Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piechu    43

U mnie to samo wieje i pada. Pomimo skracania zboża się położyły. Bardziej teraz pogoda przypomina listopad niż czerwiec.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mocnyfend    22

WLKP pada całą noc i teraz bez przerwy , dotychczas były sporadyczne miejsca położone ,teraz pola pokażą kto przeholował z azotem ,sąsiad ma rewelacyjny jęczmień już miał pasy położone a dzisiaj prawdopodobnie leży i zapowiadany rekord w żniwa poszedł bokiem

Meg5    347

Powiat Lipno .Wczoraj 12 mm ,dziś 28 mm z nocy i nadal pada .  Czerwiec na obecną chwilę z 118 mm . 

Tetsuya    7

W czerwcu już tyle wody spadło że przestałem liczyć woda stoi w każdym dołku a dzisiejsza noc przypomina deszcz tajfunowy tylko trochę słabszy wiatr jak przy tajfunie.

Adam94    4

Wczoraj o 20 przeszła ulewa zostawiła 8mm, wczorajszy dzień w sumie 15mm. Czerwiec 36 l/m2.

Rolnik1973    1249

A u mnie piękne słonko świeci i trochę wieje. Ja to mieszkam u Pana Boga za piecem. 20 km het i 20 km w bok, dachy pozrywane, linie porwane, drzewa powywracane, a w nas parę listki z drzew zdmuchneło. Jak to warto niedzielami nie robić.

ws71    36

U nas pracują 7 dni w tygodniu i też wszystko stoi ,nawet ciut za mokro w maju było a zbiory jak na razie mogą być rekordowe poza ziemniakami i kukurydzą :D

pedro2    342

Dobiło do 120mm, ziemia nie przyjmuje wody najmniejszy deszcz i płynie. Koleś w środę pokostkował 3 tygodniowe siano, kostki leżą dalej :P chyba już nic z tego po 50mm deszczu

Robroy    5

Wschodnia Lubelszczyzna - przez godzinę była burza - intensywne opady i mocna wichura. Przez moment zapowiadało się na grad ale na szczescie skończyo sie na kilku kulkach.

pabloooo    13

od wczoraj do dzisiaj spadło 26 l/m2 , czerwiec już ponad 110 l/m2 , ubiegłoroczny rekord pobity w opadach (90l ), teraz mocno wieje i lekko popaduje, temperatura ok 15 stopni

VDamianos    3

Północna Wielkopolska . W maju spadło 108 l a w czerwcu jak narazie 80 l  . I na polach częściowe wymoknięcia ...

darsonspire    0

okolice krakowa podobnie jak u sebastiana susza niemiłosierna i do tego ten wiatr.. wszystko w oczach maleje i usycha.. a chmury sobie do okola prezechodzą

pawelec    85

jestem 10km od centrum Lublina na pld-wsch. zaskocze was, niby od kilku dni na Lubelszczyźnie pada i leje, ale nie u nas. susza. ostatni znaczący opad był na początku maja. wieje, grzmi, ale nie pada. dobrze że mamy ciut cięższe ziemię. jakby nie to, wszystko już by padło. przypomina się sezon 2006.
jak żyć... ?

misio3p    772

2006 - 12 sezonów temu, w Wielkopolsce było tak w 2011,2014,2015,2016 roku. W tym roku będzie inaczej, ale żeby nie oszaleć ze szczęścia to położyło jare zboża. Dziś jak dotąd spadło ponad 60 litrów/m^2 i pada dalej.

Nowy81    22

Znów nie wiele ale ....

Wczoraj z burzy 9l, w nocy też 9l. Zbożom ,to już tak wiele nie pomoże, za późno z 4tyg. Miejscami już białe kłosy z pośladem lub częściowo puste.

Może jeszcze spaść z 100l to może trochę do mięknie.

fireseba    101

Padać popadało ale za tydzień nadają przymrozki... Tylko 3 stopnie na wysokości 2m

knoro93    165

Za tydzień to jeszcze 10 razy prognozy sie zmienia oni nie wiedzą co pojutrze będzie a Ty na za tydzien oglądasz. Nie mam wodomierza ale czerwiec to mocno przekropiony co drugi dzien srednio pada nie rzadziej nie wiem gdzie co po niektórzy mieszkają że u was nie pada. Oglądam radary codziennie i codziennie duże burzowe chmury kreca sie praktycznie jak nie nad jedna cześcia kraju to nad druga. Osoby u których nie pada deszcz napewno mieszkaja nad zbiornikami wodnymi albo mocno pagórkowatymi terenami innego wyjaśnienia nie ma, Współczuje.

crazy29    6

ostatnia doba dała 45l. i jakby to jeszcze nie był koniec deszczowej pogody

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się