Polecane posty

Piotrek1975    372

Przydało by się tej wody wam podkraść bo u mnie sucho. Wczoraj przylało ale chwile, dzi trochę popaduje ale to za mało. Ziarno sie w głosach buduje to deszcz mile widziany.

Edytowano przez Piotrek1975

Wiadomość z agroFakt.pl

Tigon    25

u nas (Podkarpacie) od paru dni codziennie coś pada a dziś od 19 dość intensywnie :>

Ansja    732

Tigon u nas czyli która część Podkarpacia ,bo u mnie to jakoś dopiero wczoraj i dziś jest deszcz .
Chyba niebo mamy inne :D

Edytowano przez Ansja

Tigon    25

ja okolice przeworska, ogólnie czwartek był ładny a tak to popaduje tu i tam xD

Edytowano przez Tigon

ksys    5

napadało 15 l  i to cały deszcz w czerwcu , dobre i tyle bo było już sucho

Famer21    6

Woj, Opolskie - deszcz jest i ciepło. Nie ma susz, nie ma mokro jest tak umiarkowanie..choć mogło by więcej popadać, ale podobno z wieluuuuu zapowiadanych prognóz pogody, żniwa mają być chłodne (do 25stopni) i pod chmurą..najgorzej z pszenicami żeby zdążyć pokosić żeby potem nie czekać na wiatr..

Szymi40    494

Kilka ciepłych  dni  i  po  30 mm. w czerwcu  pozostało  wspomnienie...   -  susza  się  zaczyna.

pedro2    650

W październiku łyżka wody wiadro błota, w czerwcu wiadro wody łyżka błota... jakoś tak u nas mówią

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

karol091193    188

w podlaskim popadało, w każdym razie białystok pływa

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

pedro2    650

3 burze 12mm, Białystok to ma hardkor. Na szczęście nas kolo 16stej ominęło wracałem z Łomży to grad był z niej duży

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

karol091193    188

ja to w sumie nawet nie wiem jak lało bo spałem(odsypiam sobotę i jeszcze mi mało :( ) a do tego nie mam deszczomierzu, ale tak na oko po tym co stało w dołkach pod garażem i stodołą to te 15 do 20 mm spaść musiało więc na tydzień starczy. Pytanie co dalej?

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

PRIMO    854

Coś na dziś zapowiadali burze ale póki co grzeje i to dość mocno jest jakieś 30*z lekkim wiaterkiem a na horyzoncie nic nie widać żeby miała być burza

PRIMO    854

Dwa razy zagrzmiało - spadło 2mm. i pooooszło na Warszawę.... ;[

i zawitało do mnie i zostawiło 8,5L i trochę gradu wielkości ziaren qq :).Aniu będzie fajna opalenizna. Edytowano przez PRIMO

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez nameon
      Witam i proszę o rade,jeżeli chodzi o moją firmę windykacyjną mam spore kłopoty z oprogramowaniem,zmieniamy system i szukamy nowego programu do windykacji.Co mi możecie polecić?
    • Przez corne
      Dzień dobry. Jakiś czas temu założyłam z koleżanką nasz wspólny salon kosmetyczny. Niestety niewielu mamy klientów, więc wpadłyśmy na pomysł by nasz salon jakoś zareklamować. Ktoś poleci jakąś mega dobrą firmę?
    • Przez porter45
      Hejka. Zbliżają się święta i chcę zamówić swojej siostrze i mamie jakąś piękną srebrną biżuterię. Niestety nie mam zbyt wiele czasu na chodzenie po sklepach, dlatego chcę coś zamówić prze internet. Polecicie mi coś? Będę bardzo wdzięczna
    • Przez goose
      Dzień dobry. Słyszałam coś o programie do windykacji, podobno jest to wielka oszczędność czasu, a także bardzo ułatwia działania miedzy innymi ściąganie długów. Mój znajomy właśnie poszukuję firmy, która się tym zajmuje. Polecicie mi kogoś? Pozdrawiam    

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.