PSTP

Tractorpulling w Polsce

Polecane posty

POL1    28

Prze gościu z Ciebie :D brawa za zaangażowanie i cierpliwość ! :)

i za wkład związany z tym.Trzeba chęci i pomysłu aby wymysleć coś takiego.

Przepraszam za cytowanie postu , mam nadzieje że MOD odpuści mi ten grzech i wyda łaskawą pokute i da rozgrzeszenie :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

no to, władza AF robi zrzutkę z reklam na AF i kupuje swojego reprezentanta na TP w Polsce... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

 

Dobre :wacko: :D

 

Jeśli chcecie pooglądać pulling w TV poniżej lista, kiedy będą emisje.

 

 

EUROSPORT 2:

 

Czwartek 25 Paździenik: Super Stock Herning godz. 23.00

 

Czwartek 1 Listopad: 4.5 MOD Herning godz. 22.00

2.5 MOD Herning godz. 22.30

 

Czwartek 8 Listopad: Pro Stock Herning godz. 22.00

4.5 MOD Hungary godz 22.30

EUROSPORT 1:

 

Piątek 28 Grudnia: Pro Stock Herning godz. 22.00

4.5 MOD Hungary godz. 22.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Dlaczego ciągniki do tractor pullingu często kopcą na czarno?

To jest specialnie robione dla zabawy czy to taki efekt po podniesieniu mocy?

Edytowano przez Rolnik1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Na czarno kopcę te z silnikami diesla. Jak maszyny jeżdżą na metanolu to dym jest siwy albo czasem prawie w ogóle mało widoczny. Specjalistą od silników nie jestem, ale wydaje mi się, że modyfikacje, więcej tlenu powodują ten czarny dym z wydechu.

 

Ale klimat to robi. :) Szczególnie jak się jest w parku maszyn przed startem, kiedy zespoły uruchamiają maszyny. Wtedy kręcą silniki na całkiem spore obroty i bywa super czarno i super siwo :)

 

Obecnie pracujemy nad pierwszą imprezą Demo. Jesteście za otwartą przestrzenią czy pod zadaszeniem - w hali? :)

Edytowano przez PSTP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Yyy tylko i wyłącznie OTWARTA PRZESTRZEŃ !!! W hali nasze bębenki słuchowe popękają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

A w hali sie nie podusimy? :D

 

 

W hali montuje się specjalny system oddymiania. Do rury od silników diesla przyczepia się taki osprzęcik, który jedzie na kółeczkach raz z traktorem i cały czarny dym wysysany jest na zewnątrz budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

z miłą chęcią coś by obejrzał nawet pod chmurką , pod warunkiem że tym razem w tym roku coś wypali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

no my też na to liczymy. Miało być pod koniec tego z wielką pompą na jednym z wielkich stadionów, ale niestety zostało to przesuniętę na przyszły rok. Opcji mamy kilka i jak tylko zaczną się klarować na co postawimy, damy Wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

W hali montuje się specjalny system oddymiania. Do rury od silników diesla przyczepia się taki osprzęcik, który jedzie na kółeczkach raz z traktorem i cały czarny dym wysysany jest na zewnątrz budynku.

 

A w hali nie jest czasem za mało miejsca? W końcu taki tor zajmuje spory kawałek. Wole zdecydowanie otwartą przestrzeń ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

W hali robi się tor o długości 60 metrów + po 10 metrów na extra stop i na postawienie sleda. Daje się większe obciążenia na sleda i jest zabawa i meeeeega huuuk. :)

 

Najlepsze zawody w hali to European Superpull w Rotterdamie i postaramy się dla Was, wspólnie z AgroFoto, załatwić kilka zaproszeń.

 

Najbliższe zawody w hali odbędą się 9 marca http://www.europeans...tor-information

Edytowano przez PSTP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

A ja bym wolal traktor pulling ze standardowymi traktorami:) zeby bylo porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Hej! Wczoraj wizytowaliśmy Łódzką Arenę pod względem organizacji zawodów. Zrobiła na nas świetne wrażenie. Jest wystarczająco dużo miejsca do świetnej imprezy. Na naszym profilu na FB możecie zobaczyć jakieś 2 zdjęcia - akurat wczoraj przygotowywany był tor pod mistrzostwa świata w super enduro, gdzie na marginesie mistrzem świata jest nasz rodak.

 

Co myślicie o tej lokalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Lokalizacja super. Ja czekam z niecierpliwością na pokazy w Polsce.Myślę,że nie tylko ja czekam na te zawody.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

to jednak padło pod dachem? środek polski jest ok. chociaż nie ukrywam że wolałbym bardziej na wschód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Jeszcze nie wiadomo czy pod dachem. Jest to jedna z dwóch opcji - bardzo poważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTP    11

Druga opcja to otwarta przestrzeń, tor 100 metrowy, trochę bardziej zróżnicowane maszyny, np. silniki diesla. A miejsce to... Wrocław. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Wrocław dobra miejscówa,tyle,że dużo osób będzie miało dalej niż do Łodzi. Ale czekam na jakieś wiadomości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj