Zaloguj się, aby obserwować  
255

Polska 2.0

Polecane posty

255    95

Co sądzicie to tej partii, program mają ciekawy, ale Tusk też ładnie kłamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

a ilu znasz politykow ktorzy nie klamali, moge tylko jednego wymienic-balcerowicz i dzisiaj juz polityka sie nie zajmuje.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOX2    16

a ilu znasz politykow ktorzy nie klamali, moge tylko jednego wymienic-balcerowicz i dzisiaj juz polityka sie nie zajmuje.

Janusz Korwin Mikke
  • Like 1

"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13

nie klamie bo co? bo nie jest w sejmie.

niestety wladza zmienia i potem tylko kazdy zeby jak najbardziej nabrać dla siebie

bo to jest tak, byle byc w sejmie a potem to juz jakos leci


Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOX2    16

Znasz jego osobę? Mówi prawdę i nie jest sejmie, a Ci co są, to kłamią. Nawet zanim się dostali do sejmu, to już kłamali. Zauważ, że przez tyle lat JKM mówi i wierzy w te same wartości.

Niestety, aby zyskać głos wyborcy wystarczy naobiecywać "cudów na kiju", a "ciemny naród wszystko kupi". Dodatkowo zagrabić telewizję, ustawić sondaże, zdobyć nielegalną kasę na promowanie partii i już.

 

Gdyby mu mocno zależało na miejscu w sejmie, to nie trzymałby sztandaru prawicowej partii przez tyle lat. Wstąpiłby co PO, PiSu, SLD itd. i grzał ciepłą posadkę. Jedyny gość, który chce zmienić kraj. Całą resztę można wrzucić do jednego worka praktycznie.


"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13

no a co ma mowic? kazdy polityk ktory albo nie jest w sejmie albo jest w opozycji to mowi ze ci rządzący to sa zli a oni to by wielkie cuda zdziałali. wiara żołądka nie zapełnisz.

prawda jest taka ze pierwszy mowi ze ten drugi jest zly i ze nic nie zrobil, ale jak ten pierwszy dostanie sie do wladzy to tez nic nie zrobi.

 

A wiesz po co nie wstąpi do innej partii? bo musialby przyznac sie do błędu


Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOX2    16

Coś mi się wydaje, że słabo znasz program jego partii i zmiany, które by wprowadził. Nigdzie nie mówił, że ludzie są źli. To ustrój jest zły, a nie ludzie.


"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13
Napisano (edytowany)

zmiany ktore by wprowadził? no prosze cie wydaje mi sie ze za bardzo go idealizujesz

 

a zmian to on żadnych nie wprowadzi. po pierwsze to nie dostanie sie do sejmu a po drugie to jak byl w sejmie to jakos zmiany mu sie nie udaly...

Edytowano przez Pawell18

Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
255    95

Zmiany by wprowadził, każdy by wprowadził ale nikt nie wprowadza, znacie jakiegoś polityka który by nie

wprowadził.

 

Za uwarzcie, że prawie każdy polityk mówi jakie zmiany by wprowadził, a nie jakie wprowadzi.

Edytowano przez 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Od kiedy JKM to polityk? Podczas ostatnich wyborów przekonałem się, że on politykiem nie jest i nie nadaje się na niego. Nie potrafił nawet zebrać podpisów pod listami aby zarejestrować swoją partię we wszystkich okręgach wyborczych. JKM jest publicystą a wybory służą mu jako reklama jego osoby.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOX2    16

JKM jest jedynym politykiem, który mówi logicznie, sensownie, z argumentami. Szkoda, że mówi prawdę, czasami zbyt mocnymi słowami, i jest uważany przez wielu za "oszołoma". Jak słusznie zauważyłeś, jest również publicystą.

 

Mam dość tej władzy, a przede wszystkim ustroju, w którym żyjemy. Dzisiejsze partie polityczne, to tylko slogany slogany slogany: "Polska jest ważna, silna, najważniejsza. Możemy być jak Irlandia. Będzie się dobrze żyło w naszym kraju...itd." Niestety, ja nie jestem w stanie słuchać tego bełkotu i robienia ludziom wody z mózgu.

 

Nie musisz lubić jego osoby, nie musisz się zgadzać z jego poglądami, możesz nienawidzić kapitalizm, masz prawo lubić obecną socjaldemokrację, ale nie masz racji sugerując, że on nie jest politykiem.


