Skocz do zawartości

Polecane posty

danielhaker    803

To teraz się podziel :P U mnie raptem przemoczyło ziemię na 3 cm. Dobre i to ale.... mało :/

A mnie ta burza ominęła ale dosłownie o kilka km. Na horyzoncie aż siwo było a u nas tylko kilka kropel spadło.

pawelol111    709

Mnie zahaczyło... 10 min padało ale teraz znaku po tym nie ma... 5km dalej już konkretnie padało...

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelol111    709

Ma... tylko ja chyba nie na wschodzie mieszkam. Jedną chmurę ściągnęło nad Bug a druga się wypadała 5km przede mną i po ptakach. Teraz zimno straszne a chmurki w górze.

marulekk    61

heh 2 godz. temu chmura naszła i...

poszła bokiem... jak zawsze ;[ teraz juz czyste niebo prawie jest,

mawit06    6

Wczoraj w ,,mieście,, lało a na polu 10 km. dalej sucho, zero opadu.

danielhaker    803

U mnie dziś padało. Nie był to duży deszcz ale każdy deszcz się przyda ;)

Szkoda tylko że Św. Piotr był głuchy jak mu Bóg mówił "Jak ludzie będą prosić to ześlij im deszcz" i zamiast "prosić" to usłyszał "kosić" :D Dlatego w tym tygodniu mamy taką pogodę i niemal co roku to się sprawdza :D

pawelol111    709

O tym "prosić" i "kosić" babcia mi opowiadała :D A co do deszczu... może jutro. Trawa sama schnie, kosić nie trzeba...

soltys48    315

Znowu wieje i to bardzo mocno-kukurydzę jechałem pryskać już jak się ciemno zrobiło dopiero wtedy wiatr zelżał

matingus    107

łódzkie-wczoraj burza przeszła,do końca tygodnia w pole się nie wiedzie.QQ pryskać trzeba i sino kosy czas rozpocząć,a tu nici z tego.

thug    196

u mnie dzis 35 litrów znowu pływa wszystko

marekfarmer    4521

U mnie elegancko popadało dziś 2 burze jak na razie przeszły i dość sporo napadało nie jest źle :)

PeterG14    114

U mnie dziś pełno chmur ale deszczu mało bo tylko przez pół godziny dość ładnie padało. Ale dobre i to :)

darek1972    45

Po tygodniu upałów dziś od półgodzinki ładnie, rzęsiście pada. Deszcz w maju jest chyba normą nie anomalią? Tydzień temu posiana kukurydza wczoraj już powschodziła, dziś rzędy wzdłuż już ładnie widać. Do pierwszych sianokosów jeszcze tydzień na pewno, niech pada sobie teraz :)

przemol87    41
Napisano (edytowany)

U mnie dziś padało. Nie był to duży deszcz ale każdy deszcz się przyda ;)

Szkoda tylko że Św. Piotr był głuchy jak mu Bóg mówił "Jak ludzie będą prosić to ześlij im deszcz" i zamiast "prosić" to usłyszał "kosić" :D Dlatego w tym tygodniu mamy taką pogodę i niemal co roku to się sprawdza :D

póżniej Bóg powiedział "idź tam gdzie pył" a On poszedł tam gdzie był

Edytowano przez przemol87

Janinka    0

:) U nas pieknie pada ,leciutko,pomalutku,cudnie(nigdy nie myslalam,ze tak bede sie cieszyc z deszczu) wszystko pieknie wsiaka i rosnie :rolleyes: :D:P :lol:

Dobra ,bo przechwale ;)

Junkers    42

Dzisiaj jak sąsiad dzwonił do rodziny pod Łowiczem(bo z tamtąd szła bardzo duża i silnie granatowa chmura) to mówili że pada u nich grad i to dosyć spory. U mnie ok 30km na wschód od Łowicza tylko aby deszczem pokropiło, i twierdzę tak jak przedmówca - lepiej sucho niż gradowo.

Ale widok tak bardzo ciemnej chmury jest niesamowity :blink:

Piotrek1975    318

U mnie na przemian do 16 g upał i duchota a na wieczór deszcz, dobrze że nie burze. Blisko mnie w okolicach Radomia przeszła taka z gradem nie chcę sie myśleć nawet co zostaje po takiej nawałnicy. Współczuję wszystkim poszkodowanym :(

A u mnie dzisiaj o poranku był przymrozek. Temperatura przy zabudowaniach wynosiła 0, ale na trawie widoczny był szron, auto też musiałem skrobać. Całe szczęście nic się nie stało ziemniakom ani ogórkom.

b0gdan    85
Napisano (edytowany)

Znalazłem taki zbiór prognoz z różnych stron połączonych w jedną http://infometeo.pl/ jeśli brakuje waszego miasta można zgłosić do autora strony prośbę o dodanie.

Edytowano przez b0gdan

Kuba1212    13
Napisano (edytowany)

Kurna, od wschodu deszcz idzie

post-22426-0-20262500-1369395662.jpg.

A trawa leży, nie zdąży się zwieść.

Edytowano przez Kuba1212

Dagmarka    24

A u mnie dzisiaj o poranku był przymrozek. Temperatura przy zabudowaniach wynosiła 0, ale na trawie widoczny był szron, auto też musiałem skrobać. Całe szczęście nic się nie stało ziemniakom ani ogórkom.

u mnie też był

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się