Skocz do zawartości

Polecane posty

PRIMO    179

śnieg deszcz śnieg deszcz tak było dzisiaj , pola wyorane reszta na wiosnę 

Wiadomość z agroFakt.pl

Taurus83    84

wczoraj orałem jeden kawałek. jakoś szło. na drugim było tyle śniegu że pług się nim zapychał hehe. od wieczora mega wichura. i roztopy. ja mam zaorane dopiero 10 %

Thomas2135    1192

Na Mazurach upadało 5-6 cm śniegu. A u Was dużo leży? W galerii widziałem jaki pisali o 25 cm na południu.

ansu    73

Kiedyś zaorałem jesienią takie błoto na glinie, a na wiosnę w błoto zasiałem. Przez trzy lata nie chciało rosnąć.

szczypka    58

dziś do południa pizgawica straszna przez noc cały śnieg stopniał a trzecia faza pojawiła się dopiero po 15 

marian2011    111

Dzisiaj po deszczach śniegu nocnym wietrzysku wypogodziło się i widziałem gospodarza co pryskał oziminy ,zrobił kilka baniaków więc za mokro nie było bo jak by lgnął po pierwszym by odpuścił WLKP

miwigos    80

U mnie śniegu było 2 cm ,ale spadło wczoraj 14 mm deszczu ,zaorać bloto to można jest szansa że przemarznie ,ale siać w błoto to napewno nie urośnie ,a gline jak bym zaoorał na wiosne ,to nic nie urośnie jak będzie sucho

wdaniel    52

U nas co niektórzy mają jeszcze kukurydzę w polu, ale coś nie koszą. Orki jeden robi. Dzisiaj w nocy przywaliło 6,5stopnia na minusie a w chwili obecnej trzyma się na 2 na plusie.

szczypka    58

taka pogoda jak dziś mogła by być przez całą zimę z rana przymrozek -3 a w dzień 3 na plusie piękne słoneczko i bez wiatru 

Taurus83    84

od piątku temperatury w nocy od -12 do -8, w dzień -6,-4. 5cm zmrożonego na beton śniegu. na szczęście odwilż ma przyjść bo 10% mam dopiero zaorane

Ansja    309

Wczoraj bylo - 10 dzis juz jest -3 ale pruszy śnieg,wiec Mikołaj saniami dojedzie o ile renifery kataru nie zlapaly..

miwigos    80

Wczoraj bylo - 10 dzis juz jest -3 ale pruszy śnieg,wiec Mikołaj saniami dojedzie o ile renifery kataru nie zlapaly..

To u ciebie zima na maksa u mnie kopią jeszcze buraki ,to już końcówka

Ansja    309

Sie nie dziw,bo mieszkam w rejonie zaliczanym juz pod Bieszczady.W gorach w strone wschodu zawsze wieksza zima.Sniegu w dolinach juz jest tak z 45cm.

Edytowano przez Ansja

szczypka    58

dziś poza słońcem było wszystko śnieg mgła kapuśniak i trochę grubszego deszczu jak to przymarznie to będzie ślizgawka 

jaco25    262

Sie nie dziw,bo mieszkam w rejonie zaliczanym juz pod Bieszczady.W gorach w strone wschodu zawsze wieksza zima.Sniegu w dolinach juz jest tak z 45cm.

Ansja w takim razie, u mnie jest z deka cieplej niż u Ciebie, a mieszkamy w linii prostej ok 50km, przez noc -6 a w dzień -1 i trochę po pruszyło śniegiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się