"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Właśnie, tylko mówi. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to tylko raz był posłem. Później założył partię która co wybory się zmieniała. Mimo wielkiego poparcia internetu i młodych ludzi to i tak nie potrafi nawet przekroczyć 3% progu. Gość ma wszystko. Poparcie, zaplecze i ludzi którzy mu pomagają, pomysły i ideologie które wielu ludzi podziela. A mimo to co wybory to samo. Jak nie problemy z rejestracją to coś musi palnąć co zaraz zniechęca. I ty go nazywasz politykiem? Przez te wszystkie działania udowadnia, że jemu bardziej zależy na rozgłosie niż władzy. Coraz więcej osób zaczyna już go uważać za oszołoma przez co psuję opinię prawicy. Bo dzisiaj w Polsce liberalizm kojarzony jest przede wszystkim z JKM. A podczas kolejnych wyborów znowu będzie to samo. Albo znowu nie zarejestruje połowy list albo znowu powie, że kobiety to małpy i są gorsze od mężczyzn. Tak prawdziwy polityk nie robi.

 

Obecnie to niestety on reprezentuje poglądy mi najbliższe, ale szczerze bałbym się oddać już na niego głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13

a jakim on jest politykiem? on jest niczym marcin N. w MMA. tez wielki zawodnik

a co on robi poza tym ze gada glupoty przed kamerami? widocznie lubi rozglos. ale zeby zdobyc 5% i wejsc do sejmu to jeszcze dluga dluga droga. Polska to nie Cypr i tu 1,8% nie wystarczy.

 

jak dla mnie to jest tylko i wylacznie publicysta


Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Wiele rzeczy(bardzo wiele) jest słusznych w jego słowach, tylko jak to ubrać w normy prawne by potem działało i nie było ludzkiego lamentu. Tak jak kolega niby ok ale strach :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOX2    16

Właśnie, tylko mówi. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to tylko raz był posłem. Później założył partię która co wybory się zmieniała.

Skoro nie jest w Sejmie, to niby jak ma wprowadzić zmiany? Póki nie jest w rządzie, tylko mówi o tym co zrobi.

Mimo wielkiego poparcia internetu i młodych ludzi to i tak nie potrafi nawet przekroczyć 3% progu. Gość ma wszystko. Poparcie, zaplecze i ludzi którzy mu pomagają, pomysły i ideologie które wielu ludzi podziela. A mimo to co wybory to samo.

Z pewnością nie ma najważniejszego, czyli mediów w postaci telewizji. Nigdzie nie jest zapraszany, każde media z niego kpią i szydzą, dlatego aby jego treści nie docierały do społeczeństwa. Rządząca kloaka, zrobi wszystko aby telewizja, czy to reżimowa czy Tusk Vison Network, pokazywała go jak najrzadziej. Nie czarujmy się, telewizja mydli oczy wyborcom, ustawia sondaże, manipuluje ludzkim umysłem.

Internet jest nadal zbyt mało popularny, szczególnie wśród ludzi starszych. Skoro TV powie, że JKM jest zły, to 80% przyjmuje to do wiadomości. Może za 50 lat, gdy telewizja spadnie na drugi plan. Chociaż, pewnie klika wpadnie na pomysł cenzury internetu, ACTA, czy jeszcze czegoś. Pomijam fakt, że pewnie 2/3 wyborców nie jest w stanie uargumentować racjonalnie swojego wyboru.

JKM, z pewnością, ma zacięcie do głoszenia logicznej prawdy. Poparcie ma praktycznie tylko wśród ludzi, znających się choć trochę na polityce i gospodarce, niebojących się brania odpowiedzialności za własne życie i egzystencję. Ludzi, którzy wiedzą, że w polityka polega na marnowaniu i kradzieży ogromnych pieniędzy.

Jak nie problemy z rejestracją to coś musi palnąć co zaraz zniechęca. I ty go nazywasz politykiem?

Chyba nie znasz okoliczności, jak to Komisja Wyborcza go przekręciła, bo nie zdążyli policzyć głosów. Problem nie polegał na niezebraniu głosów przez JKM, tylko na nie policzeniu ich przez PKW. No ale oczywiście media napiszą, że to wina JKM, a PKW jest czysta. Tak, nazywam go politykiem, bo to jeden z ludzi, który ma argumenty i fakty, a nie slogany.

Bo dzisiaj w Polsce liberalizm kojarzony jest przede wszystkim z JKM.

A znasz inną partię prawicową w Polsce?

Albo znowu nie zarejestruje połowy list albo znowu powie, że kobiety to małpy i są gorsze od mężczyzn. Tak prawdziwy polityk nie robi.

