Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

Mari82    10
Napisano (edytowany)

Wczoraj 15mm choć ostro burza dawała,teraz znów pada,mogę pomarzyć o cięciu jęczmienia w tym tygodniu,no i łąki na drugi pokos czekają na siano

Edytowano przez Mari82

Rolnik1973    1249

Nic nie było poszło na Białą bo tam ludzie niedzielami grzeszą w germańskich hipermarketach to im tam poćwiczyło.

robi57362    53

Wkoncu deszcz cale 20 mm i znowu pada lekki deszcz kukurydza jutro o 25 cm wyzsza bedzie.

Wiadomość z agroFakt.pl

marulekk    61
Napisano (edytowany)

Nic nie było poszło na Białą bo tam ludzie niedzielami grzeszą w germańskich hipermarketach to im tam poćwiczyło.

co ty gadasz, dowaliło tyle deszczu (gmina Drelów) co przez miesiąc nie spadnie, w ciągu godziny rowy powylewały znowu , w dołkach tylko świeci się

na szczęście wiatru nie było i malutki grad

a w niedziele  u teściowej plackiem przed TV wypoczywałem z ciastkiem w ręku :D

Edytowano przez marulekk

Rolnik1973    1249

co ty gadasz, dowaliło tyle deszczu (gmina Drelów) co przez miesiąc nie spadnie, w ciągu godziny rowy powylewały znowu , w dołkach tylko świeci się

na szczęście wiatru nie było i malutki grad

a w niedziele u teściowej plackiem przed TV wypoczywałem z ciastkiem w ręku :D

No odemnie Drelów w górę tzn na Białą, a skąd zaczeło to nie wiem bo za stodołą huczało ale nic nie padało.

-Sebastian-    1

U nas było bardzo dużo deszczu do połowy maja a później nic aż do początku lipca. W lipcu trochę pada ale bez rewelacji. Kukurydza zaczyna rosnąć ale dużo łąk uschło(5-6 klasa) i zboże będzie słabe w tym roku. Dzisiaj było trochę więcej to liczę na tą kukurydzę i łąki które nie uschły .

Rolnik1973    1249

Teraz chmura Parczew Wisznice bo grochocze, ale z tamtąd to na Bug idzie także póki co to spoko.

XTRO    159

mnie póki co ta chmura minęła i dzięki Bogu.

teraz idzie druga

zetorki12    1932

A jak poznać , czy to dzięki Bogu , czy sąsiad czary odprawił ? :ph34r:

fireseba    101

40l w 25minut teraz pada dalej z radarów wynika ze dziś spadnie łącznie 60l na czwartek nadają drugie tyle. Augustów zalany ludzie wypompowują wodę z piwnic. Takiej ulewy nie widzieli od 20 lat. W ciągu 3 tygodni spadło 180mm... Nie ma pradu...

pedro2    342

Co Ty gadasz... to Bogu dziękować ze mnie ominęło bo trawa skoszona. Ziemniaki w zastoiskach jeszcze nie ruszyły.
Lipiec i tak już 39mm

PAN88    3

Masz co chciałeś, zdecyduj się na coś, nikt w końcu nie będzie Ci otwierał kranu żeby było w sam raz, tak dobrze to nie ma.     :P

Wszystko wskazuje na kontynuacje takiej pogody i na żniwa, już widzę Wasze lamentliwe wpisy      :)  za sucho lamentują, trochę mokrzej lamentują, nigdy nie było i nie będzie w sam raz, więc trzeba przyjąć wszystko jak jest, bo nigdy nie jest tak źle, by nie mogło być gorzej    :)

góra nigdy wam nie dogodzi zawsze coś nie tak to za sucho to za mokro za zimno za gorąco 

Szymi40    373

Z tego co widać  na radarach  w tym roku  deszcz polubił  Białystok - trzeci raz   zalany...

DanielFarmer    105

Ta chmura na Augustow to sie u nas zaczela tworzyc to tylko pokropilo ale widac bylo ze ciemno na polnocy.Udalo sie drugi pokos skonczyc.

marulekk    61

a skąd zaczeło to nie wiem bo za stodołą huczało ale nic nie padało.

szło od Radzynia na Międzyrzec a potem na Białe  tak mniej więc, potem zawróciła chmura i za kilkanaście min. znowu zakręciła, w każdą strone deszcz padał

XTRO    159

ja powiat radzyński i spadło 3 mm

aro1975    114

To Cię Michale ominęło u mnie na wsi konkretnie wlało

XTRO    159
Napisano (edytowany)

widziałem właśnie tę chmurę, poszła bokiem i konkretna była. Samo byłem na łączce i siano zbieraliśmy.

Edytowano przez XTRO

zetorki12    1932

A u mnie nalało w świeżo wykoszoną łąkę . :huh: Nie wiem ile , ale woda całą ulicą szła . a pytałem Was czy kosić :blink: .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się