Skocz do zawartości

Polecane posty

Uziu92    1357

pogoda dziwna :D jeszcze tydzien temu snieg, a pod weekend zapowiadaja upały, zaczyna sie robic u nas 2 pory roku, zimna i gorąca bez przejsciowych okresów.

Uziu92    1357

taka troche przeplatanka jak na syberi, albo w kazachstanie, dzis snieg pada, a za 2 dni 30 stopni.

Wiadomość z agroFakt.pl

ws71    36

Od 1-15 maja 67l już ,przy czym deszczomierz 1,5 km dalej dobił do 90l w maju,duże zróżnicowanie opadów nawet w obrębie miejscowości @sołtys 48 mieszkasz na północ czy południe od Złotowa

Agrest    347

czyż by już nas lato straszyło? w sobotę do 30 st. ma byc, masakra.

Nie marudź tylko zabezpiecz uprawy. Są siatki cieniujące. A dla ciebie  koc termiczny i duży zapas lodów - może do zimy dotrwasz. Będziesz ewenementem, bo to co moje dzieci ulepiły dawno stopniało.

RafaKdziela    135

Zera ci się nie pomyliły? U nas pada, do teraz maj dał 11 litrów i to jest dużo jak na nasze tereny zwlaszcza w porównaniu z ubieglym rokiem,

Chłopaku ty masz jakieś problemy .Kolega z Więcborka też dostał podobne opady .Na polu zupa chodzić ciężko .W kukurydzy ziemię pozmywało i woda miejscami stoi .

Milosz27    177

W nocy 3mm i w dzień tyle samo. @Rafalkdziela słyszałem, że u Was ładnie po padło ale że aż tyle to nie myślałem. Kurcze to tylko kilka kilometrów różnic a w opadach...

RafaKdziela    135

W nocy 3mm i w dzień tyle samo. @Rafalkdziela słyszałem, że u Was ładnie po padło ale że aż tyle to nie myślałem. Kurcze to tylko kilka kilometrów różnic a w opadach...

Tak nalało w dzień poprawiło .W nocy były dwie burze i lało ,jak z cebra .Niestety trochę kukurydzę mi pozmywało z górek  i zamuliło w dołkach .Masz blisko zapraszam na wizytę sam zobaczysz .

Uziu92    1357

5 ty dzien pogody, w poniedzialek tylko troszke pokropiło, do soboty tak ma być, woda na polach wysycha, w koncu się pogoda zlitowała :D

Mocnyfend    22

Pogoda do siana lecz trawy jeszcze małe ,oby na przełomie maja czerwca taka była to zbiór byłby spokojny

jacus    95

normalny cud -dzisiaj caly dzien ani kropli deszczu  :D  :D  :D , wczoraj wyciagalem goscia co sie 60 utopil to woda stala tylko w bruzdach i nizinach  B) , wczorajsza burza z gradem ledwo nas musnela. przedwczoraj tez pare minut delikatnie pokropilo.

Uziu92    1357

a u nas juz 6 ty dzien pogody i mozna powiedziec ze 6 bez deszczu :D przyroda chyba postanowiła wysuszyć tę wodę co jej tyle dokitowało :D

Szymi40    371

A  u  nas już by się deszczyk przydał.....  upał  że wilgoć  ucieka w zastraszającym  tępię.  :mellow:

corrado    217

Piękna pogoda. Jutro pierwszy pokos rusza.

Agrest    347

Również by mi się przydał deszcz. Dziś ciężko było chmurkę znaleźć i paliło konkretnie. Jutro powtórka. Zboża w okolicy kapitalne, nawet te nie chronione.

soltys48    315

dwa dni bez deszczu i dość wysoka temperatura i przydałby się deszcz takie mamy braki

pzl

sylwcia    195

Od kilku dni cieplutko bez opadów. Dzis sianokosy zaczęliśmy ;)

Milosz27    177

Jest ładnie ciepło ale deszczyk by się przydał pomimo i tak dużych opadów ale niedobory są. Pierwsza część sianokosów zakończona, pod koniec przyszłego tygodnia dalsza część.

ws71    36

Gdzie wy żyjecie u nas podczas oprysków  jeden pryska ,drugi stoi na drodze z liną i minimum raz na godzinę trzeba gościa wyciągać,a zdarzają się pola że cały czas trzeba ciągnąć na linie,standard  to koleiny w ścieżkach pełne wody,wszech obecne choroby grzybowe w zimowych i początki w jarych,jednym słowem masakra,na polach dużo wymokniętych miejsc a od wtorku ponoć nowe opady

Milosz27    177
Napisano (edytowany)

Ja w zeszły piątek sobotę robiłem opryski. Miejscami w ścieżkach wodą stała ale trzeba było mieć szczęście żeby się utopić. Znajomy został ale mf 225 z pełnym opryskiwaczem 2500l... Także my żyjemy w kuj-pom

Edytowano przez Milosz27

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się