I jedno i drugie nigdy nie miało miejsca.

Obecnie to niestety on reprezentuje poglądy mi najbliższe, ale szczerze bałbym się oddać już na niego głos.

Aha. To się nazywa hipokryzja czy lęk przed wolnością i odpowiedzialnością?

a jakim on jest politykiem? on jest niczym marcin N. w MMA. tez wielki zawodnik

Pooglądaj kilka debat, w 90% JKM ma fakty i argumenty, a opozycjoniści maja slogany, które tylko poza aksamitną nazwą nie wnoszą niczego.

a co on robi poza tym ze gada glupoty przed kamerami?

Czyli jakie? Że ZUS i KRUS nadaje się tylko do likwidacji?

 

widocznie lubi rozglos. ale zeby zdobyc 5% i wejsc do sejmu to jeszcze dluga dluga droga.

Jeszcze dłuższą drogę na polskie społeczeństwo, aby dorosnąć do poglądów JKM, stać się gotowym na wolność oraz odpowiedzialość.

Wiele rzeczy(bardzo wiele) jest słusznych w jego słowach, tylko jak to ubrać w normy prawne by potem działało i nie było ludzkiego lamentu. Tak jak kolega niby ok ale strach :lol:

Racja, strach. Nie ma ZUS, nie ma zasiłków, nie ma dawania jednemu i zabierania drugiemu. Koniec z "darmową" służbą zdrowia, szkolnictwem, emeryturą itd. Człowiek staję się wolny i odpowiedzialny i będzie w 100% kowalem własnego losu. Chwała tym, którzy rozumieją konsekwencje takiego ustroju i świadomie nie chcą liberalizmu. Pogarda dla tych, którzy głosują nie wiedząc na kogo i dlaczego.

 

A obecnie nie ma się czego bać? A może jutro wprowadzą 30% VAT? A może zakażą trzymania krów na uwięzi? A może za 30 lat podniosą wiek emerytalny do 75lat? W obecnym ustroju oni mogą z Nami zrobić wszystko co im się podoba? A my, jak takie piz.. (za przeproszeniem) nic nie zrobimy. Nasi dziadkowie i pradziadkowie, to się teraz w grobach przewracają, gdy widzą obecną sytuację. Za taką Polskę walczyli? A co o Nas pomyślą nasze dzieci i wnuki? Od razu na dzień urodzin każdy będzie miał po 30000zł długu. Dziękuję Ci Polsko!

Edytowano przez FOX2

"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13

ma fakty i argumenty... dobre, tylko ze z tymi swoimi faktami i argumentami nic nie potrafi zrobic

 

a co on robi stosuje taktyke kazdej osoby ktora chce sie dostac na "krajowa pasadke" a poza tym juz nic innego nie robic tylko odebrac 10tys

mowic to kazdy potrafi tylko co potem, nawet na posiedzeniu sie nie zjawi.

Edytowano przez Pawell18

Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Z pewnością nie ma najważniejszego, czyli mediów w postaci telewizji. Nigdzie nie jest zapraszany, każde media z niego kpią i szydzą, dlatego aby jego treści nie docierały do społeczeństwa.

Ale ma internet. A telewizja? Gdyby zarejestrował listy w całym kraju miałby tyle samo czasu antenowego co PO, PIS czy inne partie. Mógłby brać udział w debatach. Więc gdzie ten brak mediów? A że część społeczeństwa uważa go za oszołoma to chyba tylko jego wina. Sam na taką opinię zapracował wieloma wystąpieniami.

 

Chyba nie znasz okoliczności, jak to Komisja Wyborcza go przekręciła, bo nie zdążyli policzyć głosów. Problem nie polegał na niezebraniu głosów przez JKM, tylko na nie policzeniu ich przez PKW. No ale oczywiście media napiszą, że to wina JKM, a PKW jest czysta. Tak, nazywam go politykiem, bo to jeden z ludzi, który ma argumenty i fakty, a nie slogany.

A komisja twierdzi, że to wina Nowej Prawicy. Więc komu wierzyć? Sądy nie wykazały nieprawidłowości.

 

A znasz inną partię prawicową w Polsce?

Prawica RP z tych bardziej mi znanych.

 

Aha. To się nazywa hipokryzja czy lęk przed wolnością i odpowiedzialnością?

Bałbym się "oddać" moją wolność w jego ręce. Tak samo jak pieniędzy w ręce bankiera który lubi wieczorem pograć w pokera. Teoretycznie są bezpieczne ale praktycznie mogę już ich nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj