Skocz do zawartości

Polecane posty

RafaKdziela    135

To pozycz te 15l jeszcze przyda się na orkę i siew B) Niby kilka kilometrow a roznica 10l.

Pogoda ma swoje prawa u mnie koło domu pada ,a 2 kilometry dalej na moich górach sucho i bądź tu mądry .W lipcu z chęcią ,bym się podzielił tymi opadami ,co były ;-)

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomek42    20

No u mnie też już kropiło parę godzin a teraz nawet popaduje ładnie na ten popiół :) zobaczymy ile czasu to potrwa 

DarekGaudyn    9

małopolska ładnie pompuje, jeżeli sie prognozy sprawdzą to chyba największe opady od lutego bo az na co najmniej 3 dni deszcz

Agrest    357

Tak z ciekawości co jakiś czas patrzę na pogodynkę i pomiędzy Katowicami a Krakowem być może leje. W moim kierunku podążają jakieś chmury, ale nade mną tworzy się tunel bez chmur.

Choć wierzę, że tym razem jednak mocniej popada, to nie wiem czym się martwicie, że będzie za dużo deszczu. Na meteo.pl przeglądam sobie różne lokalizacje, pokrywające się z przebiegiem chmur na Pogodynce i w prognozie 14 dniowej widzę opady w sumie rzędu do 50mm, przy czym najintensywniejsze to około 30-35mm na dobę. Ja szans na powodzie czy podtopienia nie widzę. A obserwacje dla mojego terenu wskazują, że z prognozowanych 50 mm realnie może spaść 15-20mm.

Z dużej chmury/prognozy - mały deszcz. Ale wszystko będzie jasne za 36 godzin  ;)

DarekGaudyn    9

na chwile obecną od krakowa na północ to intensywny deszcz aż nie przyjemnie szumi taki mocny i sie łyska.. 

kolego agrest z takimi zjawiskami jak u ciebie to sie zgodze bo podobnie sie działo u mnie jednego roku ze przez bodajże 3 miesiące nic nie padało u mnie a do okola w obrębie moze 30km deszcze przechodzily

fireseba    101

U nas od konca sierpnia kukurydza tna bez dnia przerwy ponad 30dni pod rzad z godzinnymi przerwami na drina. Powoli i ja sie szykuje ale strasza deszczem

Nowy81    22

Wszystko nie powschodzi póki co 9l. Największe opady po prawo i lewo ja w środku patrząc na radar

Agrest    357

W nocy porosiło prawie 1mm. A teraz na Pogodynce Polska podzielona i dziurawa. Nade mną czysto, choć opuściła się niesamowita mgła.

zetorki12    1938

Bez przesady , po kilku dniach niech przestanie , bo jeszcze "Arka" będzie potrzebna . B)

Edytowano przez zetorki12

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się