Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

magnum123    47

Dziś cały dzień bez deszczu, słońce świeciło, po południu ciepło aż przyjemnie, na jutro zapowiadają przelotne opady na Dolnym Śląsku. Natomiast w północno-zachodniej Polsce na tę noc zapowiadają do 70 litrów opadu na metr kwadratowy. Nieciekawie się robi. Oby się nie sprawdziło i przestało padać

Wiadomość z agroFakt.pl

saszeta    73

u mnie całą noc pada i to nieźle. Co prawda w rowach jeszcze się mieści ale na polach gąbka

magnum123    47

nie pada nie kropi a leje. Ciemno jak..... Tu już nie ma żartów wszędzie woda ziemia już tego nie przyjmuje. Oby nie było powtórki z 1997. Tragrdia klęska nie wiem jak to nawet określić

pmichal56    14

U nas tak samo dzisiaj do pompowało tak że już zastoiska wody coraz większe się robią, na razie młodych pyrków nie kopie bo połowa poleciała już a reszty się nie da kopać, a co będzie dalej. Oj dopiero będzie drogo w tym roku, bo u nas jak widzę to wygnije tak jak w 2010.

S-Piotr    48

od 4 rano do 11 napadało 17l/m2 i chwilowo przestało padać.a wczoraj było tak słonecznie.

Meg5    344

Powiat Lipno ,pada codziennie ...W nocy była burza i zlało ,teraz też już coś się szykuje .Kukurydza pływa ,ziemniaki pływają ,trawy do pasa i kosić nawet na sianokiszonkę nie daje rady, bo stale deszcz . Czy ta pogoda, to już tak będzie wyglądać ,że albo suszy ,albo leje ponad normę ? :unsure:

Pawell18    13

@Meg5 sucho to się zrobi jak sie zaczną podorywki... znowu plug nie bedzie chcial wchodzic i trzeba bedzie na nim jezdzic :lol:

jak narazie to wszedzie mokro, 3dzien z rzedu mnie wykąpało...

Nikita_Bennet    100

Trochę pokapało ale nie na tyle aby profil glebowy przesiąkł i pojawiła się woda w studzienkach (z dren nic nie płynie od miesiąca).

andrejus    157

Grunwald ,Powiat ostródzki słońce świeci ale już nadchodzą chmurki. oby nie padało bo gryka od 2 tyg stoi w miejscu.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U Was pada, a u mnie ciągle sucho. Trochę ostatnio kropiło ale nie na tyle by się jakakolwiek kałuża pokazała.

miszka16    58

Nikita nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę.U mnie wczoraj w jęczmieniu buty mi się zassały że ledwo no wyrwałem .

r56ha    1

A co Koledzy myślicie na temat modyfikacji pogody? Czy nie widzicie w tym jakiegoś absurdu w centralnej Europie?

S-Piotr    48

Ciekawe czy dalej w obliczu takiej gody grozi nam klęska urodzaju i ceny skupy jak z lat 2005.

Kuba1212    13

Ta, jak w mojej okolicy z jarych to będzie niewiele- kto posiał kukurydzę to większość musi przesiać. Jęczmień u mnie żółty cały, ziemniaki 30 % już wygniło, trawy ładne ale nie można sprzątnąć.

r56ha    1

Dokładnie coś w takiego. Jak tak spoglądam w niebo to już wiem czy coś kombinują. Moim zdaniem to tło nowego porządku świata :rolleyes:

Nikita_Bennet    100
Nikita nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę.U mnie wczoraj w jęczmieniu buty mi się zassały że ledwo no wyrwałem .

ja mam ziemię spękaną miejscami.

Co do modyfikacji pogody - kiedyś pewnie tak ale czy za naszych czasów?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się