Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

kuba55    447

pogoda  w tym roku  zwariowala , teraz pada snieg z deszczem  , jeszcze kukurydze  nie skoszone , czekamy na slonce  boze byuc z mrozem sle bez pieerdolonego sniegu 

coraz gorzej

Wiadomość z agroFakt.pl

Agrest    1111

No to nieźle. Zdarza mi się  wypić te dwa piwka wieczorem, czasem jakąś samogonkę, ale u Ciebie to ponad 6 piwek dziennie, codziennie:D Jak żyć???

XTRO    223

Listopad 30mm. Od początku marca do końca listopada 550mm. Tylko nie wiem czy w listopadzie ktoś mi nie wylał deszczomierza z raz 

soltys48    944

jaka lokalizacja??

u mnie PZL od 15 marca już sporo ponad 1000l !!!!!

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

XTRO    223

LRA, z tym, że mówię, od początku marca. Bo w styczniu i lutym sporo na bank spadło tylko nie odnotywałem tego

soltys48    944

ja mam wystawiony deszczomierz od od 15 marca

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

marekfarmer    5976

Jak na razie -4  ciekawe  co będzie rano  :D

Panie, wysłuchaj naszego pokornego wołania i udziel nam pogody; chociaż słusznie cierpimy za nasze grzechy, okaż nam swoje miłosierdzie i daj nam doznać Twojej dobroci. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wszechmogący, wieczny Boże, Ojcze miłosierdzia, wejrzyj, prosimy, na nasze codzienne potrzeby i udziel nam wystarczającej ilości pożywienia. Uwielbij nad nami święte Imię Twoje i wylej na nasze pola obfite błogosławieństwo, aby prace rolników i rośliny przez nich uprawiane przyniosły plon obfity. Niech nie szkodzą im mrozy, opady, grady, ulewy i powodzie. Prosimy Cię o to za przyczyną świętego Izydora, naszego patrona. Amen

.

soltys48    944

-3 i pizgawa

3000 postów

Maniek101    115
Dnia 1.12.2017 o 14:01, kuba55 napisał:

pogoda  w tym roku  zwariowala , teraz pada snieg z deszczem  , jeszcze kukurydze  nie skoszone , czekamy na slonce  boze byuc z mrozem sle bez pieerdolonego sniegu 

w grudniu śnieg to coś nadzwyczajnego ?^_^ Na podkarpaciu zima na całego

Kondzio55    27
3ha prawdopodobnie do przesiania na wiosnę bo gnije. Na polach przejść sie nie da bo buty wciąga a orki zimowe wykonane tylko na piachach bo reszta dopiero na wiosnę jeśli sie wjedzie. Kukurydze dopiero skosza z polowa grudnia lub na poczatku stycznia.

Anetka1    103

U NAS ZOSTAŁO JESZCZE 3 HA KUKURYDZY DO SKOSZENIA ALE SKOSIMY JAK BEDZIE MRÓZ

Edytowano przez Anetka1

pedro2    585

Po tych sniezycach jeszcze z niej coś zostało? U nas drzewa pokladlo a co dopiero qq

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez franek812
      Witam. Chcę zamortyzować przedni tuz w ciągniku i mam pytanie jakiej pojemności akumulator hydrauliczny wybrać? Będzie to pracowało z 1000 kg obciążnikiem. 
    • Przez farmtrix
      Załóżmy taką abstrakcyjną sytuację, że możesz wpłynąć na niektóre czynniki związane z produkcją rolniczą.
      Do wybory masz:
      a ) obniżenie zużycia nawozów sztucznych oraz paliwa
      b ) uniezależnienie się od niesprzyjających warunków klimatycznych
      c ) poprawę struktury gleby oraz zawartości w niej próchnicy

Możesz wybrać tylko jedną opcję, bez wchodzenia w szczegóły wybierz, która z opcji najbardziej sprawdziła by się w Twoim gospodarstwie?
      Chętnie dowiem się, dlaczego własnie ta opcja. Z góry dzięki za odpowiedź. 
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Przemek2191
      Witam.
      Mam problem z presją John Deere 545
      W presie nie chce ruszyć sznurek.
      Może wiecie w czym tkwi usterka ?

• Przez Tomczyk80
      Hej. Razem z żoną chcemy dokupić pod dom jakieś nowoczesne meble ogrodowe, które będą nam służyły przez bardzo długi czas. Zależy nam na tym by było dosyć wygodne.  Do tej pory znalezlismy taką https://metalico.pl/     znacie? Może polecicie nam jakąś firmę? Pozdrawiam  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.