Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartek72511    42

u mnie dziś 4,5 mm, łącznie w czerwcu 45. Tragedii nie ma, ale szału też . Kukurydze na piachach powoli zaczynają się zwijać, na mocniejszych mają się dobrze :)

Robroy    9

Na Lubelszczyźnie bardzo przydałby się deszcz co widać już na gorszych glebach. Dziś była bardzo ładna ciemna chmurka która dała całe 2 minuty mżawki...

Wiadomość z agroFakt.pl

Adam94    5

Powiat lublin, dobrego deszczu nie było już prawie dwa miesiące, maksymalnie za jednym razem napadało 5mm. W pszenżycie kłosy robią się białe, pszenica daje jeszcze radę, kukurydza do kolan. Wczoraj dwie chmury i wszystko bokiem minęło :(

Agrest    1112

Pozazdrościć głowy i wątroby ;) Ja po 1/3 tego jeszcze do wieczora bym pawie pasał :D

Niki20    6

U mnie taka nawałnica jakiej nie było już dawno... 30l spokojnie spadło, zboża położyło :( Boję się jechać zobaczyć swoje :/

Uziu92    1918

z podkarpacia idzie na lublin, ciekawe co w czwartek bedzie bo okropne burze przewidywane są.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

soltys48    944

pzl dwa dni bez deszczu

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

songo    1000

Jak   radary  nie kłamią  to Wrocław -  Opole   ładnie  deszczu dostaję.

dosłownie opolskie pow. Oleski ładnie oberwał burzą :/ aż się boje jechać nie pole czy czasem wszystko nie leży.

Nowy81    26

Mnie znów minęło , doszło do Kutna i na Łódź i Warszawę (patrząc na radary.) Który to już raz,,,,

Agrest    1112

Znowu bez kropli deszczu -tylko stroboskopy na niebie gdzieś w oddali.

Czerwiec dał magiczne 9 lub 11mm  w kilku podejściach. Czyli nic nie znaczący opad dla roślin

PRIMO    569

Agrest a u mnie tyle popadało że nawet kurzu nie zmyło i jak być tu zadowolonym z tej naszej pogody

XTRO    223

o 3 w nocy przyszła taka burza aż nie mogłem spać. Spadło 19 mm, dobrze że bez gradu i większych wichur

pawelol111    850

16mm za noc i kapie dalej. Koło 60 l za czerwiec. Już kilka lat tak dobrze nie było.

Edytowano przez pawelol111

Rolnik1973    2093

o 3 w nocy przyszła taka burza aż nie mogłem spać. Spadło 19 mm, dobrze że bez gradu i większych wichur

Przyszła i do mnie ale o 1.5 l mniejsza.

mk9422    171

Prezenterzy pogody idą w tym roku wyjątkowo na łatwiznę. Przewidzą że ma być jakaś burza i zaraz nadają opady deszczu w całej Polsce a popada może na połowie kraju a może nawet i nie. Mistrzem w tym jest polsat, który nadaje deszcz codziennie w całej Polsce

marulekk    317

dobrze że wczoraj do 23   sianokiszonke zrobiliśmy bo dziś to w dołkach woda stoi po nocnych deszczach

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Kanuni5125
      A więc tak jak w temacie po prostu co lubicie jeść. Dla mnie najlepsze jedzenie to ziemniaki ze skwarkami i kwasem mmmm to jest najlepsze. A po jakiejś robocie lub nawet w trakcie dobrze jest coś przekąsić i wypić a tu najlepsza jest zasolona słonina z cebulą a jakby do tego na popitke trafiła by się jakaś ekologiczna to już wogóle jest super
    • Przez semos
      Mam taki mały problem, co kupić dziewczynie pod choinkę? Ma 24 lata.

A więc tak:
      -kolczyki i wisiorek odpadają, bo otrzymała je na mikołajki.
      -co do perfum to trochę głupio mi jest je kupić ponieważ ona pracuje w jednej z ogólnopolskich sieci drogerii wiec zna wszystkie perfumy oraz kremy i może zawsze porównać cenę tych perfum, a tego bym nie chciał aby wiedziała ile prezent kosztował.

Pluszaka już kupiłem do tego chce coś jeszcze w kasie max 80zł.
    • Przez franek812
      Witam. Chcę zamortyzować przedni tuz w ciągniku i mam pytanie jakiej pojemności akumulator hydrauliczny wybrać? Będzie to pracowało z 1000 kg obciążnikiem. 
    • Przez farmtrix
      Załóżmy taką abstrakcyjną sytuację, że możesz wpłynąć na niektóre czynniki związane z produkcją rolniczą.
      Do wybory masz:
      a ) obniżenie zużycia nawozów sztucznych oraz paliwa
      b ) uniezależnienie się od niesprzyjających warunków klimatycznych
      c ) poprawę struktury gleby oraz zawartości w niej próchnicy

Możesz wybrać tylko jedną opcję, bez wchodzenia w szczegóły wybierz, która z opcji najbardziej sprawdziła by się w Twoim gospodarstwie?
      Chętnie dowiem się, dlaczego własnie ta opcja. Z góry dzięki za odpowiedź. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.