Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Serwis pogodowy dla rolników

PRIMO    177
Napisano (edytowany)

I kolejne 7L i nadal pada

Edytowano przez PRIMO

Wiadomość z agroFakt.pl

Milosz27    177

A u nas dzisiaj piękna pogoda, chociaż rano było biało na dachach. Idealne warunki do uprawy pod kukurydzę aż się chce jeździć, wszytko pięknie się urabia. I wiatr ustal.

Agrest    347

U mnie od rana chlapie i naleciało aż 8mm. Oczywiście pierwotnie zapowiadane było około 20mm. Do rana daleko może naleci.

Uziu92    1357

jak u mnie napada 100l to reszta oprysków i nawozów w czerwcu najwczesniej :D wiosna w prost idealna....

Szymi40    370

jak u mnie napada 100l to reszta oprysków i nawozów w czerwcu najwczesniej :D wiosna w prost idealna....

,,Idealna  pogoda'' :blink:   ciekawe co powiesz  jak  naprawdę  ci spadnie  te 100 litrów  do niedzieli... ;)

Meg5    344

Szymi nam to nie grozi ,prędzej nas wysuszy .. ;)

iron    393

u mnie dalej leje i 3 stopnie na plusie. rowach juz woda idzie rzeka przybrała

Uziu92    1357

to była ironia, u mnie moze nie padac teraz do czerwca a i tak bedzie wilgoci nadto. W poniedziałek podczas oprysków utopiłem 2 ciagniki, nawóz ręką musze walić, bo nie bylo by po co jechać w żniwa, a i tak na dołach marnizna.

krzysiek1979    33

U nas okolice Chelma ten deszcz potrzebny-pierwszy od prawie 4 tygodni,jary jeczmien siany koniec marca a na glinie malo co zielono .Jeszcze przymrozilo wszystko i oziminy i jare teraz brazowe konce .

piotr30piotr    64

u mnie spadło 22l a padał spokojny deszcz od wtorkowego wieczoru i jeszcze delikatnie coś kropi, na jutro zapowiadają kolejną porcję deszczu na obecną chwilę kwiecień ma około 60 mm opadu . rzepak wyczekuje żeby zakwitnąć pierwsze pola w okolicy robią się delikatnie żółte od soboty ma być ciepło i słonecznie czyli wręcz idealne warunki wilgotno i ciepło oby się sprawdziło .

szczypka    58

wczorajsza noc+dzień+dzisiejsza noc dało 33 l/m2 i dalej kapie czasami deszcz ze śniegiem mam trzy kawałki pszenicy nie odchwaszczone teraz to chyba tylko przed zbiorem desykacja została 

rexx123    3

W sumie to bardzo dobrze że pada, bo na polach bardzo sucho się już robiło. 

wilhelm    401

Pada mokry, gęsty śnieg, temp. +1, a wszelkie prognozy przewidywały na dziś 6-7°C

robi57362    53
Napisano (edytowany)

Caly dzien prawie pada udalo mi sie jeden kawalek pomierzyć do doplat a na gline jakos odwagi zabraklo zeby sie lepic. W garazu robota idzie a w polu stoi. Dobrze ze ozime prawie wszystkie odchwaszczone miesiac temu bo chwasty wyprzedzily by zboża w tej temperaturze

Edytowano przez robi57362

soltys48    315

a u mnie wręcz odwrotnie dziś piękna pogoda udało się wszystko popryskać, ozime fungi a owsy herbicydem....

pzl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się