Skocz do zawartości

Polecane posty

marian2011    111

O Anka już wstała ,podobnie u mnie coś tam mży -2 i muszę jechać do Wronek

PRIMO    177

U mnie podobnie  :( Przed chwilą omal pługopiaskarka nie zgarnęła osobówki do rowu :o

Ansja    309

Marian bo kto rano wstaje ten nie wpada i temu stoi...hehe

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik1973    1247

Będzie co będzie w końcu to zima to ma prawo mrozić, teraz -4 i drobny śnieg polatuje.

kizak    65
Napisano (edytowany)

Kto rano wstaje ten nie wyspany;[, lub leje jak z cebra;]. -9. Koleżanka ma cudowne podejście ;] .

Edytowano przez kizak

trwa walka modeli jak duże będzie wejście ruskiego wyżu  gem wyrzucił niepokojące wieściT2M_79.png

trwa walka modeli jak duże będzie wejście ruskiego wyżu  gem wyrzucił niepokojące wieści

http://meteomodel.pl/gempl/T2M/234

gfs łaskawszy http://meteomodel.pl/gfs-para/T2M/78

T2M_79.png

Od dawna obserwuje te modele i wiadome jest że GEM zaniża wartości o kilka stopni a GFS zawyża.

Ansja    309

Kto rano wstaje ten nie wyspany;[, lub leje jak z cebra;]. -9. Koleżanka ma cudowne podejście ;] .

Pogoda jest zła,ze nie wygonisz psa W taka depresyjna pogode przydałyby sie ze dwa piwa :P

wilhelm    401

Dobrze, niech rus dopier**li mrozem, to Polaczki może spokornieją trochę i przestaną podskakiwać silniejszemu i machać szabelką :D

zetorki12    1932

A ty co - hitlerjugend że z polaczkami wyskakujesz ? :ph34r:

Piotrek1975    318

-3 stopnie i leci z nieba śnieg z deszczem, tylko łyżwy na nogi i jazda.

PRIMO    177

-3 stopnie i leci z nieba śnieg z deszczem, tylko łyżwy na nogi i jazda.

z której strony jesteś WZW bo to całkiem chyba blisko?

wilhelm    401

@zetorki Ruscy nie nazywają nas Polakami, tylko właśnie Polaczkami.. tak bardziej pogardliwie.

piotr30piotr    64

a co to nigdy mrozu nie było. U nas w opolski ponad -25 było i  to nie raz .

ciekawe czy się sprawdzi ? byłem w styczniu na seminarium z top agrar to właśnie była mowa że koło 20 lutego powrót  mrozu powyżej -20 .

i ruszenie wegetacji koniec marca początek kwietnia , z tego co mi sie kojarzy to ruski mróz miesiąc czasu się panoszy jak przyjdzie

jacus    95

w czwartek dosypalo sniegu za pare lat, ale ze caly czas na plusie to topnial, w nocy padal  deszcz ,na szczescie drogi mokre a na polach jeszcze bialo, ziemia zamarznieta.

mam nadzieje ze nie powtorzy sie rok 2012- 25 bez sniegu i po pszenicy, wtedy tez 1 dzien wczesniej padalo ostro i stopilo snieg na drugi dzien przyszedl ostry mroz, jedni przesiewali drudzy nie a i tak niewiele uroslo, gdyby nie kukurydza akurat sypnela, trzeba by bylo zwinac hodowle.

robi57362    53

U mnie żywy lód wszedzie. Ciekawi mnie co robia ludzie co pobudowali obory dla bydla na zimny wychow bo wiem ze poidla nie zamarzajace praktycznie wytrzymuja do kilkunastu stopni .

Kondzio55    24

U mnie stoi woda na polach zamarznieta.. Rzepaki po częsci wymarzły,jedna łąka do kasacji a ze zbozami trzeba poczekać do roztopów.

wilhelm    401

Jak to "stoi woda zamarznięta" ? Przypomniało mi się natychmiast stwierdzenie pewnej babci repatriantki, jak to uciekając na zachód spali między rzędami kartofli w wodzie, a temp. spadała do -20

anto    8

ciekawe czy się sprawdzi ? byłem w styczniu na seminarium z top agrar to właśnie była mowa że koło 20 lutego powrót  mrozu powyżej -20 .

i ruszenie wegetacji koniec marca początek kwietnia , z tego co mi sie kojarzy to ruski mróz miesiąc czasu się panoszy jak przyjdzie

jeszcze mówił żeby jak kto ma  , to nie sprzedawać rzepaku.  jak te prognozy się sprawdzą  to może  mieć rację

Szymi40    370

Przydało by się  parę  cm.  śniegu   -pola czarne  a mrozy zapowiadają.

Agrest    347

U mnie  spadło około 3cm i nadal lekko prószy. Pod śniegiem lodowisko.

Trzeba uważać na stawiane kroki jak na słowa u teściowej :D

miwigos    80

W Poznaniu mówił że koło 8 większy mróz i śnieg będzie ,ze śniegiem się pomylił ,oby  z mrozem też

Kondzio55    24

Jak to "stoi woda zamarznięta" ? Przypomniało mi się natychmiast stwierdzenie pewnej babci repatriantki, jak to uciekając na zachód spali między rzędami kartofli w wodzie, a temp. spadała do -20

Był śnieg i przyszedł dzien co przygrzało do 6 st. Wszystko stopniało i na polach zrobiły się jeziora. Nastepnego dnia przyszedł mróz i to zamarło i trzyma do dzisiaj.

wilhelm    401

U mnie też w sobote i niedziele była odwilż (max 3,5 na plusie) i też na polach w dołkach woda stoi. Dziś już cały dzień ok. 0° i coraz zimniej sie robi. Śnieg miejscami jeszcze jest, ale tam gdzie jego warstwa była cieńka, to ziemia już odsłonięta.

bobienko    140

-7,wieje i pada śnieg od rana,juz zaczyna zawiewać drogi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się