Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

Igor03    2

Wczoraj kolo godziny 23 trochu pokropilo z 10 minut. woj Opolskie powiat Głubczycki.

PeterG14    114

Teraz coś zaczyna się chmurzyć ale nie wiem czy coś z tego będzie. Dobrze, że zboże mam na glinach bo tam susza dopiero się pojawia.

Wiadomość z agroFakt.pl

rami    6

tak nadają na piątek opady ale nie wiadomo czy popada bo zaczyna powoli brakować wilgoci

Gomez01    1

Powiat Chodzieski od dwóch dni tylko wieczorami straszą chmury ale nic z nich nie wynika . Na piasku mieszanka przybiera kolor żółto-żniwny ;-) jedynie po lucernie na glinie jeczmień jeszcze sie trzyma ale od spodu już pojawiaja sie żółte liscie .

marekfarmer    4525

Umnie jak na razie 00 deszczu na 4 klasie jęczmień pszenica piękne ale na 5,6 klasie maskara nie będzie co zbierać dziś jutro ma padać a tu jeszcze na skrzypionkę muszę dzisiaj skończyć pryskać. Wątpie że ten deszcz coś jeszcze pomoże może jakimś cudem ale wątpie zboża trzeba będzie dokupić w tym roku

thug    196

na dln śląsku ma padać jutro i poniedziałek sporo deszczu oby tak było

Piotrek1975    318

Południowe Mazowsze zachmurzone niebo ale nawet kropla na razie nie spadła. Zaczyna wszystko podsychać, ziemia pęka jak tak dalej będzie to cienko to widzę :blink:

Sumik    2

W nocy luneło tylko szum szedł, do piątku roślinki odżyją, a w piątek ma padać znowu.

A skąd dokładnie jesteś bo ja też do Białej tak daleko nie mam a w wciągu ostatnich dni za duzych opadów nie nie było .

Teraz zachmurzenie duże .

PeterG14    114

Od 30 minut pada w miarę równo. Ma padać jeszcze jutro i pojutrze. @Marekfarmer z własnego doświadczenia wiem, że mieszanki ( nie wiem czy inne zboża tak mają, bo nie miałem z nimi tyle do czynienia ) potrafią się mocno zregenerować lecz to zależy od tego w jakim stopniu oberwały. Nie martw się jeszcze nie wszystko stracone.

Filipoo    14

i pada:) a jeszcze siano na 30 arach leży ale niech pada mieszanka na górkach odżyje :)

slawek1234    18

gm.witkowo dzisiaj w nocy w końcu popadało,to dopiero drugi deszcz w ciągu miesiąca.na niektórych działkach mieszanek już prawie nie ma.najpierw wymroziło a teraz wysuszy

przemol87    41

łódzkie,gmina Zadzim-wielka susza, kto mógł to nawadnial do dzisiejszego poranka bo w nocy spadlo 18l/m2 :)

Piotrek1975    318

Południowe Mazowsze zaczoł wreszcie padać deszcz co prawda nie leje ale powolutku się rozkręca a taki najlepszy. :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

7 litrów to jeszcze nie tak źle.

4l /m2 w pomorskim, dobre i to na początek (oby nie koniec)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się