Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek96

Zwężenie kół w renault

Polecane posty

Piotrek96    0
Napisano (edytowany)

Witam. Posiadam ciągnik renault 751.4s. Jest to starszy model, ale narazie spisuje się świetnie. : ) Jest tylko jeden problem. Otóż jest bardzo szeroki co przeszkadza m.in. w koszeniu trawy czy orce (bardzo trudno ustawić kosiarkę czy pług) a przy koszeniu gniotą się pokosy. Myślę by ją zwęzić lecz nie wiem czy można tak zrobić jak ja chcę i czy nie zaszkodzi to felgom czy wogóle stabilności ciągnika. : / Jeśli ktoś orientuje się w temacie, bardzo proszę o radę. Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

(NA ZDJĘCIU PROJEKT MOJEGO POMYSŁU CZYLI JAK CHCIAŁBYM ZWĘZIĆ KOŁA BY SIĘ SCHOWAŁY BARDZIEJ DO ŚRODKA)

post-43485-0-66110300-1338061058_thumb.jpg

Edytowano przez Piotrek96

izydor6280    464

chyba Ci sie tematy zdublowal

mozesz zwezic, nic sie nie stanie, felgi pewnie sa na gwiazdzie, wiec nie ma problemu

Piotrek96    0
Napisano (edytowany)

No tak niechcący zobacz na zdjęciu jak ja chcę zrobić :D w drugim temacie

Miał ktoś z takim problemem doczynienia albo może sam sobie zwężał w jakimś ciągniku? Proszę o odpowiedzi bo jest dla mnie to bardzo ważne bo nie wiem co robić a nie sztuka zepsuc felgę a to grosze nie kosztuje... : /

Edytowano przez Piotrek96

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    217

Tak jak kolega powyżej napisał. Zdejmij koło przełóż gwiazdę w feldze na zewnątrz i masz już węższy ciągnik.

izydor6280    464

bez problemu, nie masz sie nad czym zastanawiac, te felgi sa tak skonstruowane aby je przestawiac wedle uznania,

Piotrek96    0

I to nic nie zaszkodzi feldze tzn nie zwichruje się czy coś bo to będzie bardziej na zewnątrz koła to może ciśnąć na felgę czy coś...

izydor6280    464

nic jej nie bedzie, w 6cyl. czesto przy szerokiej oponie sa rozstawione maksymalnie i nic sie im nie dzieje

romek6340    203

Nic się nie stanie bo tak jak ktoś wyżej napisał można w tan sposób dowolnie zmieniać długość bo to zostało specjalnie po to przez producenta zaprojektowane. Po za tym możesz poszukać sobie instrukcji i tam pewnie będzie pisało że tak się zwężą rozstaw

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować