Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szczypka    58

wieje ale chociaż nie pada jadę ziemniaki sadzić tylko chyba kalesony trzeba założyć bo w ciapku kabiny brak 

xpaxpa    2

wieje, pada deszcz, grad a bobiku nie idzie zasiac. mokro w ch*j...

Wiadomość z agroFakt.pl

Milosz27    177

A u nas standard zimno, wieje i sucho ani kropelki a bardzo by się przydała :(

PRIMO    179

No chłopie masz możliwości  :o A tak na serio to wieje nie miłosiernie przynajmniej podwórko na święta będzie posprzątane a i jeszcze deszczyk przelotny był i zimno :(

Rolnik1973    1249

Słońce świeci prosto z góry, niebo czyste ani chmury, a na trawie od szronu biało chyba nieźle przymrozkiem dało.

Thomas2135    1194

U Was też kolejny poranek z przymrozkiem? Zimy już dawno nie ma, ale i wiosnę słabo widać. Pamiętam jak lata temu na święta wszystkie drzewa już wypuściły liście a teraz tylko zimno. Takie to ocieplenie klimatu. Zimna wiosna, upalne lato, sucha jesień słaba zima.

Uziu92    1364

wg najnowszych prognoz kwiecien temperaturowo ma byc ponizej normy, wiec po za tymi epizodami gdzie bylo te 3 dni ok. 20* nie ma co liczyć na ciepło. Lipa po całości.

S-Piotr    48

Czyli ma być normalnie jak w kwietniu "trochę śniegu i ciepła" 

W mojej okolicy jest całkiem całkiem typowa temperatura kwietniowa teraz +13 i wieje,rano było +7 ,słońce nie za wiele podgrzało.

SawekBraczyk    14

Tak samo u mnie wieje , zimno i jak tu mam rozsiać drugą dawke azotu na zboża w tym huraganie a opryski to wogóle zapomnij . Piękna wiosna naprawde  :unsure:

Rolnik1973    1249

Pada, zimno. Idę palić w piecu i spać. Obrządków już nie mam, nie ma co robić.

iron    394

rolnik babą się zajmij .u mnie dzisiaj do południa padało lekko na 5ha rozlałem rsm zostało jeszcze 16 ale może jutro rozleje.

Uziu92    1364

u mnie 7*, tez wieje i pada, odczuwalna to ze 2*, Tam na zachodzie to macie jeszcze nawet spoko, bo powyzej 10* to juz bardzo fajnie, tym bardziej jak slonecznie jest, ale tu u nas na wschod od wisly szalu nie ma, a co maja powiedziec mieszkancy suwałk i okolic jak tam w nocy mróz normalnie, a w dzien moze ze 4 stopnie ? Nikt nie wymaga 20* ale zeby choc te 10* bylo i slonce bez wichur to opryski i nawozy by porobił, a tak chyba maj zostaje, bo patrzac na dlugo terminowe to nie da rady wczesniej.

Szymi40    373

Siąpi   cały  dzień  i w deszczomierzu  4 mm.  -   ja na zimno nie narzekam ,  dobrze że  przymrozków  nie ma - ,  wygrzać zdążę  się w lato.  :)  

soltys48    315

wczoraj pizgawa niemiłosierna ,dziś powtórka i siąpi........

PZL

Milosz27    177

Dzisiaj w sumie 6 litrów spadło, cały dzień właściwie coś kapało teraz także siąpi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się