Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Serwis pogodowy dla rolników

Nowy81    22

Suma sobotnio-niedzielnych opadów to 42 litry,co uniemożliwi wyjście w pole z orkami.

Ja pierd.le zazdroszczę.

Trochę dziś wsiałem, takiej pustyni, to najstarsi nie pamiętają.

Znam gościa co wsiał 2tyg temu na piachu i do dziś nic nie widać ...

Lewy410    3

Centrum polski okolice Kutna o orce trzeba chyba zapomnieć chyba zostaje uprawa bez orkowa potem siew

Wiadomość z agroFakt.pl

marian2011    111

WLK no mimo suszy  większość ma zaorane i dzisiaj w tumanach kurzu ostro ludzie siali ,ja też zasiałem ,jutro myjka pomyć ciągnik siewnik ,filtr powietrza przedmuchać będzie z  kilo kurzu ,i czekać za deszczem

Thomas2135    1192

Siejesz coś po kukurydzy, że musiałeś już zaorać? Ja poczekam na deszcz pewnie do października i wtedy gnojowica i orka.

szczypka    58

sobota i niedziela 21l/m2  dziś nic w polu nie robiłem ponieważ muszę kurnik posprzątać sąsiad siał żyto po jakiś 2h od siewu pole po wierzchu obeschnięte ale już źle nie jest dni coraz krótsze wysokie temperatury już raczej nam nie grożą wilgoci w glebie starczy 

ale nie zmienia to faktu że wszystkie stawy  w których mój ojciec ryby łowił dalej bez wody 

scoffer    1140

Piękne słonko i wiaterek.

To pozazdrościć , może będziesz miał więcej szczęścia od innych i taka pogoda utrzyma ci się do połowy listopada.

Adrian_K_90    59

Podobno na południu popadało, ale u nas na Mazowszu robi się step. Usychają nawet drzewa, bagna się osuszają, zaś wyższe tereny to już pustynia.

ansu    73

Zero deszczu sucho i zimno

Buraki przysnęły

[galleryimg=661772]

post-30-0-56802700-1474351518_thumb.jpg

Rolnik1973    1249

Już tak nie narzekajcie na brak deszczu, pomyśl jeden z drugim gdyby tyle czasu padało co nie pada to by was już nie było, wszystko by się potobiło i zostało zniszczone, to byłby dopiero koniec wszystkiego. Głowa do góry!

ansu    73

U mnie zaorało się elegancko tylko tam gdzie ziemniaczki marchewka buraczki.... taki skalny prostokąt się wyorał. Dzisiaj może zacznę siać pszenicę. Buraki odbiór na Boże Narodzenie to rożnie może być

fireseba    101

Mialem 20cm trawe z 3 pokosu to po niedzieli uschla i kosiarka juz nie wezmie. Moglo by cos siknac bo nawet jak ktos jedzie rowerem to sie kurzy

jonek98    872

@rolnik Palnij się w glowe,z takimi teoriami.Jakos kiedyś potrafiło padać była wigoc i nie było żadnych powodzi.Oczywiscie anomalie się zdarzaja,ale to raz na kilkanaście lat

Milosz27    177

Już tak nie narzekajcie na brak deszczu, pomyśl jeden z drugim gdyby tyle czasu padało co nie pada to by was już nie było, wszystko by się potobiło i zostało zniszczone, to byłby dopiero koniec wszystkiego. Głowa do góry!

Głowa do góry i fest w ścianę zapiernicz.... Nikt tu nie chce anomalii ale jak by u Ciebie było tak sucho to byś tu swoje cyrki odstawiał.

jonek98    872

@milosz27 Dokładnie tak,rolnik zapraszam do siebie u nas jak nie masz sczelnej kabiny to po robocie na polu ziemia ci zgrzyta między zebami,i w nosie się czarno robi.Takze rolnik nie pitol głupot,bo gowno wiesz co to ptawdziwa susza

soltys48    315

dziś rano termometr pokazał mi 2,7*

w dzień ładnie się zachmurzyło i nawet zaczęło kropić ale na tym koniec

pólnocna wlkp

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się