Gość Profil usunięty

Zbieżność kół przednich- ustawianie.

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Poszukuje informacji jak ustawić zbieżność kół w MF 3645, rozmiar opon 16.9 R 28(jeśli to ma znaczenie). Konkretnie chodzi mi o ten jeden magiczny wymiar, jeśli ma ktoś jakieś informacje to proszę aby się podzielił ;) . Może to być wymiar z innych ciągników z kołami o podobnej wielkości(Ursus 1614 itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

Jeśli dobrze pamiętam to w ciężkich Ursusach 4x4 nie ustawia się zbieżności tylko rozbieżność. Myślę że podobnie powinno być w zachodnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To się zgadza, w ciągnikach z przednim napędem koła są rozbieżne, cały problem, żeby wiedzieć o ile mm.

Jak nie będzie innego wyjścia, to zaloguje się na chomiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45
Napisano (edytowany)

Zaraz pójdę do garażu sprawdzę jak jest w 1614 bo mam instrukcję.

 

Edit: już jestem, dla 1224 czy też 1614 według mojej instrukcji prawidłowa rozbieżność waha się w przedziale 8 - 15 mm, myślałem że będzie podana konkretna wartość :)

Edytowano przez Senator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hm, czyli będę celował w 15 mm. Po asfalcie prawie nie jeździ to tragedii nie będzie. Dzięki za pomoc ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusikc330m
      Witam,mam pytanie czy da rade założyć na tył do Zetora 8045 przednie koła od bizona,chodzi mi o to czy pasuje rozstaw szpilek?
    • Przez Jurasik
      Witam kolegów,chciałbym założyć do 385 na przód koła od stara 660
      Problem w tym że piasta od 80 ma 6 szpilek a felga od stara 8 otworów 
      Pytanie moje to jak to zrobić żeby to jakoś weszło,czytałem o flanszach ale za bardzo nie wiem jak one wyglądają 
      Jak by jakiś kolega miał poratować zdjęciem takiej o to flanszy albo wytłumaczenie jak ją wykonać 
      To z góry dziękuję  
    • Przez Belaruss820
      Jaki rozmiar kół mogę założyć na felgi w zetorze 9540. Dodam że jest to stary typ felg z przodu te czarne. Teraz mam z przodu 12,4/11r24 a z tylu 16,9 r38. Czy mogę na te felgi założyć sersze opony?jeżeli tak to.jakie najszersze?z tylu 18,4r38 a na przód wtedy jakie?aby się zgrywało wszystko?
    • Przez kruczek14
      Witam 
      Mam problem z moim zetorkiem,  zaczal mi się sączyc olej spod uszczelniacza koła pasowego które napędza wentylator chłodnicy, jak wymienić ten uszczelniacz? Wystarczy zdjąć koło pasowe i go się wyjmie? Czy jakoś inaczej wygląda wymiana?  I jeszcze inne pytanko jak wyskalowany jest zegar od temperatury? 
      Z góry dziękuję za pomoc 

    • Przez Pajej
      Miał ktos styczność z takim? jak sie sprawuje, jak z dokładnością oprysku i czy polecacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj