Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

Kondzio55    24

Przeszła superkomorka burzowa która miała w sobie zalążek traby Ale nie zdążył dotknąć ziemi..
Idzie w kierunku Łodzi, Kutna

Ładnie deszczu napadalo bez gradu.

Szymi40    373

Przeszła  burza  z  małym  gradem -  [wielkości grochu ]  i  14mm.  deszczomierz złapał-.  jeszcze  trochę kapie. 

Wiadomość z agroFakt.pl

albert1991    8

U mnie tez przeszla ulewa kolo 17godziny spadlo 24 l wiatr byl niesamowity zboże częściowo pokladlo.

jacus    95

u mnie przeszlo z 5 burz w kolo a spadlo ok 1 mm. :rolleyes:

Agrest    356

U mnie przeszedł dzień i nastała noc ;) . Dynia leży na polu jak pacjent na stole operacyjnym. Na jutro trzy różne portale pogodowe przewidują deszcz - może wreszcie się nie pomylą. Oby spokojnie przeszło.

RafaKdziela    135

W dzień nakapało 5 litrów z kilku burz ,a wieczorem 23 w sumie za cały dzień 28 i w ziemniakach stoi woda .Dobrze ,że nie wiele .

Milosz27    177

W dzień 2 burze poszły bokiem i spadło 4mm wieczorem z jednej burzy 7mm. Narazie lipiec 25mm.

matingus    107

Przeszła superkomorka burzowa która miała w sobie zalążek traby Ale nie zdążył dotknąć ziemi..

Idzie w kierunku Łodzi, Kutna

Ładnie deszczu napadalo bez gradu.

Kolego widziałem zapowiadało się gorzej,ale przeszło bokiem.myślałem ze powtórka będzie.

PRIMO    179
Napisano (edytowany)

U mnie przeszedł dzień i nastała noc ;) . Dynia leży na polu jak pacjent na stole operacyjnym. Na jutro trzy różne portale pogodowe przewidują deszcz - może wreszcie się nie pomylą. Oby spokojnie przeszło.

W nocy grzmiało błyskało ale z deszczem to się nie wysiliło bo tylko 0,5L :( chyba bało się że dostanie przepukliny ;) Edytowano przez PRIMO

Taurus83    84

pada od rana. sasiad od 2 tygodni siana nie moze zebrać. u mnie  zniwa w drugiej połowie sierpnia patrząc na tą zieloną pszenicę. sąsiad ma wcześniejszą odmianę to coś tam żółknie. 

Damianb89    64

jak po nawałnicach? Mam nadzieję że niedotkneły Was żadne straty? U mnie wczoraj wyglądało groźnie ale na szczęście trochę pogrzmiało popadało i obyło się bez szkód

zetorki12    1935

Rolnik - jak mówisz - kosić łąkę , czy będzie padać ? Bo się tak zastanawiam czy by coś nie ciapnąć .

mariuszd93    489

Do końca  sierpnia bez deszczu? rolnik  oby sie nie  sprawdziło  :P

Krów nie bedzie na  czym paść 

marulekk    61

o 5 chmura naszła i chlupnęło a miałem dziś jęczmień kosić, po południu zapowiadają next

Rolnik1973    1249

Nie gadaj, u mnie nic nie było. Zetorki rzuć monetą bo ja takiego dylematu nie mam. Mi aby zboże ładnie zebrać a do tego deszcz już nie potrzebny bo wilgoci zapas do narośnięcia. A jak ma przyjś burza i zniszczyć to lepiej niech wcale nie pada.

Plila    0

Wczoraj w mojej okolicy były deszcze, mówię ok. Nie zaszkodzi. 
Dzisiaj burza i wichura od rana. Ani wyjechać w pole, ani zrobić coś innego bo prądu nie ma.. Prawdziwy dramat.

robi57362    53
Napisano (edytowany)

Żar leje sie z nieba kukurydza nawet na glinie poskrecana a na piachu chyba calkiem usechnie a deszczu nie widac. Nawet w niebie nie ma pozadku u jednych bagno na polu a u mnie lotnisko. Choc nie bardzo lotnisko do samolot kola by polamal jak by wpadl w szpary

Edytowano przez robi57362

Agrest    356

Prognozy podawały dużo deszczu i na prognozach się skończyło. Chmury w koło i wszystko omija, teraz na Wiśle widzę super chmura się utworzyła i ciągnie szeroką ławą na Lublin. Tak nawiasem mówiąc do Wisły mam 9km w linii prostej a padać zaczęło już na pewno około 5-6 km przed Wisłą. 

Ale trzeba być optymistą -  na zasiewy jesienne może coś dojdzie i do mnie.

PRIMO    179

Trochę i mnie to zarwało i 1,5L dało.

Zapracowany    19

Wczoraj i dziś więcej spadło jak w całym maju, rzepak leży, pszenżyto ledwo stoi, lipiec taki sam jak 20 lat temu.

chuck00    10

Wczoraj spadło nieco ponad 30mm, przez ostatnie 2 tygodnie ponad 90mm.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się