Polecane posty

amos13155    0

Witam :) jestem nowym użytkownikiem tego forum. Nie tworzyłem żadnego tematu i nie wiem czy to dobrze zrobiłem. Chciałbym się dowiedzieć czy można w jakiś sposób zrobić samemu licznik ha. Słyszałem coś o liczniku rowerowym, ale nic na ten temat nie wiem. Oryginalne liczniki są dosyć drogie, więc proszę was o odpowiedzi, może macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danieloz22    20

Licznik rowerowy to możesz jedynie na rowerze zamontować zmierzyć pole i sobie obliczyć. Nie jestem pewien, ale chyba na telefony z systemem operacyjnym i gps są programy miernicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Licznikiem rowerowym zmierzysz przebytą drogę. Droga x szerokość maszyny=powierzchnia. To tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To nie powód by dublować tematy.

Teraz moderator może zamknąć ten temat i przyznać Ci %% nagrody za dublowanie tematów.

Skoro wcześniej taki zauważyłeś to wystarczyło podpiąć się pod niego i bardziej go rozwinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Cineek
      Witam, ostatnio rozkręciłem licznik od 6180 i mam pytanie co to jest z tyłu?
    • Przez Przemek2203
      Gdzie można kupić oryginalny licznik MTG? W okolicznych sklepach same podróby w internecie też nie mogę nic znaleźć
    • Przez RedPower
      Witam,
      Niedawno zakupiłem ciągnik Massey Ferguson 3065. Niestety posiada w pół działający komputer. Tzn. Komputer się podświetla jednak nic nie wyświetla, nie da się przełączać między funkcjami. (Załączone zdjęcia) "Ruszyłem" kostkami pod deską rozdzielczą jednak nic nie pomogło. Jaka może być przyczyna i jak to naprawić?
       
      Drugim problemem jest obrotomierz. Nabija on mth lecz wskazówka ani drgnie. Dodam że z kostki za obrotomierzem wychodzi kabelek (żółty) z okrągło końcówką. Gdzie miałby on dochodzić?
       
      Załączam również zdjęcia.
       
      Z góry dziękuje za pomoc.




    • Przez radoradosny
      Witam! 
      Mam pewien problem z czujnikiem do owijarki Metal-Fach, podczas pracy uszkodził się po prostu został tak jakby ścięty czubek tego czujnika.Zabrałem go i rozebrałem doszedłem do tego aby,że polutowałem przewody ale nie wiem co dalej aby prawidłowo działał kupiłem także nową rurkę gwintowaną z aluminium tak jak było oryginalnie. Z góry dzięki wielkie! 



    • Przez ziutek92
      Witam panowie i panie mam problem ze swoja zakupioną od nowości R. dodam że przebiegu ma 690mth i jest w bardzo dobrym stanie krótko mówiąc dbam o swój ciągnik. Problem tkwi w tym że dzisiaj po odpaleniu wszystko jest ok silnik równo pracuje itd ale licznik co jakiś czas się resetuję zapalają się wszystkie kontrolki tak jak przy przekręceniu kluczyka po zapłonie. Sprawdziłem dziś wszystkie bezpieczniki czy są dobre i czy dobrze są zamocowane i nie zaśniedziałe oraz wszystkie przekaźniki czy ą dobrze zamocowane i czy styki nie zaśniedziałe a problem nie ustał. czy ktoś z was panowie miał już może podobny przypadek? dodam tylko tyle ze na wiosnę była kalibrowana skrzynia i coś tam ten mechanik patrzył w laptopie i od tamtej pory ciągnik nigdzie nie pracował tyko stał czekał na prace sezonowe czy to może mieć jakiś związek z tą kalibracją? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj