PSTP

Tractorpulling w Polsce

Polecane posty

Gość mirek37   
Gość mirek37

czyli jak dobrze rozumiem w łodzi będzie okrojona opcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

nie można tego tak nazwać. Jak będzie Łódź to będzie to wtedy druga w Europie impreza pod dachem. Ta, na której byliśmy - European Superpull - to taka wisienka na torcie całego cyklu rocznego. Emocje niesamowite - inne niż na otwartej przestrzeni. Ale nie można powiedzieć, że jedno jest lepsze od drugiego. Jest po prostu inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Już w najbliższy piątek jedziemy na walne zgromadzenie członków ETPC. Poza sprawami oficjalnymi, będziemy starać się pozyskać do współpracy w tym roku kilka ciekawych zespołów. Relacje live będziemy prowadzić na naszym profilu na FB. Dzień później w sobotę EUROPEAN SUPERPULL. Prześlemy na pewno fajne fotki z tych fantastycznych zawodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Wróciliśmy z European Superpull i spotkania wszystkich organizacji członkowskich.

 

Spotkanie organizacji pod znakiem maksymalnego gwarantowania bezpieczeństwa podczas zawodów oraz próbujemy hamować/wspierać (tutaj toczyły się ostre boje) rozwój modyfikacji w maszynach. Rulebook określający wymagania techniczne i możliwe modyfikacje obowiązuje 3 lata, ale jak wiadomo chęć zwycięstwa bywa większa i zawodnicy szukają różnych możliwości, które usprawnią ich maszynę.

 

Wydarzeniem były przejazdy amerykańskiego mistrza UNLEASHED - ale potwór.

 

Później zdjęcia będą w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALAX    32

Kiedy w Polsce będą takie zawody, może wiecie?


Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Panie i Panowie,

 

jest duże prawodpodobieństwo, że impreza będzie w październiku.

Kompletujemy fundusze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh życzę wam w tym powodzenia. Bo ktoś rozsądny na pewno nie pojedzie jakimś Ursusem i tp bo na pewno obawiałby się na usterki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Hej,

 

poszukujemy chętnych amatorów pullingu z dolnego śląska do zaprezentowania się w materiale TV. Czy są osoby, które amatorsko bawią się w pulling w tych okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

hej PSTP co taka cisza mamy już maj 2014 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

może link albo adres,bo ,,u lehmana,, przynajmniej mi nic nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubcio    0

Strasznie ucichł ten temat, a trochę szkoda, bo myślę że fajnie byłoby zobaczyć coś takiego na żywo, z czystej ciekawości ;) Co do samego sportu moje zdanie jest takie - skoro są w Polsce ludzie inwestujący w drifting, to dlaczego nie w tractorpulling? ;) To takie samo "katowanie sprzętu", też dużo huku i niejednokrotnie pojazdy tak modyfikowane, że nie bardzo nadające się do jazdy po drodze. A że niewielu na to będzie stać - to fakt, ale z drugiej strony w sporcie zawsze tak jest, tani sport to mogą być szachy ;) A skoro są w naszym kraju ciężarówki przerobione na drift, to i z pewnością znajdzie się ktoś, kto zrobi ciągnik na kilka tysięcy KM, jak tylko ten sport stanie się bardziej popularny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Mualem okazję oglądać te wydarzenie w Polsce. Masskra jak to chuczy. Uszy bolaly mnie tydzien a ten ryk tysiacy koni czy chalas wybuchajacego silnika bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorol    5

byłem widziałem było ekstra i czekam na następną edycje, nigdy nie myślałem że silniki mogą być takie głośne a kiedyś jezdzilem w motocrossie i wydawało mi się że wiem co to hałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptak    0

A czy do Polski na zawody przyjeżdżają jakieś konkretnie przerobione np tak jak zagranicą?

Edytowano przez ptak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorol    5

no jasne że tak a sprzęt do ich obsługi wygląda jak do obsługi wahadłowców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj