Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Agrest    1368

No to nieźle. Zdarza mi się  wypić te dwa piwka wieczorem, czasem jakąś samogonkę, ale u Ciebie to ponad 6 piwek dziennie, codziennie:D Jak żyć???

XTRO    246

Listopad 30mm. Od początku marca do końca listopada 550mm. Tylko nie wiem czy w listopadzie ktoś mi nie wylał deszczomierza z raz 

soltys48    1179

jaka lokalizacja??

u mnie PZL od 15 marca już sporo ponad 1000l !!!!!

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

XTRO    246

LRA, z tym, że mówię, od początku marca. Bo w styczniu i lutym sporo na bank spadło tylko nie odnotywałem tego

soltys48    1179

ja mam wystawiony deszczomierz od od 15 marca

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

marekfarmer    6527

Jak na razie -4  ciekawe  co będzie rano  :D

Kto drugiego łaje, niech sam przykład daje

Głupiemu ustąpić, sto dni odpustu dostąpić.

soltys48    1179

-3 i pizgawa

3000 postów

Maniek101    122
Dnia 1.12.2017 o 14:01, kuba55 napisał:

pogoda  w tym roku  zwariowala , teraz pada snieg z deszczem  , jeszcze kukurydze  nie skoszone , czekamy na slonce  boze byuc z mrozem sle bez pieerdolonego sniegu 

w grudniu śnieg to coś nadzwyczajnego ?^_^ Na podkarpaciu zima na całego

Kondzio55    31
3ha prawdopodobnie do przesiania na wiosnę bo gnije. Na polach przejść sie nie da bo buty wciąga a orki zimowe wykonane tylko na piachach bo reszta dopiero na wiosnę jeśli sie wjedzie. Kukurydze dopiero skosza z polowa grudnia lub na poczatku stycznia.

Anetka1    142

U NAS ZOSTAŁO JESZCZE 3 HA KUKURYDZY DO SKOSZENIA ALE SKOSIMY JAK BEDZIE MRÓZ

Edytowano przez Anetka1

pedro2    610

Po tych sniezycach jeszcze z niej coś zostało? U nas drzewa pokladlo a co dopiero qq

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

soltys48    1179

wieczorem przymrozek w nocy śnieg rano +4

pzl

3000 postów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sydys
      Hej,witam.Miałam wypadek który odbył się na terenie zakładu pracy.Z racji na długi czas zwolnienia lekarskiego zostałąm zwolniona z pracy.Dostałam odszkodowanie ale uważam je za zbyt niskie słyszałam że sprawe można oddać w ręce firmy która przejmie odszkodowanie.Co myślicie o tym?
    • Przez Naiaddes
      Hej witam was szukam jakiegoś dobrego klubu nocnego z Wrocławia lub okolic.Chodzi o organizacje wieczoru kawalerskiego dla kolegi.Ważne by się dobrze bawił.Co polecacie?
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez leszek1000
      W szafie świętej pamięci dziadka leżało. Nikt nie wie co to jest. Nie ma zapachu. 
    • Przez Mareczek21
      Witam forum. Mam takie pytanie czy opłaci się przejąć gospodarstwo rolne z 7 ha ale to 1 A 2 klasa ziemi. Maszyny bym miał . Bym się trudnił tylko zbożem jak coś. Bo najszybciej uprawic   Dzięki za zbędne komentarze.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.