wacko:


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

niech będzie tak jak mówisz :P Tylko ciekawe jakbyś miał kasy w brud i nie miał co z nią robić to czy nie przebudowałbyś zwykły ciągnik na taką bestie ;pp

  • Like 1

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Wiele wskazuje na to, że tak. Szczegóły dotyczące czasu i miejsca będziemy jednak podawać później, kiedy wszystko będzie już zapięte na ostatni guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer0408    1

fajna sprawa popatrzyl bym na taka impreze a jak byla by taka impreza odbywala sie.nie.daleko.to z checia bym wziol udzial swoim ferdkiem 255 bo nowymi new hollandami to nie bylo by to samo co tak niepozornym statkiem jak ferdek

 

ps jestem bardzo za rozpowszechnieniem tego sportu w polsce podziw pftp i waszej grupie zapalencow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

Bardzo zainteresowaliście mnie ... oto link do teamu który znam ... http://nextsensation.nl popieram takie zawody.. ale żadnych lekkich ciągników nie ma sensu w to wciągać .. stawiał bym jak kolega wyżej ursusy / zetory ciężkie na początek 2 podstawowe kategorie 1) silniki 4 cylindrowe 2) 6 cylindrowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Fajny sprzęt :) Co tam pakujesz do środka jako obciążenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulsarus    12

Sanki jeszcze nie przetestowane do końca. Nie są to sanki które nadają się na oficjalne zawody, ale myślę że frajda dla ciągnących będzie podobna jak na zawodach. Jak zmontuje filmik z testów nie omieszkam go tu opublikować.

 

Jako obciążenie mam 500 litrów wody w beczkach po 30 - 40 litrów. Dzięki temu będę mógł dostosować ciężar do małych i lekkich pojazdów.

 

Przyczepę zbudowałem na imprezę którą organizuje za niedługi czas i właśnie pulling będzie jedną z atrakcji. Ale tego na razie nie będę zdradzał.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

o to ciekawe w jakiej miejscowości będzie sam chętnie bym zobaczył nawet wypróbował z ciekawości według mnie napewno ciekawa atrakcja będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Jak się podobało na Mistrzostwach Europy? My jako PSTP z niecierpliwością czekamy aż impreza tej rangi będzie w Polsce, ale pierwsze wolne terminy dopiero za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ja byłem i jestem pod ogromnym wrażeniem, jako że nigdy wcześniej bardzo się tym nie interesowałem wiele widoków tam mnie zaskoczyło. I podziwiam operatorów tych sprzętów że nie boj się kierować takim potworem :D


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Ja również potwierdzam słowa Milana. Wcześniej mnie jedynie to ciekawiło, a obecnie mi się to spodobało. Mimo, że nie było żadnych wybuchów, pożarów etc., to ryk tych maszyn pozostanie długo w uszach.

Byłoby idealnie, gdyby w tych zawodach walczyły również zwykłe ciągniki, tj nie podrasowane. Z chęcią chciałbym zobaczyć jaki ma się sprawa uciągu poszczególnych ciągników rolniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ze zwykłymi ciągnikami by musiało być zupełnie inaczej. Musieli by dobrać dużo większe obciążenie, bowiem każdy ciągnik który tam był przeciągał to jak chciał, do tego też dużo zależy od operatora, nie każdy potrafi z ciągnika wykorzystać maksimum uciągu i mocy.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Jak wystartuje już polska liga, to będzie się ona składała w znacznej mierze z maszyn niemodyfikowanych, seryjnych lub z małymi modyfikacjami. Tak ten sport powstawał w całej europie. Dopiero potem, kto złapał bakcyla i stać go było na modyfikacje zaczynał ściągać widlaste 8 albo 12 i zaczął robić hałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

wpadłem na pomysł może ktoś zna gdzie występują takie imprezy i może by było coś zorganizować wycieczkę na tą imprezę sam jestem chętny ale nigdy nic nie wiem co gdzie i kiedy organizują za zagranicą

 

tak jak jeden teraz wstawił fotki z mistrzostwa europy 2012 Szwajcaria jak wiedział to mógł napisać że teraz gdzieś jest ta impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Z cyklu Mistrzostw Europy masz jeszcze 2 starty.

 

16 września w miejscowości BAKEL w Holandii. Będzie startowała tam tylko jedna klasa PS (Pro Stock)

22 lub 23 września w miejscowości Adria (Rovigo area) we Włoszech. Również startuje jedna klasa 4,5T Modified

 

Poza tym jest cała masa pomniejszych imprez. Daj znać jaki kraj Cię interesuje, to postaramy się pozyskać informacje o imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszek    6

W ten weekend , juz jutro sie zaczyna w miejscowosci champmartin , szwajcaria , dobra godzina od Basel , postaram sie wstawic jakis filmik , pozderki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Byłem na Mistrzostawch Europy we wrześniu w Niemczech i bardzo zafascynował mnie tego typu zawody,ryk silnika,hałas,dym,coś wspaniałego.

Kiedyś czytałem o tym powierzchownie,ale teraz stało się to moim oczkiem w głwie,coś niesamowitego. Bardzo bym chciał aby tego typu zawody odbyły się w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Po tym co zobaczyliśmy to chyba każdy się tym zainteresował i teraz czeka na zawody w Polsce. W Bednarach stał 1 taki pojazd, szkoda ze bez żadnego popisu.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Trochę nas tu nie było, bo przygotowujemy się do pullingu w polskim wydaniu. A odnośnie maszyny CLAAS Green Devil, to faktycznie trudno zrobić pokaz - taka maszyna musi jechać na specjalnie zrobionym torze, glina musi mieć odpowiednią konsystencję. No i oczywiście potrzebny jest sled, którego w Polsce się nie uświadczy dla takiego traktora. Ale pewnie z perspektywy czasu i my będziemy dysponować własnym sprzętem.

 

Pracujemy nad naszą stroną internetową. Powinna zacząć działać w perspektywie miesiąca. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj