Skocz do zawartości

Polecane posty

PRIMO    179

Do mnie jechało z wodą od zachodu :P  a potem poszłooooooooo :blink:  na północ i nici z deszczu  :(

LeF    24

Gratuluję tym co tą pogodę przewidują. Powinni ponosić jakieś konsekwencję za swą pracę. To są jaja.

W niedziele został wydany 2 stopień ostrzeżeń przed burzami, wiatrami, ulewami i gradem. Burzy nie było, gradu i ulewy z wiatrem także nie - spadło ...... 1,5 mm

Dziś podobnie. Cisza.Pozdrawiam z Kujawsko - pomorskiego.

Wiadomość z agroFakt.pl

Agaiko    0

a ktory region kujawsko pomorskiego bo my kolo Torunia i tez susza

śląsk okolice Bielska Białej nie narzekamy jest w miare dobrze dziś burza i padało raz w tygodniu pada ogółem nie jest aż tak źle

jonek98    872

Północ lodzkiego(okolice Kutna) aktualnie burza a i opadów nie brakuje, choć siano oberwie trochę. Po 12 zaczęło padać i z przerwami pada do tej pory. Może się przemiesci coś na Kujawy

mds212    150
Napisano (edytowany)

Okolice Łeczycy pada niemiłosiernie :D

Edytowano przez mds212

Agrest    351

A u mnie gwieździsta noc. W dzień wiało że mało łba nie urwało. Jak patrzę na pogodynkę to aż nie prawdopodobne, że tak wszystko mnie omija.

strzechu    33
Napisano (edytowany)

Koło 15 - ostra burza z gradem , 18-21 łagodna burza z której spadło 30mm ładnego równego deszczu  , teraz przerwa ale widać po radarach że popada jeszcze

na tę chwilę dziś 46mm . łódzkie, pow.brzeziński

Edytowano przez strzechu

matingus    107
Napisano (edytowany)

Łódzkie dziś kilkukrotnie oberwało. Ja czekam na deszczyk który leci powoli na mnie. Widzisz @Szymi mówiłem że popada dzisiaj

U mnie kolego konkretnie pada od 19 godziny.oj przyda się.

Edytowano przez matingus

fireseba    101

Od miesiąca tylko 2mm w niedziele. Trawa zasiana miesiąc temu nawet zielsko nie powschodzilo

Thomas2135    1192

Na mazurach tylko porosiło kilkanaście minut. Najpierw.. wiatr że wschodu więc jak ma cokolwiek tu dotrzeć?

matingus    107
Napisano (edytowany)

U mnie wiatr ze wschodu,a pada konkretnie.także może do Ciebie dotrze.życzę Ci....
W tamtym roku o tej porze susza,w tym może bedzie lepiej.

Edytowano przez matingus

damianzbr    977

A u mnie gwieździsta noc. W dzień wiało że mało łba nie urwało. Jak patrzę na pogodynkę to aż nie prawdopodobne, że tak wszystko mnie omija.

O 19:00 w Radomiu chyba nieźle jazzu dało? Obserwowałem tą chmurę dłuższy czas szła w moim kierunku i o godz 16:00 gdy minęła Częstochowę postanowiłem wysiać mocznik na kukurydzę. 10 t mocznika wysiane na suchą glebę, a ta chmura 30 km przede mną się rozmyła. :wacko: ;[ :blink:

W całej PL leje tylko nie u mnie.

kierowiec    18

Sucho, dzisiaj 0 mm w niedzielę trochę popadało i podratowało sytuację ale jutro już nie będzie znać, idealnie omija wschodnie mazowsze + podlasie jak by nożem odkrawał.

bools    13

okolice radomska o godzinie 15 potezna borza 46 l I teraz znow leje, miejscami grad padal jak wisnie

kuba55    432
Napisano (edytowany)

wielkopolska deszczu   duzo  az duzo    ,  bierzcie  ile chcecie  za chwile trawa zgnije leje i leje ;[  ;[ od  4 godzin juz

Edytowano przez kuba55

ursusek94    15

centrum Łódzkiego padało od południa, wieczorem przyszła burza i była do 21. dobrze że popadalo, co prawda mam siano nie zebrane, ale kukurydza ważniejsza :) zapowiadają cały czerwiec mokry.

songo    871

Opolskie pod wodą :lol: dolało tak konkretnie, że aż za bardzo, drogi pozalewane, posesje masakra :P

gen    50

susza ,zero deszczu ,tragedia !

gienio007    3

Centrum kraju za dnia 18 cm a w nocy pusta miarka się zapełniła . Powiat łęczycki 

Jezeli nie przyjdzie niz raczej ciezko bedzie o deszcz solidny bo front to jednego utopi po szyje a drugi bza 2 km uschnie, zbliza sie jana i o tej porze powinien przyjść znad wloch niż bo zawsze szly ale poki co nie widac go wcale a zapowiadaja znowu pod 30 st

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się