Skocz do zawartości

Polecane posty

Milosz27    177

No lekko popaduje z nocy do teraz 14mm B) dobre i to ładny równy deszcz może w końcu powyłazi tym co we wrześniu siali i na glinach do teraz goła ziemia. A i ja w końcu też zasieję bez szarpania :)

Thomas2135    1194

Na mazurach ani kropli. Mogłoby popadać bo będę musiał 3 raz trawę siać na tej samej działce. Jak popada to najwyżej na wsiewce wiosną się skończy.

Wiadomość z agroFakt.pl

wilhelm    401

Śląskie, też pada. nawet od wczoraj przez całą noc.. Do tej chwili napadało całe 7 mm. Kałuże też są, a ziemia po rozgarnięciu ręką kurzy się. Mój pies jak się "odleje" to większą kałużę zrobi..

Milosz27    177

Już jest 18l normalnie coś się popsuło  B)

Edytowano przez Milosz27

XTRO    159

tylko 3mm mam nadzieję że popada lepiej.

W nocy o 3 z Warszawy wracałem to tak dawało że wycieraczki ledwo nadążyły zbierać

jonek98    872

Pada spokojnie gdzieś od 22 do teraz praktycznie bez przerwy.Juz nawet na polach w koleinach widać wodę.Naresczie będzie można normalnie uprawiać ziemię

iron    394

U mnie teraz leje. trzeci raz dzisiaj. patrząc na radar to dziwnie nad dolnym śląskiem chmury zakrecaja

pedro2    342

Na razie niech nie pada, jeszcze ponad hektar ziemniaków do wykopania.

marian2011    111

Jak to dobrze że  mimo suszy orane początek września  siane w popiół 20 września, wschody nierówne ale od soboty ostry deszcz ,i dzisiaj cały dzień popaduje tak że błoto i orać nikt dzisiaj nie wyjechał ,siać kto nie zasiał też nie da rady i wilgoć jest a tak termin siewu im ucieka bo cały tydzień ma być podobny

mds212    150

Wkońcu w lodzkim ladnie pada bo od sierpnia deszczu nie bylo. STrasznie było sucho,w koncu sie poora i posieje pszenice.

wilhelm    401

10 l. i koniec. Ochłodziło się znacznie i "po deszczu". Pobliski gospodarz cały dzień kopał buraczki ćwikłowe, nawet ciężarówki ze skrzyniopaletami na pole wjeżdżały. .uj z takich opadów, pod bryłami ziemia sucha.

marekfarmer    4525

Jak na razie  nie  jest  źle   pada   ładnie  po mega  suchym  wrześniu  zapowiada  się  deszczowy  Październik

Milosz27    177

@marek wrzesień też u nas zaczął się deszczowo spadło tyle samo co teraz i był to ostatni deszcz do teraz i oby się nie powtórzyło.

krzeniek    5

Cały dzień pada raz mocniej raz słabiej, ale cały dzień bez przerwy będą ładne wschody pada bardziej niż 2 tygodnie temu, ale wtedy popadało na tyle że można było orać .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się