Skocz do zawartości

Polecane posty

karol19920    12

Narazie ładnie świeci słońce ale wieje nadal. Stanisław nie potrafię się odnieść do twojego posta. Tutaj wypowiadamy się po polsku.

Wiadomość z agroFakt.pl

staszek131415    2020

Narazie ładnie świeci słońce ale wieje nadal. Stanisław nie potrafię się odnieść do twojego posta. Tutaj wypowiadamy się po polsku.

To że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to nie moja wina :P  napisałem jasno że uprawiając pole zbyt mokre narażasz się na sankcje w razie kontroli bo łamiesz zasady Dobrejj Praktyki Rolnej

Milosz27    177
Napisano (edytowany)

Przed chwilą padał deszcz ze śniegiem, temperatura w 8.5 stopnia spadła na 3.5. Teraz dalej od zachodu coś nadciąga.
Staszek Ty nie bądź taki przepisowy bo jak będą chcieli to i na takiego ideała jak Ty karmę znajdą, a tak tylko niepotrzebny ferment siejesz.

Edytowano przez Milosz27

karol19920    12

Problem to ty masz ale ze składaniem zdań. Zresztą koniec tej wymiany bo nie od tego jest to forum

RafaKdziela    135
Napisano (edytowany)

Prawie dwie godziny trwała burza bardzo silna ''aż stodoła podskakiwała '' i sporo napadało.

Edytowano przez RafaKdziela

Kondzio55    24

U nas narazie ciepło ale zimny wiatr to odbiera.

Kukurydza pójdzie pod koniec tygodnia i czekamy za ciepłem bo zboża u nas tragiczne.

rob334    3

Prawie dwie godziny trwała burza bardzo silna ''aż stodoła podskakiwała '' i sporo napadało.

Teraz do mnie przyszła ta burza, juz z godzine pada snieg i grzmi, wiatr umiarkowany

gwozd    101

Wczoraj pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się kosić trawę w zimowej kurtce, czapce i gumofilcach. Pomimo tego zimna urosła całkiem spora. Dzisiaj około 11 był silny wiatr i padał grad. W tej chwili strasznie wieje i 6st

Milosz27    177

A do mnie nie trafiła? Kilka razy za burczało ale za wiele nie wytrzeslo. Chociaż było widać że dalej coś tam daje mocniej po chmurach.

Ansja    309
Napisano (edytowany)

U mnie z rana padał deszcz i snieg :(
A ponoc polskie rolniki to dorównuja już farmwrom z Niemiec a tu sie okazuje,ze sa drewniane stodoły pokryte słomą tzw.kiczkami :) Wiec jednak bida i nyndza skrzypi ...)

Edytowano przez Ansja

Piotrek1975    318

Do czego ma ta wypowiedź nawiązywać? Nie wiem :blink:

Rankiem zimno i grad z deszczem na przemian, nie przyjemna pogoda.

ws71    36

U mnie z rana padał deszcz i snieg :(

A ponoc polskie rolniki to dorównuja już farmwrom z Niemiec a tu sie okazuje,ze sa drewniane stodoły pokryte słomą tzw.kiczkami :) Wiec jednak bida i nyndza skrzypi ...)

Około 17 przeszło gradobicie mogło mocno uszkodzić rzepak na niewielkim obszarze,proponuje odwiedzić,Wielkopolskę ,Pomorze to się Pani zdziwi i gdyby nie Odra,to nie wiadomo gdzie zaczynają się Niemcy,tam też można znależć drewniane stodoły pokryte strzechą

Ansja    309

Około 17 przeszło gradobicie mogło mocno uszkodzić rzepak na niewielkim obszarze,proponuje odwiedzić,Wielkopolskę ,Pomorze to się Pani zdziwi i gdyby nie Odra,to nie wiadomo gdzie zaczynają się Niemcy,tam też można znależć drewniane stodoły pokryte strzechą

Jestem ze stron Bieszczad wiec domów drewnianych tez u nas nie brakuje.Zachecam do odwiedzenia w Sanoku skansenu jak żyli nasi przodkowie.

Szymi40    373

Od  południa  jesienne  szarugi -  dwie  burze  a  w  deszczomierzu  2 mm.    :blink:

Kula07    137

Jestem ze stron Bieszczad wiec domów drewnianych tez u nas nie brakuje.Zachecam do odwiedzenia w Sanoku skansenu jak żyli nasi przodkowie.

To po co wyjeżdżasz z jakimiś dziwnymi tekstami?

Również i u mnie padał grad.

jacu    5

U mnie w powiecie Chojnickim ok 18  grad spał  wielkości wiśni i mocno dawał aż blachy dzwoniły, kiedy to sie cieplej zrobi bo zboża nędzne.

Mocnyfend    22

Co pamiętam ostatnie lata mamy najmokrzejszy kwiecień   to duży +i najzimniejszy kwiecień duży - ,a podobno mamy globalne ocieplenie ,taki urok naszej pracy ,głównie zależy od pogody chociaż politycy też szkodzą nam zamiast pomagać [polityka wschodnia]

RafaKdziela    135

A do mnie nie trafiła? Kilka razy za burczało ale za wiele nie wytrzeslo. Chociaż było widać że dalej coś tam daje mocniej po chmurach.

Dziś kilka razy dopadało .Na glinie zupa i nici z siana kuku w poniedziałek .

Mari82    10

godzine temu cisza od wiatru,a pół godziny temu burza,a teraz biało

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się