Skocz do zawartości

Polecane posty

Tomasz78    632

u nas przez cały adwent pracują,nikt nie wspomina takiego obyczaju ,

mój dziadek nie pracował na polu w Wielki Tydzień i faktycznie od czwartku do Wielkanocy nie uświadczysz maszyny na polu ,widac co region to inne obyczaje

soltys48    944

ten rok to nie można porównywać z niczym jak się da tzreba robić i koniec

• Like 2
  • Thanks 1

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Wiadomość z agroFakt.pl

Sean    926

Byle Dzień Święty święcić, :) a reszta to są gusła i zabobony.

• Like 3

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Tomasz78    632

o i się rozpadało ,sypie konkretnie ,szkoda że do rana nic nie zostanie ,bo prognozy ida na plus i deszcz

marulekk    317

ładny mrozek aktualnie i zaczyna dmuchać, wreszcie troche podwórko przeschnie a we wtorek znowu dopompuje ;)

mieszkam wśród pobożnych ale bez przesady, wedlug mnie to ziemia odpoczywa jak mróz ją zetnie i to nieważne czy grudzień czy styczeń,  nieraz widze  w styczniu jak ziemia nieskuta lodem to ludzie wożą obornik (zapewne zaraz wyskoczy ktos z zakazem wywozu nawozów organicznych)

Edytowano przez marulekk

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

soltys48    944

na tą chwilę ok 5cm śniegu pzl

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

miwigos    141
Przed chwilą, Ansja napisał:

Ciężka noc się zapowiada,juz zaczął wiac silny wiatr a może być jeszcze mocniejszy.Mroz jest taki średni -4°C.

Kto ziemię pruje w adwent ta mu później trzy lata choruje i nieurodzajem darzy.

Napewno będzie lepszy urodzaj jak zaorzą w adwencie ,niż na wiosne ,zwłaszcze te błoto,chyba że mrozu nie będzie do wiosny to wtedy masz racje,ale nie ze względu na adwent tylko na pogode,u mnie prawie nikt nie wierzy w takie cuda,coraz mnie ludzi wierzy w cokolwiek,robią kiedy im pasuje ,ja w niedziele to tylko w  żniwa,kiedyś się buraki kopało ,teraz duży kopie

witejus    280
22 godziny temu, slawek1234 napisał:

Sypie i wieje

gdzie , na Alasce ? ludzie piszcie choć województwo

Tomasz78    632
27 minut temu, witejus napisał:

gdzie , na Alasce ? ludzie piszcie choć województwo

powiat Gniezno posypało i powiało ,kolego na profil spojrzysz i juz wiesz ,

jacus    164

okolice krakowa- dzisiaj rano 14 - to grudzien wiec na plusie9_9, nie wiem czy to takie dobre bo wieje jak diabli 2 dzien,

buk, humor ,seks ,rokendrol.

jacek1296    117

Trzeci śnieg tej zimy(w zasadzie jesieni jeszcze), to więcej niż w dwóch poprzednich sezonach razem wziętych.

kuba55    447

ta pogoda  w tym roku zariowala , ciagle pada   jak  nie snieg to deszcz , przez te opoznienia   zimy  powinno nie byc  wogole ,  jeszcze kukurydze nie pomlocone a gdzie mowa o orce 

coraz gorzej

poosa21    67

U mnie śniegu napadało około 10cm a 15km dalej leży tylko 2cm. W dniu 10 grudnia moje pomiary deszu od 1 marca przekroczyły 1000 l/m2. Najwięcej w lipcu 154l i sierpniu 186l.

Nowy81    26

Alarm opadowy.

Aktualny poziom stawu oznacza, że dopadało. Od 25l nie było na jesień takiego poziomuo.O. Wiosna to wiadomo jak puściło to naleciało tym bardziej że teren pagórkowaty.

soltys48    944

aktualnie +8 cały dzień nakapało 10mm do tego pizgawa niemiłosierna

3000 postów

Agrest    1111

U mnie zaczyna gwizdać za oknem. Kulminacja ma przyjść od godziny 2-3. Z takiego nagłego ocieplenia nigdy nic dobrego nie wynika.

Teraz 5 na plusie

Tomasz78    632

u mnie od rana wieje ,teraz się wzmaga ,leb chce urwać ,ale puki co szkód nie ma ,jak co roku swięta deszczowe ,ale w tym roku to juz pogoda masakra ehhh

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez franek812
      Witam. Chcę zamortyzować przedni tuz w ciągniku i mam pytanie jakiej pojemności akumulator hydrauliczny wybrać? Będzie to pracowało z 1000 kg obciążnikiem. 
    • Przez farmtrix
      Załóżmy taką abstrakcyjną sytuację, że możesz wpłynąć na niektóre czynniki związane z produkcją rolniczą.
      Do wybory masz:
      a ) obniżenie zużycia nawozów sztucznych oraz paliwa
      b ) uniezależnienie się od niesprzyjających warunków klimatycznych
      c ) poprawę struktury gleby oraz zawartości w niej próchnicy

Możesz wybrać tylko jedną opcję, bez wchodzenia w szczegóły wybierz, która z opcji najbardziej sprawdziła by się w Twoim gospodarstwie?
      Chętnie dowiem się, dlaczego własnie ta opcja. Z góry dzięki za odpowiedź. 
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Przemek2191
      Witam.
      Mam problem z presją John Deere 545
      W presie nie chce ruszyć sznurek.
      Może wiecie w czym tkwi usterka ?

• Przez Tomczyk80
      Hej. Razem z żoną chcemy dokupić pod dom jakieś nowoczesne meble ogrodowe, które będą nam służyły przez bardzo długi czas. Zależy nam na tym by było dosyć wygodne.  Do tej pory znalezlismy taką https://metalico.pl/     znacie? Może polecicie nam jakąś firmę? Pozdrawiam  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.