Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lukeski15

Landini 7h

Polecane posty

lukeski15    62

Witam!

Przeszukałem forum i nie znalazłem nic na temat Landini serii 7. Głównie chodzi mi o model 7-145. Co o nim myślicie?? Jak jakość wykonania?? Komfort pracy. Czym się różni FULLTRONIC od COMFORTU?? Słyszałem że Full nie ma joysticka, prawda?? Czy warto brać Full lub Comfort czy może wystarczy Techno??

Z góry dzięki!!

Pozdrawiam, Łukasz!

mymmym    0

Witam.

Serie 7-145 to ciekawa skrzynia biegów która jest alternatywą do bezstopniówek. Masz 8 połówek na 4 zakresach. Wersja Techno to zmiana mechaniczna 4-ech zakresów reszta 8 biegów to połówki. Full Tronic i Comfort wyposażone w skrzynie fulltronic pozwalają na zmianę połówek jak i zakresów przyciskami. Skrzynia pracuje w automacie tylko na zakresie transportowym. Super traktor do transportu. Bardzo długi rozstaw osi co daje świetne parametry uciągu. Bardzo dobre wyważenie ciągnika. Teraz podobno są w dobrej cenie nowe z rocznika 2011...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez damik10
      Witam
      Czy jest ktoś użytkownikiem landini rex-a 70f w tej nowej masce albo massey fergusona 3600 albo 3625?
      a jeżeli tak to mam pytanka:
      Jak sprawuje się ten traktor?
      gdzie są jakieś wycieki?
      Ile spala na pusto?
      Proszę o odpowiedź
    • Przez lukeski15
      Cześć. Ostatnio zaciekawiły mnie ciągniczki Landini. Głównie seria 7.145. Co o nim sądzicie?? Pytam z ciekawości a napewno na forum komuś się to przyda. Nigdzie nie ma dyskusji na temat tych traktorów. Ale wracając do tematu co byście wybrali ?
      NH 8360 http://otomoto.pl/new-holland-8360-A121526.html
      Landini Legend 130 http://otomoto.pl/landini-legend-130-A115288.html

Dzięki i pozdrawiam!!
    • Przez mrozikk
      witam panowie potrzebny mi własnie taki wałek z przedniego napędu do landini z lewej strony poniewarz widełki sie ukręciły od wałka. długośc wałka to 60 cm grubośc 32.5 cm 17 frezów pomocy.
    • Przez 1496
      Witam. Posiadam Landini 6550 i chcę założyć do niego ładowacz czołowy. Jak ma się sprawa z produktami TUR3, TUR4, TUR5? Czy bez problemu pasowały by do mojego ciągnika? Czy jeśli posiadał bym już adapter to każdy ładowacz by do niego pasował czy mocowania nie są znormalizowane? Pozdrawiam.
    • Przez MichaMurzynowski
      Witam, co oznaczają kolejne pola kontrolek w ciągniku Landini 8880?