Lucekrolnik

Jak zamontować siatkę w sipmie z569/1 ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lucekrolnik    0
Napisano (edytowany)

prosze o pomoc jak sie montuje siatke i czy coś trzeba po przestawiac w trybach bo nic nie wiem jak to sie robi ,prosił bym o szczegółowe wytłumaczenie :unsure:

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Do aparatu powinni ci dorzucić taką książeczkę INSTRUKCJA OBSŁUGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32
Napisano (edytowany)

jak założyć siatkę masz rysunek gdzieś na osłonie a co do przełożenia to musisz przełożyć linkę na samej górze ko zawiasa od klapy tylnej z jednego sworznia na drugi zabezpieczoną zawleczką a z której strony nie pamiętam a co do ilości owinięć siatki na balocie regulujesz z lewej strony tym nożem który spada na ten gwint czym głębiej tym więcej owinięć jak coś jeszcze to pytaj a tak w ogóle to powodzenia z to siatka bo w tej maszynie to jest porąbane pozdrawiam

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110
Napisano (edytowany)

Działa bardzo ładnie. Ostatnio montowałem w 2 prasach cały obwiązywacz,

 

Wrzucasz do kosza siatkę końcem do dołu przeciągasz go ponad Walkiem spiralnym i wkładasz po między wałek metalowy i gumowy. Rolkę siatki przyciskasz prętem.

Edytowano przez leszekd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

no to dziwne wiatr nie zwiewa siatki, końce nie do winietę , czasami siatka z noży nie chce sama wyjść , ustawienie owinięć siatki duża precyzja do pół obrotu poślizgu , no a wkładanie siatki to sama przyjemność , no i tylko te małe mankamenty i jak tu nie być zadowolonym na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinKdziak
      Mam pytanie do posiadaczy pras sipma z 279 ,jak długi posiadacie przy nich wałek wom ,bo przy swojej nie mam i muszę kupić,który będzie pasował długością do Zetora 5011 lub ursusa c 360.
    • Przez kamilo2277
      Cześć, czy ktoś remontował Podbieracz w prasie rolującej  carraro record 1200 ( podobna do sipma z279) chodzi o podbieracz 1.2m. Czy między belkami a tulejkami ma być luz i jak duży? Czy części ze sipmy pasują do carraro?
    • Przez UrsusPoland
      Jak w temacie, sznurek jubilat 500. Jak ruszy owijanie to po chwili zrywa. Kombinowałem z napięciem sznurka i luzowałem, bez rezultatu. Prowadnica sznurka te taki zabierak z oczkiem nie ma bruzd.
    • Przez Koxunio
      Witam mam w swojej prasie taka końcówkę jak na zdjęciu do czego to służy to tylko przedłużenie jak to się fachowonazywa? czy jak dam sam wtyk to będzie działać? Pytam bo zaczęło przeciekać i nie wiem jak to rozwiązać i ewentualnie to znaleźć 

    • Przez Dawid1100
      Witam jaka może być przyczyna nie kręcącego się balota sipma z263 pasowa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj