Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
triplehhh

Ursus C-330 - woda spod komina ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
triplehhh    0

Witam mam problem.

Silnik który był po remoncie chlapie wodą z komina, wymieniłem uszczelkę pod głowicą i teraz jak silnik jest zimny to przez 3 minuty trosze podcieka woda z pod komina a później jest już ok. Wina raczej nie leży w tulei wzery w kolnierzu tuleji jest w dobrym stanie. Co to może być ?

Fani Wrestlingu czyli WWE i TNA pisać na priv. !

locke    291

Być może że głowica gdzieś jest nieszczelna lub jest pęknięta.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Może uszczelka jest lipna

Edytowano przez Profil usunięty

Wiadomość z agroFakt.pl

triplehhh    0

Jak zdjąłem głowice to ewidentnie było widać że woda wydobywała się z pod tuleji i cały tłok był czarny a drugi był w porządku.

Fani Wrestlingu czyli WWE i TNA pisać na priv. !

bobytempelton    158

Z jakiej firmy ta tuleja? pamiętasz może? wymiarów nie porównywaliście? pierścień miedziany pod kołnierzem tulei jest zamontowany?

Ja zawsze jak składam takie rzeczy to oprócz tych miedzianych pierścieni i o-ringów smaruje cienko silikonem czy jeszcze lepiej pastą dirko z erlinga, czyli klejem do misek. Nie ma możliwości przecieków.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

mateuszagro    0

może silnik był "zbyt dokładnie" umyty myjką ciśnieniową, to mogło spowodować dostanie się wody do układu wydechowego, ale to powinno ustąpić pod wpływem temperatury silnika, jeśli nie ustąpi nalej denaturatu do baku

Edytowano przez mateuszagro

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez yaboll
      Witam co sadzicie o tym zeby załozyc wtrykiwacze od poloneza dokładnie koncowki wtryskiwaczy do c330m ? słyszałem ze duzo daja
    • Przez denis667
      Witam mam takie pytanie :
      Czy silnik z ursusa c-330 pasuje bez wielkich przeróbek do c-325 ?
    • Przez lukman2
      witam chciałem sie dowiedziec jak sie podkreca pompe w C-330???? <_<
    • Przez tata1
      Witam
      Na jesieni oddałem pompę wtryskową do regeneracji. Mechanik twierdzi że wymieniał sekcje. Wtryskiwacze są nowe założone (warszawskie) i ustawione. A mimo to ciągnik ciężko zapala, szczególnie w zimie. Na zimnie kręci ze 20 sekund i wychodzi biały dymek, po czym wreszcie zapala. Jak ciepły to prędzej. czemu tak się dzieje? CO może być.
    • Przez 330CUrsus
      Witam. Czy orientujecie się jakie są najlepsze i lepsze zestawy naprawcze do C-330(chodzi o silnik).Bo w dzisiejszych czasach to można kupić i za 120 zł ale to Chińskie i nie chcę nawet na to patrzeć.Myślałem o tych z Krotoszyna.Czy do wyjęcia tłoków trzeba zdejmować wał korbowy?I czy da się ocenić jego kondycję bez zdejmowania go? Z góry dzięki.Pozdro