Skocz do zawartości

Polecane posty

a8185    25

podlaskie deszcz od rana. :( Jak dobrze ze wczoraj trawe skosiłem <_< <_< <_<

Michalmeer    366

u mnie tak delikatnia sobie pada i nich pada bo wody już brakowało

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

S-Piotr    49

U mnie nie pada i ostatnio popadało w poniedziałek 2l/m2, za to zimno 9st. miałem pryskać jęczmień ale za zimno aby środek działał.Deszcz z Czech zatrzymują góry (Karkonosze) i spychają na Ople,Kraków B-Białą.

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Wiadomość z agroFakt.pl

thug    209

hej Piotrek a co masz za mało wilgoci koło legnicy bo ja blisko wrocka mam aż nadtto jak pisałem wcześniej od 1 maja do dziś 124l/metr kw

Thug

S-Piotr    49

A u mnie od 1.05 do 20.05 86l/m2,nie powiem aby wilgoci brakowało ale mogło by popadać na moje zboża i sąsiada siano :D

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

marian2011    112

Wlkp wczoraj praktycznie pierwszy deszcz od kilku tygodni cały dzień padało spokojnie wszystko wsiąka część już zrobiła sianokiszonkę inni planowali zwijać właśnie wczoraj wedłóg prognoz na cały tydzień co dzień deszcze może być nie ciekawie opryski mam zrobione jedynie kosiłbym na siano ale chyba w tym tygodniu nie ma szans może kiedyś pokażą prognozę słoneczną na kilka dni

Luke16    296

A u nas na szczęście zero deszczu :D Ale nie ukrywam że już wystarczająco ostatnio dopadało... w polach mokro, kukurydzę kto zasiał to albo wygniła albo się żółta zrobiła... My się wstrzymaliśmy i chyba na tym dobrze wyjdziemy...

Pawell18    13

Mazowieckie Blachy WZU

w qq i ziemniakach woda stoi, przed deszczami za sucho po deszczach za mokro - normalka

2812 polegl z przyczepą

Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

PeterG14    115

Wczoraj dawało cały dzień do późnych godzin wieczornych a dzisiaj zimno jak w marcu, ale wody jest w sam raz, bardzo mokro ale woda nie stoi :)

razor275    279

Pada, zimno jak nie wiem, w centralnym trzeba palić - pogoda jak w październiku :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

soltys48    733

padało prawie 30 godzin bez przerwy dało łącznie prawie 100 litrów na metr

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

soltys48    733

ta miałem kosić trawe a teraz przez 3 tygodnie można zapomnieć

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

soltys48    733

Na wschodzie i na zachodzie miejmy nadzieję, że też ale nie do przesady......

3000 postów

Dokładnie. Nie będzie wody to z czego roślina naleje ziarno? O ile nie zredukuje kłosa w czasie suszy.

sprzedam 

opony 420/70r24    www.olx.pl/oferta/opony-420-70r24-zam-14-9-r24-480-65r24-CID757-IDtMf7z.html

rozsiewacz SULKY     www.olx.pl/oferta/sprzedam-rozsiewacz-sulky-nie-amazone-rauch-kuhn-CID757-IDtaXg9.html

matingus    107

znowu pada łódzkie.o sianokosach można zapomnieć. :(

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Luke16    296

matingus u mnie nie pada.... jutro może się ququ w końcu zasieje :)

Kuba1212    13

Luke16 poczekaj chwilę

http://www.radareu.cz/?lng=pl , powoli nadciąga. u mnie trochę kiszonki jeszcze do zrobienia zostało.

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Runder    8

Mokro i coraz mokrzej może starczy do żniw jak panopwie wyżej pisali :D

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Nowy81    26

Luke16 poczekaj chwilę

http://www.radareu.cz/?lng=pl , powoli nadciąga. u mnie trochę kiszonki jeszcze do zrobienia zostało.

Ten radar chyba sie popsul :))) od trzech godzin na tej mapie jest u mnie na zolto i zielono a spadlo 0,5l !! OD maja 32 l spadly.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez pyszalek
      Cześć. Niestety sytuacja zmusiła mnie do tego, żeby zastanowić się nad ogłoszeniem bankructwa. Nie wiem, jak to wygląda i jakie wymogi trzeba spełniać. Znacie może te procedury? Znalazłem informacje na stronie  https://www.i-kancelaria.pl/klient-indywidualny/upadlosc-konsumencka-bankructwo/ . Myślicie, że warto się skontaktować z tą kancelarią?

• Przez dadak34
      Cześć wszystkim. Posiadam mały biznes i muszę przenieść na dysk komputera dużo dokumentów. A przez dużo mam na myśli kilkaset. Czy ktoś z was ma może jakiś pomysł jak to zrobić szybko? Nie chodzi mi o stanie przez kilka dni ad skanerem bo nie ma m zbytnio na takie coś czasu
    • Przez Mefiu1993
      Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety,
      Z góry dziękuję za poświęcony czas

<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSff6yjyhCbb_3BXCEGBNYzTvqLt6abvctVE9kPAhEd73mqp5g/viewform?embedded=true" width="700" height="520" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładuję...</iframe>
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.