Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
iron    554

Nie wiem ile u mnie spadło ale myślę że 10-15 mm albo i więcej fajnego deszczu bez ulewy

Wiadomość z agroFakt.pl

pedro2    552

Od 2 godz spokojny kapuśniaczek z tendencją wzrostową, z takiego 5mm da wiecej niz 10mm ulewy

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

StB    1

kujawsko -pomorskie  okolice Lisewa pada od dobrych 6 godzin dość porządnie  :)

wilhelm    401

Nad ranem 3 l. i to wszystko. Słońce przyświeca, wiaterek, po "deszczyku" śladu niema.

Agrest    1046

No i co z tymi ulewami? Miały być a tu nic. Mogę dopisać kolejne  0 do rachunków. 

Uziu92    1860

Siedlce od 2 godzin pada, chwilami nawet leje. Z 10 litrów już na pewno spadło.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Slomek    185

gmina koronowo 7mm dobre i to ale mogłoby dać więcej... bo 2-3 dni i znów będzie paliło.. kawałek dalej 25mm (Lucim)

RafaKdziela    182

W nocy i rano lało pięknie .Do teraz kałuże stoją :)

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

pedro2    552

13mm w 6 godzin, pięknie

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

ZUCH1234    75

A u mnie przeszła gwałtowna burza na szczęście bez szkód zostawiła 4 l deszczu wiatr juz osusza

fireseba    118

13mm w 6 godzin, pięknie

Augustów tylko przemoczyło ziemie na 1cm dalej sucho. Górski są tak wysuszone po 2015 że musi padać tydzień by była wilgoć. W tamtym roku padał cały listopad a gdy orałem łąki po górkach to się kurzyło

konio1011    21

Powiat Golub Dobrzyn 15mm rownego deszczu. Bardzo podratuje sytuacje na polach. Czerwiec jak do tej pory 39mm

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Magdalo
       Hej. Jakiś czas temu moja bratowa przeszła dramat w szpitalu podczas porodu, którzy zafundowali jej lekarze, przez co musiała mieć usuniętą macice. Jak myślicie czy może się ona starać o odszkodowanie? I czy warto w ogóle? Czy nie zafunduje jej to więcej nerwów? Bardzo proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuję
    • Przez marcin974
      a gra sie w to tak pierwsza osoba mówi trzy słówka a nastepna mówi tak zeby pasowały do tych poprzednich
      oto przykład;
      za siedmioma morzami -> żył sobie ksiaże -> który miał rower -> górala z przezutkami _>(....)
      kledzy pamietajcie by czasem sie opanowac mnie tez kiedys ponioslo
      wiec moze ja zacznę
      dawno dawno temu-> za siedmioma górami ->żyła sobie kombajnistka....
    • Przez uszak21
      Temat zaczerpnięty z innego forum. Chyba w kazdej wsi, pola, czy tez tzw. folwarki mają swoje nazwy. u mnie są to górki, podlaski, zdrojek oraz Andropol. Wpisujcie swoje nazwy

Drugie pytanko dotyczy nazwisk. Otoz skąd wzieliście sie w tej wsi co mieszkacie.  Ile wasi przodkowie ( dziadkoie, lub pra) przejechali km byosiedlic sie lub ozenić sie w tej wsi co mieszkacie. Moj praprapra dziadek przyedrowal ponad 50km z innego wojewodztwa. Tzn w mojej wsi sie ożeniłi tu zamieszkał i gospodarowal, ale jego żona mieszkała tu wcześniej
    • Przez marko06060
      Jako że interent nawet jest na polu więc i snapy nie mają granic. Kto chce niech poda swojego snapa

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.