Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

Mari82    10

a my radar opadów odpaliliśmy wczoraj i widać jak na dłoni było,że idzie front z opadami,więc sianokiszonka skończona o 12 w nocy,a teraz pięknie pada już jest 7l

Agrest    357

5 minut pompa i 10 mm poszło. Axial zagościł 40minut na polu więc pewnie spłynął. Wczoraj 2mm

Wiadomość z agroFakt.pl

patryk546    149

Generalnie na dziś wschód- południowy wschód Polski dostał jedynkę, czyli małe prawdopodobieństwo średnio silnych burz. A prawdopodobieństwo występowania jest na połowie kraju. A w jakich rejonach jest taka susza, bo dziś Bydg. Zalana deszczem xD

corrado    217

Ni to słońce ni to deszcz, pokropiło że przylepia się do buta, a pod spodem suchy piasek.  <_<

Szymi40    373

Od początku roku do wczoraj spadło 200l/m2,wczoraj rozmawialem z gościem z okolic Broniewa(30km od mojej miejscowości) który stwierdził że u niego spadło od początku roku 500l/m2?!

500 mm.  :)   też znam takich ,,gości'''  co  na mały   kapuśniaczek      mówią ,,ulewa''    Dziś  od rana  6mm.  

Pomorskie na razie 3,5 litra więc niewiele patrząc to jak już jest sucho ,wszystko idzie bokiem albo na Kujawy albo  bliżej Chojnic więc lipa:/

ryszrol    4

Pomorskie na razie 3,5 litra więc niewiele patrząc to jak już jest sucho ,wszystko idzie bokiem albo na Kujawy albo  bliżej Chojnic więc lipa:/

W okolicach Chojnic tyle deszczu co ksiądz kropidłem napadało narazie

Meg5    347

Powiat Lipno ,miłe zaskoczenie ,ponieważ od rana napadało już 14 mm i nadal pada  ;)

gen    50

też 14 litrów

Valtra123    32
Napisano (edytowany)

Powiem szczerze że teraz jakoś od wczoraj wieczorem zaczęło padać a tak było 32°C. Słyszałem że ten sezon ma być upalny więc żniwa powinny iść super.

Edytowano przez Valtra123

corrado    217

Jak nie wypali miejscami i nie będzie czego zbierać.

mk9422    97

Prognozy przewidują słoneczne i suche lato więc szykuje się powtórka z 2015 roku 

witejus    113

te prognozy o d....e potłuc ,dwa dni naprzód nie potrafią przewidzieć a co dwa miesiące  naprzód przewidzą?

Uziu92    1364

z majem nie trafili bynajmniej dla wschodu polski, mial byc nadal bardzo mokry, a tylko pczatek popadalo, a tak 2 tygodnie nic a nic :D

Kamil1996    17

U mnie napadało 7 mm wiadomo mogło być lepiej ale jeżeli popada za tydzień tyle samo to może być. Jednak chciały by się podwoić sumę opadów jak się czyta że 50 km dalej spadło 14 12 mm .

tabasco    66

U mnie w świętokrzyskim wilgoci pod dostatkiem, wczoraj burza, dziś od rana kropi lekko z przerwami, na polach wszystko wciąga, gorzej z łąkami - tam jest mokro. Wolę taką pogodę jak w tym roku, gdzie często pada, przynajmniej lepszy plon. Ciekawe jak bedzie w czerwcu ;)

bobienko    140
Napisano (edytowany)

u mnie sucho,caly dzień chmury stoją do okoła i nic,a niedawno woda na polach stała a teraz skała

Edytowano przez bobienko

ws71    36

9mm w dolkach znowu pojawiła się woda

soltys48    315

w czwartek jechałem do sepólna to widziałem właśnie jakie macie ilości wody i nieciekawe zboża

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się