Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

Rolnik551    2

U mnie jak zaczęło o 1 w nocy tak skończyło o 6 nad ranem 3 burze lało dokładnie lało przez te kilka godzin nie da się po polu przejść jak szedłem do obory to wody w rowach było tyle ze drogę zalewało ale już śladu po deszczu nie ma w niektórych miejscach

pedro2    597

Seba idzie coś na Ciebie, szału nie ma bo już oslablo, ale popadalo ładnie. Z Mazowsza druga idzie na mnie wygląda groźnie na radarach

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

matingus    107

A u mnie 33 litry i nawet było spokojnie

A u mnie grad zrobił swoje.

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Wiadomość z agroFakt.pl

bieniek_88    56

Leje już ponad godzinę tak, że świata nie widać. Co nieraz zagrzmi, i przed oczami tylko ściana deszczu.

fireseba    149

Seba idzie coś na Ciebie, szału nie ma bo już oslablo, ale popadalo ładnie. Z Mazowsza druga idzie na mnie wygląda groźnie na radarach

i jak żyjesz? Widzę że konkretna pompa u Ciebie. Centrum idzie prosto na mnie oby nie było to co na radarach. 450 wyładowañ doziemnych z jednej burzy w ciągu 10 minut

Sprzedam wode w proszku

pedro2    597

Pompa jest zlew chyba jak nigdy i iskierki też tłuką prądu nie ma

pedro2    597

Trzecia nachodzi, dziwne że o tej porze przybierają na sile, pioruny biją. Nie ma spania
Robroy jutro cały wschód drugi stopień ostrzeżenie grad 3-5cm największe prawdopodobieństwo w lubelskiem

fireseba    149
(edytowany)

10 minut pompa. Druga sie rozwiewa. Moze jutro popada dłużej

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

marekfarmer    6155

sucho i jeszcze raz sucho. ani kropli

Pieśni o błogosławieństwo na roli (Droga do Nieba, 1927)

Boże Abrahamów, Boże Królu nieba, - Użycz nam deszczu, bo nam go potrzeba. – Nie karz nas suszą, ani głodem czasem, - By lud Twój wiedział, żeś jest Panem naszym.

Wzdychamy sercem ubogie sieroty, - Daj ziemi żyzność, ciesz nasze roboty. – Wspomóż Marjo i święci Patroni, - Niech nas od głodu pomoc wasza broni.

Boże Abrahamów, Boże miłosierny, Spuść deszcz na ziemię, aby Cię lud wierny – Bogiem uznawał, iżeś jest łaskawy, - A w mocy Twojej przedziwne są sprawy.

Królu nad królami, z wysokości nieba, - Użycz nam deszczu, którego potrzeba, - Ożywiaj pola, owoce i trawy, - Wysłuchaj lud Twój, o Boże łaskawy.

Boże Abrahamów, z wysokiego nieba, - Użycz dżdżu tyle, ile nam potrzeba, - By zbytek deszczu nie nabawił szkody, - Broń od powodzi i wylewu wody.

Ty, o Marjo z wszystkiemi świętymi, Wstaw się do Boga za nami grzesznymi, - Sprawcie to święci u Boga przyczyną, - Niech urodzaje i trzody nie giną.

My Cię zaś za to chwalić będziem Panie, - Póki nas w życiu tem doczesnem stanie, - Że doznaliśmy Twej świętej opieki, - Bądź pochwalony teraz i na wieki.

Szymi40    451

Widzisz   @Agrest    ostatnie lata były  wyjątkowo  suche  więc w tym  same  ozime mam posiane i łąki , opadów  niby nie za dużo ale rozłożone  w miarę......    ;)   W   nocy  z pięknej  burzy [  spokojny deszcz bez wiatru  i  gradu ]  12mm. 

Mari82    16

Spokojna burza od 21-szej całą noc i 10l nakapało

robi57362    179

Co jest do holery od prawie dwoch miesiecy nie bylo pozadnego opadu i nie zanozi sie na niego wszystko namoczy ziemie na pare cm i zaraz wysechnie

jesli pomoglem kliknij fajne

Bartek72511    42

U mnie z wczoraj 39,5 mm. Burza w sumie trwała pare dobrych godzin non stop. Czerwiec łącznie 86,5 mm.

martinezo    27

a u mnie wczoraj wieczorem burza tęga przeszła, ale opadu zostawiła 4mm 

PRIMO    583

O piątej nad ranem przeszła delikatna burza i zostawiła trochę deszczu 7,5L szkoda że tak mało ale dobre i to

master20002    194

Nagrzmiało się, nabłyskało, wydawało się ze mega leje, a nakapało 2,5 litra...

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Kamil_NH    9

Wczoraj 1,5mm a w nocy jeszcze dolało 24mm czerwiec jak na razie 81,5mm. Powiat Sierpecki.

pedro2    597

Seba ile? U mnie 32mm szok. Czerwiec 104mm
W ziemniakach przez skiby się przelewa

dawcio2218    7

W ciągu 24 h 150 tys wyładowań było w nocy miałem trasę to można było bez świateł jechać

Nowy81    26

U mnie z wczoraj 39,5 mm. Burza w sumie trwała pare dobrych godzin non stop. Czerwiec łącznie 86,5 mm.

U mnie tylko i aż 24l.

Kondzio55    28

A u mnie grad zrobił swoje.

Widziałem ze ostra pompa poszła w kierunku Łęczycy no ale ze z gradem..

Mnie ominęło 10 burz i nakapalo 5 litrów. Lepiej tyle niż ulewa i grad.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Piekło
      Witam forumowiczów! Ostatnio miałem dość poważny wypadek drogowy i znajomy wspomniał mi o firmie, która za niewielką prowizję pomaga uzyskać odszkodowanie od ubezpieczalni. Macie jakieś doświadczenia z takimi firmami? Faktycznie robią prawie wszystko za klienta i oprócz lekarza nie trzeba za bardzo ruszać się z domu?
    • Przez peterson
      Czy ktoś byłby w stanie polecić mi dobrej jakości dziób redlicy do saphira ? Tylko nie gopart bo ostatnio miałem go zamontowanego i zjechał mi się błyskawicznie.
    • Przez kondziu123
      Witam, nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam nowy.
      Ostatnio słyszałem że będą kontrolować zbiorniki na paliwo. Chodzi o to by każdy posiadał zbiornik dwupłaszczowy albo zbiornik jednopłaszczowy który posiada atest. Tak zwane plastikowe tysiaki nie mogą służyć do przechowywania ON ponieważ nie są do tego przeznaczone. I teraz pytanie czy to jest prawda i znaleźli kolejny pomysł na gnębienie rolników czy po prostu firmy sprzedające atestowane zbiorniki chcą zarobić?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.