Skocz do zawartości

Polecane posty

miwigos    137

w najcieplejszym momencie dziś -11*C teraz -16*C 

to był "przemiły" dzień przy śrutowniku do tej pory mi w nogi zimno 

To ile ton tego ześrutowałaś ?,jak cały dzień,piszcie lokalizacje ,albo milczcie ,-7 ,śniegu wczoraj spadlo 2-3 mm,więc na polu lakko się bieli

Edytowano przez miwigos

S-Piotr    50

Z wieczora spadło ze 3-4 cm pierwszego śniegu a temperatura słabe -7.

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Wiadomość z agroFakt.pl

icek1    178

czyba w tym roku nic nie wymarznie bo już wiosnę widać po niedzieli

jaco25    280

-21 tyle było mrozu najwięcej, w rzepaku mocne 5 cm śniegu mało co odkryte powinno być ok. teraz pochmurnie zaczyna się powoli ocieplać...

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

BIZKOW    0

U mnie wczoraj rano -27, najwyższa temperatura - 17, dzisiaj rano -25. Powiat krakowski.

post-99827-0-25082600-1483869023_thumb.jpg

-17,1 o 13:03.

Edytowano przez BIZKOW

Xerkses    3

A jakie są wasze doświadczenia z zimnotrwałością zbóż tzn. jakie były u was najcięższe warunki zimą a mimo tego zboża przeżyły. U mnie np. w zeszłym roku pszenżyto Preludio temp. przez 2 noce -22 stopnie bez śniegu przezimowało prawie w 100%

asmodan28    16

mds212 - To w Łęczycy ciepło jak na łódzkie
Ja miedzy Radomskiem a Bełchatowem.
- 17 dzisiaj i cieplej od dwóch dni nie było. W południe wczoraj w słońcu -14

Edytowano przez asmodan28

krilan06    73

Preludio jest reklamowane jako najbardziej zimotrwała odmiana pszenżyta o. także mogło przezimować

wyrebski1    38

nie wszędzie jest śnieg, u mnie może ze 3 cm ale kawałek dalej, dosłownie kilkanaście km w okolicach Strzelna, Inowrocławia nie ma praktycznie nic. Ale nie ma co się martwić, bo wiatru jak na razie nie ma, a to bardzo ważne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Ceoryn
      Witam
      Jakiś czas temu, podczas wielkiej wichury zwiało część dachu z mojego domu. Dostałem już ubezpieczenie, ale jest ono dość niskie i pewnie nie pokryje w pełni kosztu naprawy. Znacie jakieś firmy mogące pomóc mi wynegocjować większą kwotę? 
    • Przez marcin974
      a gra sie w to tak pierwsza osoba mówi trzy słówka a nastepna mówi tak zeby pasowały do tych poprzednich
      oto przykład;
      za siedmioma morzami -> żył sobie ksiaże -> który miał rower -> górala z przezutkami _>(....)
      kledzy pamietajcie by czasem sie opanowac mnie tez kiedys ponioslo
      wiec moze ja zacznę
      dawno dawno temu-> za siedmioma górami ->żyła sobie kombajnistka....
    • Przez Magdalo
       Hej. Jakiś czas temu moja bratowa przeszła dramat w szpitalu podczas porodu, którzy zafundowali jej lekarze, przez co musiała mieć usuniętą macice. Jak myślicie czy może się ona starać o odszkodowanie? I czy warto w ogóle? Czy nie zafunduje jej to więcej nerwów? Bardzo proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuję
    • Przez uszak21
      Temat zaczerpnięty z innego forum. Chyba w kazdej wsi, pola, czy tez tzw. folwarki mają swoje nazwy. u mnie są to górki, podlaski, zdrojek oraz Andropol. Wpisujcie swoje nazwy

Drugie pytanko dotyczy nazwisk. Otoz skąd wzieliście sie w tej wsi co mieszkacie.  Ile wasi przodkowie ( dziadkoie, lub pra) przejechali km byosiedlic sie lub ozenić sie w tej wsi co mieszkacie. Moj praprapra dziadek przyedrowal ponad 50km z innego wojewodztwa. Tzn w mojej wsi sie ożeniłi tu zamieszkał i gospodarowal, ale jego żona mieszkała tu wcześniej

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.