Skocz do zawartości

Polecane posty

master20002    151

Podkarpacie. Susza zawitała na polach. Ziemia pęka, saletra wysiana ponad tydzień temu nadal leży... Rzepak zaczyna skręcać i wogóle robi się nieciekawie. A w prognozach ani słowa o deszczu...

Raptus902    30

U nas pada chyba ze 3 dzień ale jest ciepło ale deszczyk potrzebny!

Tylko nie wiadomo jak z opryskami!

Co tak cicho w temacie!

Wszyscy w polu?? :D

PeterG14    114

U mnie dziś się chmurzy a niby jutro ma dosłownie lać a jak będzie to nie wiadomo.

Wiadomość z agroFakt.pl

pasiu66    17

U mnie leje od rana a ozime jeszcze nie opryskane. Zawsze coś przeszkadza...

pawelol111    709

Ziemia gotowa do sadzenia ziemniaków a tu o.. mży a na jutro deszcz. Późno się robi....

a8185    25

heh ja jeszcze ani jednego ziarka nie wysiałem :lol: :lol: :lol: wjechałem wczoraj z bronami w pole i nawet ich nie opuściłem. <_< <_<

Raptus902    30

U mnie leje

WODA w piwnicy!

JEszcze tylko opryski!

Dzisaj kosiłem żyto na zielone i była niezła wpadka!

PeterG14    114

Narazie to wygląda na powtórkę z zeszłorocznej rozrywki tylko bardziej dobitnie bo zboże nawet dobrze nie zdążyło wzejść a tu już dostaje po zaworach.

BizonFan321    374

U mnie powtórka z przed prawie roku . Rok temu było lepiej bo obfite deszcze pojawiły się w połowie maja . Teraz niektórzy na pola nie mogą nadal wejśc :mellow:

Luke16    144

U mnie właśnie leje :/ z obornikiem to już enty raz podchodzę dobrze że przednie napęd jest bo takto to nie wiem jak bym wyjeżdżał ....

marian2011    111

Niestety u nas wlkp centrum sucho tylko jak oglądasz prognozy pogody pokazują deszcze a tu nic, zimowe dobrze wyglądają jare blade siałem 16 kwietnia w tygodniu dałem saletre ale sucho zimno czekamy za deszczykiem i ciepłem jak będzie suchy maj jare dadzą nam w tyły u nas skonczyli siewy kukurydzy kurzyło się jak burza na pustyni

thug    196
Napisano (edytowany)

tak jak widać na radarach pół Polski zmoczone pół suche u mnie spadła norma majowa w dwa dni prawie 60litrów na metr

http://www.pogodynka.pl/radary

Edytowano przez thug

Marcincc360    55

Dolnyśląsk okolice Wrocławia wody full wszystko pozalewane straty napewno będą w warzywach i zbożach jarych a reszta jest okey . Pada już 24h i ciągle dopaduje .. Rzeki pełne jeszcze tak dwa dni i nie będzie co kosić .. wszystko wymoknie . Ten rok jakiś felerny jak nie zima trwająca do kwietnia to teraz deszcze, ale znając życie teraz dopada a do żniw będzie susza. Jak nie urok to sr**z**

lukaasz    2

a u mnie od dobrych 2 tygodni żadnego deszczu, ziemia popękana jak nic nie przyjdzie na dniach, to może być bardzo, bardzo nieciekawie. Prognozy nie są optymistyczne :(

Junkers    42

Rejon Kutna-Łowicza, u mnie zastało pryskanie i sianie QQ, jakby do dzisiaj było ładnie to jeszcze bym to zrobił pomimo że jest święto ale niestety pada od wczoraj popołudnia, terminy przedłużą się o kolejny tydzień i to niestety optymistyczna wersja.

Rolnik1973    1248

U mnie znowu leje, w nocy dało deszczu że woda na polach, wszystko nasiąknięte jak gąbka, o opryskach ozimin można zapomnieć bo rosną na najbardziej dolnych terenach, a zanim wyschnie to już będzie zapóźno.

Kuba1212    13
Napisano (edytowany)

Wczoraj i w nocy u mnie spadło 34 l/m^2 . Woda stoi ma polach, pszenica w tym miejscu znów wygnije,kukurydza nie wiadomo czy wzejdzie. Jest tak mokro ze spokojnie ręką wody ze studni można nabrać.

Edytowano przez Kuba1212

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się