michaloww

Co najbardziej lubisz robić?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zetor5340    1
hehehe a Ja najbardziej lubie wydawac kase.

kogo kase? ;):D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek94    0

Ja w gospodarstwie to najbardziej lubię żniwa czyli koszenie, prasowanie, zwożenie belotów, wywóz obornika (oczywiście turem ;) ) i orka. A w domu to najbardziej lubię zaglądać na agrofoto oczywiście :)


ursus c-330m+tur, massey ferguson 255 siła pociągowa 15 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

A ja lubie wszystko a najbardziej to przegrabiać siano xD wożić gnój xD a najbardziej to lubie trzy akcje w gospodarstwie a mianowiecie :

-Akcja QQ na zielonkę (QQ czyt. kukurydza)

- Żniwa (zwozić zboże)

- Akcja siano xD

xD


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecho106    0

Ja najbardziej lubię wozić obornik, sianokiszonke robić, kosić kukurydze, no i żniwa ale w tedy do roboty mam do zajeb.... !A w wolnym czasie lubię chodzić z kolegami na coca cole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dizel25    0

Ja najbardziej lubię;

jeździć kombajnem i traktorem zwłaszcza w żniwa z przyczepami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

ja lubię grzebać w smarach (jakieś naprawy) wymieniać oleje spawać orać bronować kosić łąki jeździć z przyczepami siedzieć w kombajnie przeglądać AF i inne rzeczy związane z rolnictwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

ja uwielbiam rozmawiać ,negociować i targować ,no i oczywiście nic nie robić też lubie :)


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Najbardziej lubię akcje koszenie kukurydzy, zwożenie słomy, i jeszcze robienie sianokiszonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Najbardziej lubie pić piwo w dobrym towarzystwie, a także pracować ferdkiem, Akcje; siano, baloty kichy, żniwa, odśnieżanie. :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

ja lubię grać w karty w kurniku,jazda samochodem,biba w dobrym towarzystwie,wyjazdy na spotkania,na targi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ja lub ie jezdzic samochodem a pozatym to spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszczo123    0

ja lubie motorkiem pojezdzic 190-200km/h z kuplami ,pic piwo ,jezdzic na pokazy rolnicze ,targi <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

ja najbardziej lubie pić piwko wtedy kiedy presuje ale lepiej presą rolką bo kostką to mnie buja i dlatego presuje 914 heheh:)


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

najbardzej lubie kosic kuku sieczkarnia i prasowac slome


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYN    0

Ja lubię bawić się z psem,jeździć traktorem i samochodem <_<


Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja najbardziej lubie rozmawiać z taką moją przyjaciółką ze szkoły <_<


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Ja ogólnie lubię sianokosy(koszenie trawy, przetrząsanie, zgrabywanie, prasowanie) A najbardziej to lubię orać i pracować z agregatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej kocham żniwa,praca przy zwożeniu słomy kostki,balotów,wywożenie obornika,podorywka,orka,następnie to rozsiewanie nawozu,zabiegi pielęgnacyjne nom i codzienna praca w oborze:) a po pracy to uwielbiam spoglądać przez okno z mojego domu na moje pola i doglądać czy wszystko jest ok,a tak to uwielbiam słuchać mojej ulubionej muzyki i wypić piwko z najlepszym kuzynem czy przyjacielem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

Najbardziej lubię :

Grać w kosza

Jeździć pronarem

żniwa

Akcja QQ


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię wszystkie roboty w polu i w gospodarstwie ale nie na widzę pacy przy drzewie.Lubię grać w tenisa stołowego i w piłkę nożną


Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj