Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
konradd

Kupno stołu do rzepaku do Deutz Fahra??!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz
konradd    0

Witam, mam takie pytanie, interesuje mnie zakup stolu do rzepaku do Deutz-Fahra, czy znacie może jakies skladowiska kombajnów lub ludzi którzy ściągają takie sprzęty? Mi konkretnie chodzi o stół do hedera 3,6 m, ale jeśli macie namiary na ludzi którzy by mogli cos załatwić dajcie znac. Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcin91    280

Straty są zawsze gdy kosisz bez stołu, bo nagarniacz po części obija rzepak i bez stołu spada na ziemię, a ze stołem spada na stół i trafia do kombajnu. Ja kosiłem bez stołu w tamtym roku, ale zbiory były na tyle słabe od nadmiaru deszczów, że nie było prawie co kosić.

romeooo    2

Ja dorobiłem stół ale okazał się za ciężki i koszę bez stołu, motowidła do góry i jak najwolniejsze obroty by nie młóciły i dobrze idzie ,oczywiście z boczną kosą ,wiadomo ze stołem by było mniej strat.

konradd    0

Ta oferta wcale nie taka dobra. Strasznie drogo jak na taki stan w jakim jest ten stół. Może jakieś bardziej "normalne" kontakty?

Piotrek1985    4

kolego stoły do fahra nie sa tanie a tym bardziej oryginalny z hydrauliczna kosa

ja okazyjnie trafiłem 4.20 z jedna kosa za 4500zł i to musiałem jechać po niego 400km. A moich okolicach śpiewają ok 10000zł za taki sam

konradd    0

Ja wiem czy okazyjnie...? W okolicach częstochowy, łodzi i poznania jest normą taka cena. A 400 km to nie jest wielki problem, bo nie płaci się 5 zł/km tylko 1zł/km za transport. No niestety żyjemy w takich czasach, gdzie problemu komunikacji międzymiastowej już nie ma. Jeśli komuś nie chce się przejechać 400 czy 500 km za taką rzeczą i woli zapłacić 5000 zł więcej to cóż powiem..nie ma to jak być sprzedawcą w takich okolicach. Jeśli byś znał jakieś inne miejsce troszke tańsze, daj znać. Pzdr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez adamdx18
      Witam 
      Zgłaszam się z pomocą ponieważ poszukuję części do deutz fahra dx 4.50 
      i jeżeli to możliwe żeby było to w obrębie województwa śląskiego 
      za wszelkie namiary oraz pomoc w znalezieniu części bardzo dziękuję  
    • Przez pawelk018
      Witam wszystkich
      W kombajnie Deutz Fahr M900 wyskakuje mi 3 i 4 bieg. Co może być tego przyczyną? Wodzik? W jaki sposób rozwiązać ten problem?
      Dzięki i pozdrawiam
    • Przez robert983
      zakładam temat dla tego że nie ma dla naszych maszyn takiego tematu może komuś się przyda a i mi też ponieważ potrzebował bym katalog części do deutz fahr m900 najlepiej po polsku może być xero lub inna forma.oczywiście odpłatnie
    • Przez ktomek154
      Witam, czy ktoś jest w posiadaniu instrukcji i/lub katalogu do toplinera 4075 H ?
    • Przez lew908
      Witam jestem początkującym użytkownikiem kombajnu zbożowego Fahr M1000 i wielu rzeczy nie wiem mimo że posiadam książkę od tego kombajnu (niestety w języku Francuskim) I dlatego chciałbym się dowiedzieć jaka powinna być dokładnie ustawiona szczelina omłotowa dla tego modelu.